REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Becikowe

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Becikowe

Cytuje "Becikowe w wysokości 1 tys. zł otrzymają, niezależnie od dochodu, wszystkie matki, jeśli zaś dochód w rodzinie nie przekracza 504 zł, zasiłek z tytułu urodzenia dziecka wyniesie nawet 2 tys. zł." No cóż wydawać by się ogło że nic tylko rodzić drogie Panie. Ale.. no własnie zawsze jest jakieś ale (od czego tu jesteśmy :p) Patrząc na nasz "lekki" deficyt budżetowy w wysokości ok 80 mld zł to ja się pytam za co ma nasz rząd wypłacić te 2 tys. zł ?? Z wcześniejszych dekleracji rząd miał zmniejszać tę dziurę w budżecie Jednym słowy Becikowe to porażka PIS-u De facto byłem za wprowadzeniem becikowego ale dla najuboższych matek. Ale nie dla wszystkich. Weśmy przykład XX zaszła w Ciążę z XY i powstało powiedzmy XX. XX i XY mają dochód łączny 3 tysięcy zł no i dostaną jeszcze 1 tys. bo mają XX. Dla mnie to jest chore zamiast pomagać najuboższym to oni dla wszyskich. Jaki ten nasz rząd chojny. Tylko że coraz bardziej uświadamiam sobie że To co się dzieje w naszym jest Chore. Moim zdaniem Rząd nie wie jak wykożystać dotacje z UE. Jeżeli tak dalej pójdzie to nie wiem czy za "chwilke" Nie będziemy prosić inne państwa o pomoc finansową.
    POLITYCY CO WY ROBICIE ????????????

Odp: Becikowe

wydaje mi sie, ze rzeczywiscie to becikowe, to bedzie duzy problem. Poniewaz, nawet jesli teraz sa na to pieniadze, to i tak wydaje mi sie ze jest ich zbyt malo. A co prawda to prawda, ile jest osob, ktore zarabiaja naprawde malo i domagaja sie podwyzek... a ich nie dostaja bo z czego?
    "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

Becikowe powinny dostawac najubozsze rodziny, gdyz to dla nich bedzie to jakas mala pomoc (1000 zl na dziecko to nie fortuna). Ludzie z jako takimi przychodami jakos sobie poradza, a co maja zrobic ludzie najubozsii? Odrebnym tematem jest wlasnie wielodzietnosc rodzin ubogich. Zobaczymy jak bedzie...

PS
      Dziura w budzecie wynosi chyba mniej niz 80 mld pln
      Zycie jest wtedy kiedy cos planujesz i Ci nie wychodzi

Komentarz

"Nie ma żadnej dziury w budżecie. To że mówią, że takowa dziura istnieje to propaganda"

Komentarz

No pewnie że nie ma dziury. Sie podniesie akcyzę na paliwo, wprowadzi się opłatę kilometrową pozatym się przeksięguje conieco i będzie po dziurze.
          Za to będzie państwo solidarne aż do oporu.
          Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Kapitalnie przysłuzyła się w kwestii becikowego Platforma Obywatelska. HEJ!!! Zwolennicy Tuska, Łokity i innych, którym kłania się logopeda zagłosowali wraz z LPR, Samoobroną, PSL. Kapitlanie jaka ta Platforma socjalna się zrobiła, tylko po to, aby na złość zrobić rządowi.
            Tak właśnie kolesie z PO chcą służyć Polsce. To co zrobili głosując wraz z LPR to paranoja. Zaprzeczyli samym sobie!!!

TUSK na sołtysa Pazimiechów Dolnych!!!

Komentarz

O i już jest na becikowe i na Porozumienie Zielonogórskie:

W 2005 r. NBP wypracował 1,23 mld zł zysku - wynika ze wstępnych obliczeń. To oznacza 750 mln zł w prezencie dla budżetu państwa nadwerężonego planowanym wzrostem wydatków socjalnych

W budżecie na 2006 r. zapisano, że zysk NBP wyniesie 476 mln zł. Tymczasem po wstępnym zamknięciu ksiąg rachunkowych okazało się, że będzie on dwa i pół razy większy. - Inaczej, niż zakładaliśmy, kształtowały się kursy walutowe, stopy procentowe oraz poziom płynności w sektorze bankowym - powiedziała agencji Reuters dyrektor departamentu operacyjno-rachunkowego NBP Grażyna Gielecińska.

Aktywa NBP w 90 proc. denominowane są w walutach. Zysk banku centralnego jest więc narażony na ryzyko kursowe - waha się w zależności od zmian kursu walut. W 2005 r. kursy euro i dolara były nieco inne od założeń, a stopy procentowe na świecie wyższe. Z wyliczeń NBP wynika, że zmiana stóp np. w USA o 0,1 pkt proc. może oznaczać różnicę w zysku nawet o 200 mln zł.
              http://gospodarka.gazeta.pl/gospodar...1,3094249.html
              I znowu Balcerowicz ratuje kraj.
              Ostatnio edytowany przez alien; [ARG:4 UNDEFINED].
              Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Czy to jest obiektywne? "becikowe" ma dostać rodzina biedna, gdzie dochód nie przekracza 504 zł na osobę, a osoba która ma 510 zł na osobę już jest bogata i jej się becikowe nie należy. Gdzie sens i logika.
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

poza tym myślę, że dla elementu to może być powód do zwiększonej "produkcji" dzieci - pytanie tylko co się później z maluchami stanie

Komentarz

W sumie to nie wiem czy nadal te świadczenia są wypłacane ale ja jestem zdania, ze dobrze wykorzystałem ten dodatek. Zdecydowałem się od razu kupić fotelik dla dzieci do samochodu. Fajnie, że na stronie rankingu https://najlepszy-ranking.pl/foteliki-dla-dzieci/ udało mi się znaleźć najbardziej odpowiedni fotelik dla małego bobasa.

Komentarz

Pracuję...
                    X