REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skrócony rok szkolny?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Skrócony rok szkolny?

Jakie nadgodziny? W wakacje czy w roku szkolnym? Jeśli, jak twierdzisz wiesz w tej sprawie tak kompetentną osobą, to powinienieś wiedzieć, że w tej chwili wszyscy mają czyste etaty, chyba że pracują w różnego typu szkołach. A kalendarza roku szkolnego nie układa się w szkole, więc trudno żeby tam decydować o tym, które dni trzeba odrabiać, a które nie. Szkoła, a konkretnie Rada Pedagogiczna, decyduje jedynie kiedy taki wskazany przez ministerstwo dzień odpracować, a nie czy zrobić to wogle.

Komentarz

No to tu się zgadzam, a wiec wracając do głównego wątku . . . rok szkolny wydłużony został aby nie było odrabiania dni wolnych . . . później dni takowe odrabiane były i tak . . . a co do dodatkowych godzin które można w szkole sobie wypracować to mimo czystych etatów w szkołach można wypracowywać nadgodziny . . . może już nie w rozpisze półrocznej ale można to robić wciąż . . pozdrawiam naumiaczy za ich syzyfową prace 
      A Tobie Pani A życzę szybkiego awansu w drabinie kariery nauczycielskiej  a nawet ;P konkordatowym :P zostań jak dla mnie jestem na tak
      Lubię pracę, praca mnie fascynuje, mógłbym siedzieć i patrzeć na nią godzinami

Komentarz

Tak,słyszałam że mamy mieć lekcje do 15 czerwca.Ale nie wiadomo czy tak będzie,z resztą w czerwcu sa już powystawiane oceny a po dziesiątym i piętnastym czerwca sa same wycieczki i ogólnie luz.

Komentarz

Pracuję...
        X