REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Becikowe

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Becikowe

  Cytuje "Becikowe w wysokości 1 tys. zł otrzymają, niezależnie od dochodu, wszystkie matki, jeśli zaś dochód w rodzinie nie przekracza 504 zł, zasiłek z tytułu urodzenia dziecka wyniesie nawet 2 tys. zł." No cóż wydawać by się ogło że nic tylko rodzić drogie Panie. Ale.. no własnie zawsze jest jakieś ale (od czego tu jesteśmy :p) Patrząc na nasz "lekki" deficyt budżetowy w wysokości ok 80 mld zł to ja się pytam za co ma nasz rząd wypłacić te 2 tys. zł ?? Z wcześniejszych dekleracji rząd miał zmniejszać tę dziurę w budżecie Jednym słowy Becikowe to porażka PIS-u De facto byłem za wprowadzeniem becikowego ale dla najuboższych matek. Ale nie dla wszystkich. Weśmy przykład XX zaszła w Ciążę z XY i powstało powiedzmy XX. XX i XY mają dochód łączny 3 tysięcy zł no i dostaną jeszcze 1 tys. bo mają XX. Dla mnie to jest chore zamiast pomagać najuboższym to oni dla wszyskich. Jaki ten nasz rząd chojny. Tylko że coraz bardziej uświadamiam sobie że To co się dzieje w naszym jest Chore. Moim zdaniem Rząd nie wie jak wykożystać dotacje z UE. Jeżeli tak dalej pójdzie to nie wiem czy za "chwilke" Nie będziemy prosić inne państwa o pomoc finansową.
  POLITYCY CO WY ROBICIE ????????????

 • #2
  Odp: Becikowe

  wydaje mi sie, ze rzeczywiscie to becikowe, to bedzie duzy problem. Poniewaz, nawet jesli teraz sa na to pieniadze, to i tak wydaje mi sie ze jest ich zbyt malo. A co prawda to prawda, ile jest osob, ktore zarabiaja naprawde malo i domagaja sie podwyzek... a ich nie dostaja bo z czego?
  "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

  Jonathan Carroll

  Komentarz


  • #3
   Odp: Becikowe

   Becikowe powinny dostawac najubozsze rodziny, gdyz to dla nich bedzie to jakas mala pomoc (1000 zl na dziecko to nie fortuna). Ludzie z jako takimi przychodami jakos sobie poradza, a co maja zrobic ludzie najubozsii? Odrebnym tematem jest wlasnie wielodzietnosc rodzin ubogich. Zobaczymy jak bedzie...

   PS
   Dziura w budzecie wynosi chyba mniej niz 80 mld pln
   Zycie jest wtedy kiedy cos planujesz i Ci nie wychodzi

   Komentarz


   • #4
    Odp: Becikowe

    "Nie ma żadnej dziury w budżecie. To że mówią, że takowa dziura istnieje to propaganda"

    Komentarz


    • #5
     Odp: Becikowe

     No pewnie że nie ma dziury. Sie podniesie akcyzę na paliwo, wprowadzi się opłatę kilometrową pozatym się przeksięguje conieco i będzie po dziurze.
     Za to będzie państwo solidarne aż do oporu.
     Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

     Ćwierkacz

     Komentarz


     • #6
      Odp: Becikowe

      Kapitalnie przysłuzyła się w kwestii becikowego Platforma Obywatelska. HEJ!!! Zwolennicy Tuska, Łokity i innych, którym kłania się logopeda zagłosowali wraz z LPR, Samoobroną, PSL. Kapitlanie jaka ta Platforma socjalna się zrobiła, tylko po to, aby na złość zrobić rządowi.
      Tak właśnie kolesie z PO chcą służyć Polsce. To co zrobili głosując wraz z LPR to paranoja. Zaprzeczyli samym sobie!!!

      TUSK na sołtysa Pazimiechów Dolnych!!!

      Komentarz


      • #7
       Odp: Becikowe

       O i już jest na becikowe i na Porozumienie Zielonogórskie:

       W 2005 r. NBP wypracował 1,23 mld zł zysku - wynika ze wstępnych obliczeń. To oznacza 750 mln zł w prezencie dla budżetu państwa nadwerężonego planowanym wzrostem wydatków socjalnych

       W budżecie na 2006 r. zapisano, że zysk NBP wyniesie 476 mln zł. Tymczasem po wstępnym zamknięciu ksiąg rachunkowych okazało się, że będzie on dwa i pół razy większy. - Inaczej, niż zakładaliśmy, kształtowały się kursy walutowe, stopy procentowe oraz poziom płynności w sektorze bankowym - powiedziała agencji Reuters dyrektor departamentu operacyjno-rachunkowego NBP Grażyna Gielecińska.

       Aktywa NBP w 90 proc. denominowane są w walutach. Zysk banku centralnego jest więc narażony na ryzyko kursowe - waha się w zależności od zmian kursu walut. W 2005 r. kursy euro i dolara były nieco inne od założeń, a stopy procentowe na świecie wyższe. Z wyliczeń NBP wynika, że zmiana stóp np. w USA o 0,1 pkt proc. może oznaczać różnicę w zysku nawet o 200 mln zł.
       http://gospodarka.gazeta.pl/gospodar...1,3094249.html
       I znowu Balcerowicz ratuje kraj.
       Ostatnio edytowany przez alien; [ARG:4 UNDEFINED].
       Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

       Ćwierkacz

       Komentarz


       • #8
        Odp: Becikowe

        Czy to jest obiektywne? "becikowe" ma dostać rodzina biedna, gdzie dochód nie przekracza 504 zł na osobę, a osoba która ma 510 zł na osobę już jest bogata i jej się becikowe nie należy. Gdzie sens i logika.
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

        Komentarz


        • #9
         Odp: Becikowe

         poza tym myślę, że dla elementu to może być powód do zwiększonej "produkcji" dzieci - pytanie tylko co się później z maluchami stanie

         Komentarz

         Pracuję...
         X