REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Życie Podkarpackie] Rynek – według starego projektu?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: [Życie Podkarpackie] Rynek – według starego projektu?

oj zmien temat bo szkoda sie przebijac w postach a to a tamto.
    http://www.zycie.pl/informacje.php?r...r=936&start=10
    Pray to your god, open your heart
    Whatever you do, be afraid of the dark
    Cover your eyes, the devil inside
    One night of the hunter
    One day I will get revenge
    One night to remember
    One day it'll all just end, oh

Komentarz

Zabrakło ci Ryżu argumentów, że każesz mi temat zmieniać...

Jeżeli wg ciebie wyjątkowość naszego Rynku ma polegać też na rosnących na nim paskudnych drzewach (nasadzonych w latach sześćdziesiątych) to fakt - masz rację - jest wyjątkowy . Ze świecą szukać takich Rynków, gdzie drzewa przysłaniają widok na pierzeje kamienic...
      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

– Niepokoimy się tym, tym bardziej że nikt od dłuższego czasu nie kontaktował się z nami w sprawie opracowywania ewentualnych zmian w starym projekcie – przyznaje prezes Towarzystwa Ulepszania Miasta Andrzej Juszczyk.
        To mnie coraz bardziej zastanawia. Krążyły kiedyś po kraju anegdoty, że obecny Prezydent przed wyjazdem na jakieś posiedzenia unijne stawał na stołku i krzyczał "ja chcę, mnie weźcie, mnie..!".
        TUM robi z siebie orędownika narodu, który to naród już raz nie przyszedł na jego referendum (ile to kasy kosztowało i co z tego wynikło? ktoś to rozliczy na przyszłość, przynajmniej moralnie?).

Ostatnio nawet (potrzebny cytat) przeczytałem wypowiedź prezesa TUM, że skarpa może nie jest urodziwa, ale dopóki nie wymyśli się czegoś rozsądnego, nie należy jej ruszać. Jeśli tarasy widokowe z centrum turystycznym i jakimiś ciastkami nie są rozsądne, to jestem pewien, że nic bardziej rozsądnego się nie znajdzie, przynajmniej nie z tymi ludźmi. Ech.

Komentarz

Pracuję...
        X