REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SM montuje Świadłowody ...!

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• SM montuje Świadłowody ...!

Witam , w blokach należących do SM rozpoczęto montaż sieci swiatłowodowej , czy ktoś mógłby cos wiecej rozjasnic z czym to się bedzie jadło ?

Odp: SM montuje Świadłowody ...!

http://voice-net.pl/ Nowy dostawca internetu.

Komentarz

fajne ceny dla warszawki......

Komentarz

firma z Rzeszowa voice-net dostala dotacje unijna i montuja swiatlowody w blokach. zdaje sie ze doprowadzaja tez swiatlowody na ostatnia mile. info o tej firmie sugeruje poszukac w sieci...

Komentarz

nawiercą dziur i po wszystkim , moze kiedyś sie to przyda . Na razie to TOYA ma sie dobrze.( TV, net , tel.)

Komentarz

Z tego co zrozumiałem dzwoniąc do spółdzielni , to PSM dostała dotacje jeśli ktoś wyrazi zgodę na instalacje gniazdka nic nie płaci a później albo może sobie wziąć neta, tv albo telefon z firmy voice-net . Rozmawiając z gościem który montował jak na razie rurki którymi będzie leciał światłowód , ze w mieszkań będą robić dopiero wtedy jak wiadomo ile będzie i kto chętny w bloku na instalacje . I potwierdził to co pisałem wyżej że to PSM dostała dotacje i będą robić instalacje w ich blokach w Przemyślu .Chodził u mnie po bloku koleś który zbierał podpisy kto wyraża zgodę na montaż gniazdka , nie było mnie wtedy w chacie , wie ktoś czy trzeba było podpisać jakąś umowne ?

Komentarz

@szadoky
              Masz złe informacje.
              PSM TYLKO udostępnia budynek! Koniec Kropka.
              Może podasz nr tel do spółdzielni pod którym Ci udzielono takiej informacji?

Komentarz

Wie ktos od kiedy ma byc już sygnał w tych kablach (te światłowody co wiercą)?
                Pytam bo kończy mi się umowa z inną firmą i nie wiem czy z nich rezygnować?

Komentarz

ta bedzie sygnał.......na swietego dygdy.

Komentarz

Zamieszczone przez mklp0o Zobacz posta
                    Wie ktos od kiedy ma byc już sygnał w tych kablach (te światłowody co wiercą)?
                    Pytam bo kończy mi się umowa z inną firmą i nie wiem czy z nich rezygnować?
                    narazie to lataja po mieszkaniach i namawiaja na gniazdka , ale o ofertach tv lub neta nic nie wiedza , ot takie sciemnianie.

Komentarz

Toya nie jest zagrożona narazie, jeżeli to ta oferta ma byc dostepna w przyszłosci.http://voice-net.pl/tv.html

Komentarz

u mnie zamontowali gniazdko ostatnio, montaż trwał ok 15 min. Podpisałem umowę na Tv i internet z datą uruchomienia na 1 czerwca. Zobaczymy czy będzie działało. Z przedstawicielami firmy voice net można negocjować dogodne warunki.. ja dla siebie wynegocjowałem takie warunki :D jak ktoś chciał by nr tel. do przedstawiciela to proszę pisać :P

Komentarz

Czyżbyś to Ty był przedstawicielem? Można wpiąć się szkielet bez podpisywania umowy?

Komentarz

Zamieszczone przez HaPe Zobacz posta
                            Czyżbyś to Ty był przedstawicielem? Można wpiąć się szkielet bez podpisywania umowy?
                            ta, no co Ty, to taki zwykły baaardzo zadowolniony użytkownik

Komentarz

jestem mieszkańcem oś. Rycerskie... a z przedstawicielem mam tyle wspólnego, że podpisałem z nim umowę. Zostawił mi wizytówkę mam jego nr. tel.

Komentarz

Pracuję...
                              X