REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Władza silnej i zdecydowanej ręki

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Władza silnej i zdecydowanej ręki

Jak ja nie lubię Tuska !! Zacytuje fragment wypowiedzi na łamach gazety Rzeczypolitej "Musimy skutecznie przeciwstawić się recydywie socjalizmu doprawionego narodowym sosem i wizją silnej władzy, kontrolującej coraz większą przestrzeń publiczną" Czytając ten fragment zadaję sobie pytanie - Jak w takim razie "Kaczorek D." Ma zamiarz zrobić porządek w Tym państwie? Przyznam się bez bicia jestem za wprowadeniem władzy silnej i zdecydowanej ręki. Tę politykę prowadzi PIS - To co pokazali PiS-wcy z Premierm Marcinkiewiczem na czele chociażby w sprawie Budżetu UE na rok 2007-2013 - to mi się podoba -postawili twarde warunki i dopieli swego. I za to ich cenię. Kloejna rzecz która przemawia za PiS to Nieugięta ręka Pana Ministra Sprawiedliwści Ziobry - zresztą swoją postawą chociażby w komisji śledczej w sprawie Afery Rywina - dawał do zrozumienia że jest człowiekiem nieugiętym. Dość niedawno nie urzędujący już (chała Bogu za to) prezydent "Kwas" chciał wypuścić - przepraszam - Ułaskawić - Pana Sobotkę i paru innych "kolesiów" z SLD. Do czego niedopuścił sprytnie zresztą Minister Ziobro.
    Moim zdaniem PiS zaczyna robić porządki i to mnie cieszy. Czy chcę nowych wcześniejszych wyborów? Zdecdowanie NIE. Dlaczego? Po pierwsze Podoba mi się polityka PiS a po drugie obciążenie Budżetu na kampanie wyborcze, zamieszanie polityczne , społeczne - doprowadziło by w rezultacie zmianę naszego wizerunku w oczach Całego Świata jako kłutliwych i nie mogącyego dojsc do konsensusu Narodu, a tym bardziej polityków.

Odp: Władza silnej i zdecydowanej ręki

Ale Tuskowe podsumowanie jest bardzo trafne...

Moje 3 grosze?

Silna władza: proszę bardzo
    Porządek: jak najbardziej
    Działania antykorupcyjne: o tak!

ale

państwo socjalne, opiekuńcze: NIE! po stokroć NIE!
    nacjonalizm: nigdy!
    wpływ państwa na gospodarkę: za żadne skarby świata! NIE, NIE, NIE !!!

Komentarz

Człeku co Ty ??Pis pochwalasz?? O Boże ?? To Stalinizm w innym wydaniu?? A o Zoobrze to lepiej nie pisz.. ha ha ha, bo on kiedys stanie przed Trybunałem za nadmierne wykorzystywaniiw uprawnień w oczach nowej przyszłej po 4 latach władzy. Nie wiadomo kto nia będzie ale bedzie....
      "Diabeł nie śpi z byle kim..."

Komentarz

OJ Mandaryna!!!

Porównujesz PiS do stalinizmu? Dziewczyno co za brednie wypisujesz. Kto Ci takich głupot nagadał, moze dziadek Półtuska?

Komentarz

Kwa!
          Zycie jest wtedy kiedy cos planujesz i Ci nie wychodzi

Komentarz

Pracuję...
          X