REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tolerancja dotyczy też wyrażania poglądów karykatura Mahometa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tolerancja dotyczy też wyrażania poglądów karykatura Mahometa

Najgłośniej o nie tolerancji i rasizmie krzyczą czarni . . . sami nazywając tylko czarnych „bracie” lub czarnuchu, żydzi krzyczą ze cały świat ukrywa zbrodniarzy hitlerowskich i nie chce ich im wydać . . ale sam nie podpisuje umów ekstradycyjnych lub się z nich nie wywiązuje, większość polskich przestępców tam właśnie ucieka krzyczą o masakrach dokonując swojej na Palestyńczykach, Muzułmanie nawołują do wojny z niewiernymi w oficjalnych mediach i nie jest to niczym nowym a sami potępiają karykaturę nawet nie samego Mahometa . . a świętej wojny bo jak się dobrze przypatrzeć tego dotyczy, a ja nie czułem się urażony kiedy Urbanowe Nie napisało Dziaduniu na papieża . . i zapłaciło wielka karę . . dziś w Polsce jakiś bezdomny ma sprawę sądową za obrazę głowy państwa . . powiedział do policjantów pomioty Kaczyńskiego . . czy to jeszcze jest wolne państwo kiedy J Kaczyński domagał się kary dla dziennikarzy za bojkot jego konferencji ??

Już nie pytam gdzie jesteśmy ale czemu
    Lubię pracę, praca mnie fascynuje, mógłbym siedzieć i patrzeć na nią godzinami

Odp: Tolerancja dotyczy też wyrażania poglądów karykatura Mahometa

1) Temat bardziej polityczny niż miejski więc przeniosłem

2) Mam podobne odczucia :( Co by tu wiele nie mówić - dziwny jest ten świat.
    Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Kazdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów. Ale sa pewne granice, których nie powinno się przekraczać, w tym wypadku dotyczą one obrazy uczuć religijnych. I dlatego "Rzeczpospolita" nie może argumentować zamieszczenia karykatury Mahometa wolnością słowa i solidarnością dziennikarską. Nie można dawać się zastraszyć muzułmanom, czy komukolwiek, ale po co prowokować i szukać zaczepki?

Furtum napisał:"a ja nie czułem się urażony kiedy Urbanowe Nie napisało Dziaduniu na papieża . . i zapłaciło wielka karę"

Określenie"Dziadunio", wyjęte z kontekstu, rzeczywiście wygląda niegroźnie, moze mieć nawet pozytywny wydźwięk. Natomiast jeśli się przeczyta cały tekst, majacy na celu naśmiewanie sie z ludzkiego cierpienia, wyśmiewanie największego autorytetu ostatnich czasów,to można odnieść inne wrażenie. Krytyka nie musi byc przyjemna, ale nie moze miec charakteru znieważającego, a odpowiedzialnośc za słowa i czyny dotyczy kazdego.
      Czlowiek nie jest tylko sprawca swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakis sposób "twórcą samego siebie"Jan Paweł II

Komentarz

No właśnie - lewicowe dzienniki we Włoszech regularnie robią sobie jaja z papierzy, Boga, wiary katolickiej i innych świętości, a nikt za to ambasad nie pali. Włosi też nie muszą i nie musieli się w popłochu ewakuować z Warszawy.

Ogólnie rzecz biorąc mamy do czynienia jak mówi Oriana Falaci nie z walką o świętości ale wojną cywilizacji.
        Moim zdaniem podział między arabami i resztą świata jeszcze się pogłębi co doprowadzi do kolejnej wojny.

Ćwierkacz

Komentarz

Zamieszczone przez alien
          No właśnie - lewicowe dzienniki we Włoszech regularnie robią sobie jaja z papierzy,
          Oj Alien "papierzy"? a fee popraw to bo aż w oczy kłuje
          Szatan jest wielki bo dał nam butelki

Komentarz

Dobra: papieży!
            Mam przepisać 200 razy? :D

Ćwierkacz

Komentarz

alien po co sie meczyc, np. PHP Cie wyreczy :D
              <?
              for ($i=0;$i<200;$i++) {
              echo "papiez\r\n";
              }
              ?>
              Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
              X