REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jazda po przemysku :/

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jazda po przemysku :/

Witam
    kilka dni temu bylem swoim samochodem w pslu. przejechalem cala europe i cala poludniowa polske ale to co zobaczylem w przemyslu to mnie scielo z nog. tylu balwanow za kolkiem w zyciu nie widzialem:/ ludzie nie wiedza jak jezdzic na rondach, zjezdzaja ze zlych pasow nie mowiac juz o kierunkach. caly czas ktos na rondach zajezdzal mi droge jakbym jechal szybciej to dzwon nie unikniony. zmieniaja pas na skrzyrzowaniu bez kierunku i w ostatniej chwili. na jagielonskiej jeden debil zabral sie za wymijanie mnie po chodniku jak reszta samochod stala w korku.(normalnie cyrk). Jak jednego dnia policzylem sytuacje to mialem 6 niemalze pewnych dzwonow. Nigdy u siebie nie uzywalem sygnalu dzwiekowego tu non-stop. Naprawde trzeba dac na msze zanim sie wjedzie do przemysla bo to czysty sajgon. Jezdzilem z kamera z przodu i kilku wiesniakow ponagrywalem. Teraz jezdze po slasku i takiego cyrku nie ma jak w moim rodzinnym miescie po prostu wstyd. Czy wy tez macie takie spostrzerzenia? Czy tylko ja mialem takiego pecha????

Odp: Jazda po przemysku :/

Mam porównanie do innych miast i nie widzę zbytniej różnicy w Przemyślu, no chyba że mam Ukraińca na rondzie to wtedy uważam potrójnie bo oni to potrafią cuda wyczyniać Jedynie wg mnie odbiega tutaj Warszawa, tam to jest naprawdę czasami cyrk i kompletny brak kultury.

Komentarz

Może nie tak radykalnie, ale zgodzę się z setką. Ludzie w Przemyślu nie potrafią jeździć. Choć jeśli chodzi o ronda, to w całej Polsce jest słabo, a to ze względu na beznadziejne przepisy. A co do Warszawy, to nie odbiega od reszty raczej...

Komentarz

Haha, skoro powstał taki temat to coś do niego dopiszę, bo to co dzisiaj zobaczyłem na obwodnicy, to jest dosłownie kabaret :D Jechałem z Lwowskiej w kierunku Sanowej obwodnicą, stoję na światłach przed mostem w oczekiwaniu na skręt w lewo i co widzę? na przeciwko mnie, na pasie lecącym w przeciwnym kierunku, po drugiej stronie skrzyżowania stoi samochód z którego wysiada babeczka z aparatem i stojąc koło drzwi na ŚRODKU ULICY trzaska sobie fotki na most. Normalnie kabaretowo to wyglądało.
        A moment wcześniej byłem w gąszczu tirów ukraińskich... nie polecam takich akcji na obwodnicy. Jak ktoś chce fotki potrzaskać to zostawić auto i przejść się a nie cyrkować.
        Możliwe, że nie byli z Pśla (nie patrzyłem na tablicę)
        Ostatnio edytowany przez Dataz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

nie uogolniałbym, że cyrki są tylko w Przemyślu. Jezdze po calej Polsce i generalnie wszedzie nie jest dobrze. Mamy kiepskie szkolenie, a potem złe nawyki utrwalane i z premedytacją pisze "mamy" bo sam zapewne znalazłbym u siebie kilka rzeczy do wyeliminowania - niestety o ile w wiekszych miastach są szkoły doszkalające, gdzie za pare złotych można się wiele nauczyć, o tyle w Przemyślu jest z tym problem. I to najlepiej widać w okresach przejsciowych, gdy spadnie pierwszy śnieg, albo jest ulewa... coż, może ktoś odnajdzie niszę na rynku i otworzy taką szkołę, z matami poślizgowymi, trolejami i dobrymi instruktorami - będę od razu jej pierwszym klientem!
          --
          Z pozdrowieniem
          Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
          - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

w każdym kraju jest inaczej, na zachodzie np francja niemcy belgia holandia czy nawet słowacja ludzie widząc znak 50km/h jadą te 50 nie 55 czy 70 tylko tyle co na znaku bo tak są nauczeni i kary są solidne a u nas jest jak jest nie ma dość wysokich mandatów za łamanie przepisów a polak za kierownicą mając pod nogą trochę koni myśli że jest kierowca bolidu i musi się pochwalić ile jego maszyna nie pójdzie i na pewno jest szybsza od Twojej tylko niestety nie o to chodzi bo jeżdżąc po różnych krajach widzę że ludzie czy to jadący mercedesem czy bmw mają respekt do prędkości i przepisów może kiedyś i u nas tak będzie

