REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SM montuje Świadłowody ...!

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: SM montuje Świadłowody ...!

Zicom już działa w Przemyślu. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszymi pracownikami. BOK zlokalizowany jest na 3 Go Maja 16. 166 505 005.

Komentarz

Aby ułatwić innym znalezienie BOKu Zicom, dodam, że znajduje się on tam gdzie dawniej salon Orange.

Komentarz

ale TV jeszcze nie oferuje ? a oferta wydaje sie kasowac TOYę .

Komentarz

Zamieszczone przez arturrro Zobacz posta
          ale TV jeszcze nie oferuje ? a oferta wydaje sie kasowac TOYę .
          Wstępnie TV planujemy uruchomić w nowym roku, realny zakres czasowy to styczeń-luty.

Komentarz

Zamieszczone przez Zicom Przemysl Zobacz posta
            Wstępnie TV planujemy uruchomić w nowym roku, realny zakres czasowy to styczeń-luty.
            fajną macie reklamę na swojej stronie:
            Masz umowę z innym operatorem?
            Od jutra włączymy Ci 2x szybszy internet FTTH niż masz teraz za:
            - 1 zł / mies (do wygaśnięcia starej umowy)
            - później do 50% taniej niż płacisz dziś!

czyli jesli teraz mam 50/50 za 60 pln, to rozumiem, że od Was dostanę 100/100 za 30 pln?
            (choć kluczowym wydaje się słowo "do" - bo równie dobrze, może być taniej o 1%)
            a dodatkowo przez najbliższe 6 miesięcy abo wyniesie mnie 1 pln?

chętnie bym usłyszał potwierdzenie tych warunków... i rozwinięcie magicznego "do"...
            bo na chwilę obecną najszybszy pakiet jaki oferujecie to 50 (i nie wiem ile uploadu) za 50
            --
            Z pozdrowieniem
            Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
            - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Zamieszczone przez kinta Zobacz posta
              fajną macie reklamę na swojej stronie:
              Masz umowę z innym operatorem?
              Od jutra włączymy Ci 2x szybszy internet FTTH niż masz teraz za:
              - 1 zł / mies (do wygaśnięcia starej umowy)
              - później do 50% taniej niż płacisz dziś!

czyli jesli teraz mam 50/50 za 60 pln, to rozumiem, że od Was dostanę 100/100 za 30 pln?
              (choć kluczowym wydaje się słowo "do" - bo równie dobrze, może być taniej o 1%)
              a dodatkowo przez najbliższe 6 miesięcy abo wyniesie mnie 1 pln?

chętnie bym usłyszał potwierdzenie tych warunków... i rozwinięcie magicznego "do"...
              bo na chwilę obecną najszybszy pakiet jaki oferujecie to 50 (i nie wiem ile uploadu) za 50
              nie wiem dlaczego otrzymałem odpowiedz na priv. choć to bardziej brak odpowiedzi, bo jak się to ma do pytania?
              "Witam,
              miło, że odwiedził Pan nasza stronę. Obecnie w promocji mamy prędkości tj. 10/1mbs za 10zł, 20/20mbs za 20zł, 30/30mbs za 30zł 50/30mbs za 50zł. Posiadamy wyższe prędkości, lecz na chwile obecną nie są w promocji (cena do negocjacji). A co do miesięcy po 1zł mamy taka opcję jeśli ma Pan jeszcze umowę z innym operatorem przez okres np. 3 miesięcy, u nas otrzyma Pan przez ten okres pierwsze 3 miesiące abonamentu po 1zł. Ma Pan rację co do słowa "do",ponieważ mamy gwarancję najniższej ceny na rynku. "

no coż, może mało preccyzyjne pytanie było, powtórze więc:
              czy zgodnie z tym

Mając w tej chwili umowe według której płacę za symetryczne łącze ze stałym publicznym adresem IP o przepustowości 50/50 Mbps płacę 60 pln, umowa ma trwać jeszcze 6 miesięcy - czy otrzymam od Was - firmy ZICOM łącze o przepustowości 100/100 Mbps w cenie 1 pln/miesiac przez najbliższe 6 miesięcy a następnie za 30 pln/miesiąc?

wystarczy mi krótkie TAK lub NIE. I nie zdecydowanie bardziej preferuję odpowiedź publiczną, tu w tym wątku
              --
              Z pozdrowieniem
              Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
              - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Pracuję...
              X