REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podziel się ciekawym newsem z Przemyśla w konkursie Nowin

Zwiń
X
 •  
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Podziel się ciekawym newsem z Przemyśla w konkursie Nowin

  Cześć wszystkim! Myślę, że wątek który zakładam dobrze pasuje do tego działu, jeżeli jednak moderatorzy uznaliby inaczej, można go przenieść Mianowicie, nie wiem czy wiecie o konkursie „Podaj newsa”, który trwa na stronie Nowin, a którego drugi etap wczoraj się rozpoczął. Zwycięzcy pierwszego etapu zostali już wyłonieni i nagrodzeni tabletami, a w finale powalczą o wycieczkę do ciepłych krajów dla czterech osób.

  Teraz do zabawy możecie dołączyć Wy, a szanse macie o tyle duże, że w każdym kolejnym etapie punkty są naliczane od zera. W zabawie za pomocą specjalnej aplikacji polecacie swoim znajomym najciekawsze newsy publikowane na portalu i zbieracie za to punkty. Możecie promować newsy, które najbardziej Was interesują, ciekawią czy poruszają. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, a wszystkie szczegóły i status najczęściej polecanych newsów znajdziecie na stronie www.podajnewsa.pl

 • #2
  Odp: Podziel się ciekawym newsem z Przemyśla w konkursie Nowin

  Dla tych wszystkich, którzy nie mają już szans na zwycięstwo w drugim etapie (najlepsi mają na swoim koncie już po kilkadziesiąt tysięcy punktów), dobra wiadomość Już jutro startuje kolejny etap i jeśli przez tydzień zaangażujecie się w aktywne polecanie najciekawszych newsów ze strony Nowin swoim znajomym, to możecie śmiało powalczyć o tablet, a w finale o wycieczkę do ciepłych krajów dla czterech osób. Na stronie podajnewsa.pl możecie sobie sprawdzić, które informacje cieszą się największą popularnością i są najczęściej polecane.

  Komentarz


  • #3
   Odp: Podziel się ciekawym newsem z Przemyśla w konkursie Nowin

   Dzisiaj ruszył finałowy etap konkursu „Podaj newsa”. Najlepsi z poprzednich trzech etapów walczą o wycieczkę do ciepłych krajów, wśród finalistów są także trzy osoby z Waszego regionu. Jeżeli zainteresował Was któryś z ich newsów (o premierze filmu „Bobry” w WSPIA w Rzeszowie, relacja z wyprawy do Egiptu, czy też artykuł o roli pedagoga szkolnego), to warto oddać na niego głos i pomóc innym realizować marzenia!

   Komentarz


   • #4
    Odp: Podziel się ciekawym newsem z Przemyśla w konkursie Nowin

    Uuuuuu..., macie gest !!!
    reklama -

    Komentarz

    Przykro nam, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony
    Pracuję...
    X