Komentarz

Witam
              Nie chcę prowokować, ale największy przypał na drogach robiął kierowcy z rejestracją RPR. To co widzę czasem to jest"nie do wiary" jak np. jazda pod prąd. Oczywiście nie chcę uogólniać bo nie wszyscy kierowcy z rejestracją RPR są kiepscy, są tacy którzy naprawdę dobrze śmigają. To nie jest moja prowokacja tylko to co widzę na przemyskich drogach.

Komentarz

Potwierdzam ale gorsi od RPR są Ukraińcy.Niedawno taki łep ukrainski wymusił na mnie pierwszeństwo i spadłem z rowerka na asfalt.Nie zatrzymał się tylko pojechał dalej.Zawiadomiłem policję bo wszystko się nagrał na kamerach monitoringu lecz na pewno nic mu nie zrobili.

Komentarz

Jazda po polsku ,prawie równa się jeździe po przemysku.Ale tu dorzucę watek o oznakowaniu ulic.Słynny skręt z Jagielońskiej pod most kolejowy.Ile się o tym pisało.Zdublowany sygnalizator do dwóch pasów na wprost wprowadzał w błąd i stali do skrętu w prawo i czekali na zielone.Miałem takie zdarzenie stoję do skrętu w prawo a przede mną radiowóz policji w środku tylko kierowca i stoi to ja po sygnale,pokręcił głową i ruszył.Musiał być przyjezdny ,szarża wysoka.Za dwa dni sygnalizatory przy słupie dolnym wycięto.I co nie można było od razu????????Teraz nie ma problemu.

Komentarz

Moim zdaniem, powinno być na Jagielońskiej rondo, i kładka dla pieszych. Tak samo rondo na Placu Konstytucji

Komentarz

Na placu konstytucji nagminnie przejeżdża się na czerwonym świetle, szczególnie z grunwaldzkiej i krasińskiego. Kładka i rondo jak najbardziej powinny tam być, tylko byle nie takie pseudo-rondo jakie jest w rzeszowie koło Wielkiej, gdzie na rondzie stoi się na światłach xD Jadąc Lwowską też aż chce się żeby tam była kładka w okolicach ronda castoramy, obecnie ruch jest tam właśnie przez pieszych spowalniany. Pomysły są, ale w tym mieście nikt nigdzie kładki chyba nie zbuduje

Komentarz

Najpierw nowe Volvo potem rondo

Komentarz

miałem to napisać! :D albo volvo, wybory i rondo lub kładki. xD

Komentarz

moja lista grzechów i grzeszników:

- rodzice, zwłaszcza matki przewożące dzieci bez fotelików: przykład z wczoraj, bordowy Nissan Juke, pani za kierownicą w pasach, a dziecko stojące między fotelami

- młode dziewczyny w fajnych autach z komórką przy uchu - również wczoraj czarne BMW chyba X3 z mostu na Grunwaldzką, pani z komórką przez przejście dla pieszych, a tam jest wtedy zielone, prawie po palcach pieszej

- zaparkował Passat i wysiadło chyba z 7 osób, dzieci siedziały na podłodze z tyłu pod nogami

- wyrzucanie śmieci, papierosów, strzepywanie popiołu przez okno

To tylko kilka przykładów absolutnej bezmyślności i braku odpowiedzialności i te dwie cechy to niestety przyczyny większości problemów na drogach. A w Przemyślu jak obserwuję to ani częściej ani rzadziej.

Komentarz

Dodam coś od siebie - mnie denerwuje najbardziej taki ''pajac'' co siedzi mi na ''ogonie'' i chce koniecznie mnie wyprzedzić (to jeszcze pół biedy) a jak już mnie wyprzedzi to ostro hamuje przede mną bo chce skręcić na skrzyżowaniu.Bez komentarza.

Komentarz

Pracuję...
                              X