REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezydent Przemyśla chce zaciągnąć kolejny kredyt. Aż 20 mln zł

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Prezydent Przemyśla chce zaciągnąć kolejny kredyt. Aż 20 mln zł

Prezydent Przemyśla Robert Choma chce, aby radni zgodzili się na zaciągnięcie kolejnego kredytu. 20 mln złotych ma być przeznaczone na inwestycje.

Najwięcej, bo 8 mln złotych, miałyby pochłonąć zadania realizowane przez Zarząd Dróg Miejskich.

Niewiele mniej, 6 mln złotych, byłoby przeznaczone na wydatki szkół i placówek oświatowych.

1,2 mln złotych pochłonęłaby budowa drugiego bloku socjalnego. 1,5 mln złotych zadania z zakresu gospodarki komunalnej, m.in. oczyszczanie miasta i oświetlenie ulic.

700 tys. złotych byłoby przekazanych na wypłatę dodatków mieszkaniowych, 150 tys. złotych na budowę tarasów widokowych wraz z zapleczem dla stoku narciarskiego.

Sprawą zaciągnięcia kredytu radni zajmą się w środę na nadzwyczajnej sesji

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll...MYSL/279824010

ze strony UM - http://www.przemysl.pl/nasze_miasto/11790.html

XLVII sesja Rady Miejskiej w Przemyślu

XLVII sesja Rady Miejskiej w Przemyślu odbędzie się w dniu 14 października 2009r. (środa) o godz. 16.00 w sali nr 18 Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1.
    Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia długoterminowego kredytu - proj. 169/2009.

3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany granic Miasta Przemyśla - proj. Nr 167/2009.

4. Zakończenie obrad.

Odp: Prezydent Przemyśla chce zaciągnąć kolejny kredyt. Aż 20 mln zł

I bardzo dobrze. Tylko inwestycje przyciągają nowych inwestorów, inwestorzy przychodzą z kapitałem tworząc nowe inwestycje, a te przyciągają kolejnych inwestorów z kapitałem... i tak wybudowano Kraków, Wrocław, czy Rzeszów.
    Polecam.

Komentarz

Odp: Prezydent Przemyśla chce zaciągnąć kolejny kredyt. Aż 20 mln zł

Zamieszczone przez moraski Zobacz posta
      I bardzo dobrze. Tylko inwestycje przyciągają nowych inwestorów, inwestorzy przychodzą z kapitałem tworząc nowe inwestycje, a te przyciągają kolejnych inwestorów z kapitałem... i tak wybudowano Kraków, Wrocław, czy Rzeszów.
      Polecam.
      Miasto jak mi się zdaje chciało zaciągnąć pożyczkę na inwestycje przeznaczone m. in. jak myślę na budowę nowych dróg czy remonty istniejących. Jeśli w innych miastach inwestorów przyciągnęły, jak piszesz, inwestycje miejskie w zakresie budowy infrastruktury drogowej, to u nas decyzja radnych przekreśliła nawet te nikłe szanse.

Komentarz

Pracuję...
      X