REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis Komputerowy

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Serwis Komputerowy

Witam mam pytanie chodzi mi o jakiś serwis komputerowy dobry i żeby nie zdarł z człowieka nie wiadomo ile za free

chodzi mi np wymiana gniazda zasilania w notebooku, diagnoza lub naprawa baterii itd...

słyszał ktoś coś ?
    podzielcie się informacjami
    "Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." Albert Einstein (1879-1955)

"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem." Rudyart KIpiling (1865-1936)

"Experto credite - wierzcie doświadczonemu; wierzcie temu, który sam doświadczył; temu, kto doświadczył na własnej skórze." Wergiliusz

Odp: Serwis Komputerowy

Moja propozycja to oddanie do autoryzowanego serwisu(min. dlatego, że dają gwarancję na taką naprawę), w Przemyślu generalnie jeśli ktoś naprawia to raczej sami amatorzy, a firmy to też albo zlecają amatorom, albo wysyłają do serwisów, ale zdzierając za to dodatkowo prowizję. z Przemyśla unikaj zeto, znajomej też wymieniali gniazdo zasilania po miesiącu czasu znów się zepsuło, a koszt wymiany to był ok. 200 zł...

Możesz też poszukać jakichś profesjonalnych serwisów na allegro, tak by raczej wyszło najtaniej.

Komentarz

Zanieś do elektronika na Bps. Glazera, ewentualnie zapytaj w Fobosie na Św.Jana.

Komentarz

mialem to samo z asusem kilka dni temu, zanioslem go do chlopakow w szpaku na I pietrze. koszt 100 pln troche duzo ale nie bylo wyjscia

Komentarz

Ja serwisowałem laptopy na Asnyka ale wejście koło komputronika po lewej (nie mylić z ZETO) na 2 pietrze. Narazie kilka lat minelo i działaja. Znajomi zanosili do inforesu na mickiewicza na I piętro.

Komentarz

http://www.komhelp.net.pl/ naprawiałem u nich laptopa po zalaniu i chodzi normalnie, z gniazdem też coś było to poprawili.

Komentarz

na basztowej byl (jest?) serwis komputerowy ktory pare razy uratowal mi sprawe, raz udalo im sie zdiagnozowac problem ktorego nikt nie chcial sie nawet podjac
              nie sa drodzy a bardzo skuteczni

Komentarz

Czy ktoś się orientuje czy istnieje jeszcze serwis na Basztowej ewentualnie inny posiadający stare części.
                Potrzebuję:

Procesor Intel Pentium 4 3,0/1M/800 PRESCOTT socket:478
                lub
                Pentium 4 3,2GHz/1M/800 socket:478

za rozsądne pieniądze.

Komentarz

Takie szroty komputerowe ma tel-komp (prawdopodobnie) i quick comp

Komentarz

polecam do takich pierdółek laptopowych przezemnie nazywanych "magików" na batorego. Mają swój serwis w budynku sklepu "tatar". A owy sklep znajduje się naprzeciwko bocznego wjazdu do tesco na lwowskiej. Starsi panowie którzy od lat dłubią w elektronice, czego im nie zaniosłem to naprawili za rozsądne pieniądze.

Komentarz

ja bym proponował też jak kolega szeggy naprawe w firmie "komputronik" znajduje sie on na ul.Asnyka , jest tam sklep i punkt serwisowy ,znaja fach jedynie w cenach to ci nie powiem , mozna isc i jest tam sciagawka co ile kosztuje, zreszta jak nawet cos wiecej kosztuje niz u jakiś magików to masz pewnosc ze nikt tam cie nie oszuka i dobrze bedzie zrobione.

Komentarz

Zamieszczone przez Anja
                        Mój brat bawił się ostatnio w czyszczenie mojego kompa. Zabrał się nawet za procesor. Uszkodził go bardzo, cos tam powyginał i groziła nam wymiana. Zamówilismy pogotowie komputerowe help-comp.pl i obyło się bez wymiany czegokolwiek. Rano zabraki kompa rano, oddali po południu i wcale z nas nie zdarli. Polecam, bo uwazam, że to firma solidna.
                        Coś Ci nie wyszła ta reklama xD. Btw też wczoraj wymieniałem całego kompa, i działa

Komentarz

Pracuję...
                        X