REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SM montuje Świadłowody ...!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• kinta
    odpowiedział(a)
    Odp: SM montuje Świadłowody ...!

Zamieszczone przez kinta Zobacz posta
    fajną macie reklamę na swojej stronie:
    Masz umowę z innym operatorem?
    Od jutra włączymy Ci 2x szybszy internet FTTH niż masz teraz za:
    - 1 zł / mies (do wygaśnięcia starej umowy)
    - później do 50% taniej niż płacisz dziś!

czyli jesli teraz mam 50/50 za 60 pln, to rozumiem, że od Was dostanę 100/100 za 30 pln?
    (choć kluczowym wydaje się słowo "do" - bo równie dobrze, może być taniej o 1%)
    a dodatkowo przez najbliższe 6 miesięcy abo wyniesie mnie 1 pln?

chętnie bym usłyszał potwierdzenie tych warunków... i rozwinięcie magicznego "do"...
    bo na chwilę obecną najszybszy pakiet jaki oferujecie to 50 (i nie wiem ile uploadu) za 50
    nie wiem dlaczego otrzymałem odpowiedz na priv. choć to bardziej brak odpowiedzi, bo jak się to ma do pytania?
    "Witam,
    miło, że odwiedził Pan nasza stronę. Obecnie w promocji mamy prędkości tj. 10/1mbs za 10zł, 20/20mbs za 20zł, 30/30mbs za 30zł 50/30mbs za 50zł. Posiadamy wyższe prędkości, lecz na chwile obecną nie są w promocji (cena do negocjacji). A co do miesięcy po 1zł mamy taka opcję jeśli ma Pan jeszcze umowę z innym operatorem przez okres np. 3 miesięcy, u nas otrzyma Pan przez ten okres pierwsze 3 miesiące abonamentu po 1zł. Ma Pan rację co do słowa "do",ponieważ mamy gwarancję najniższej ceny na rynku. "

no coż, może mało preccyzyjne pytanie było, powtórze więc:
    czy zgodnie z tym

Mając w tej chwili umowe według której płacę za symetryczne łącze ze stałym publicznym adresem IP o przepustowości 50/50 Mbps płacę 60 pln, umowa ma trwać jeszcze 6 miesięcy - czy otrzymam od Was - firmy ZICOM łącze o przepustowości 100/100 Mbps w cenie 1 pln/miesiac przez najbliższe 6 miesięcy a następnie za 30 pln/miesiąc?

wystarczy mi krótkie TAK lub NIE. I nie zdecydowanie bardziej preferuję odpowiedź publiczną, tu w tym wątku

Zostaw komentarz:

• kinta
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez Zicom Przemysl Zobacz posta
    Wstępnie TV planujemy uruchomić w nowym roku, realny zakres czasowy to styczeń-luty.
    fajną macie reklamę na swojej stronie:
    Masz umowę z innym operatorem?
    Od jutra włączymy Ci 2x szybszy internet FTTH niż masz teraz za:
    - 1 zł / mies (do wygaśnięcia starej umowy)
    - później do 50% taniej niż płacisz dziś!

czyli jesli teraz mam 50/50 za 60 pln, to rozumiem, że od Was dostanę 100/100 za 30 pln?
    (choć kluczowym wydaje się słowo "do" - bo równie dobrze, może być taniej o 1%)
    a dodatkowo przez najbliższe 6 miesięcy abo wyniesie mnie 1 pln?

chętnie bym usłyszał potwierdzenie tych warunków... i rozwinięcie magicznego "do"...
    bo na chwilę obecną najszybszy pakiet jaki oferujecie to 50 (i nie wiem ile uploadu) za 50

Zostaw komentarz:

• Zicom Przemysl
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez arturrro Zobacz posta
    ale TV jeszcze nie oferuje ? a oferta wydaje sie kasowac TOYę .
    Wstępnie TV planujemy uruchomić w nowym roku, realny zakres czasowy to styczeń-luty.

Zostaw komentarz:

• arturrro
    odpowiedział(a)

ale TV jeszcze nie oferuje ? a oferta wydaje sie kasowac TOYę .

Zostaw komentarz:

• Dataz
    odpowiedział(a)

Aby ułatwić innym znalezienie BOKu Zicom, dodam, że znajduje się on tam gdzie dawniej salon Orange.

Zostaw komentarz:

• Zicom Przemysl
    odpowiedział(a)

Zicom już działa w Przemyślu. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszymi pracownikami. BOK zlokalizowany jest na 3 Go Maja 16. 166 505 005.

Zostaw komentarz:

• arturrro
    odpowiedział(a)

lada moment w Przemyślu -http://zicom.pl/jaroslaw/

Zostaw komentarz:

• Pan i Władca
    odpowiedział(a)

przez cały weekend ludziska mieli upload 0, tak mi powiedziała Pani na infolinii voice net. problem naprawiony w pon. rano. otworzyli biuro w tym samym budynku co TOYA.

Zostaw komentarz:

• przerun
    odpowiedział(a)

czyli jednak nie aż tak nowocześnie jak zapowiadali

Zostaw komentarz:

• Pan i Władca
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez Dataz Zobacz posta
    Pan i Władca: Mógłbym prosić o screena z wynikiem testu prędkości internetu http://www.speedtest.net/ ? Ciekawi mnie ile dają uploadu
    Osobiście liczę, że Zicom bardziej zaskoczy ofertą, bo Voice net na kazanowie obecnie chce wcisnąć 6mega za 17zł....Dla 6mega budują takie światłowody? Jestem rozczarowany.
    Witam, prędkości bardzo różnie, rozrzut taki że ch...j. download raz 12, raz 24, i sie wacha w tych granicach ale nigdy nie spadało poniżej 12 (zgodnie z umową), najwięcej łapało 40. upload zazwyczaj w granicach 16 - 24.

PING zazwyczaj 20, 22

do piątku nie miałem problemu z netem dopóki nie brakło prądu. cały weekend i dzisiaj miałem upload 0,01, szlag mnie trafia zaraz będe tam dzwonił ( na weekendzie nie odbierają)

Zostaw komentarz:

• Dataz
    odpowiedział(a)

Pan i Władca: Mógłbym prosić o screena z wynikiem testu prędkości internetu http://www.speedtest.net/ ? Ciekawi mnie ile dają uploadu
    Osobiście liczę, że Zicom bardziej zaskoczy ofertą, bo Voice net na kazanowie obecnie chce wcisnąć 6mega za 17zł....Dla 6mega budują takie światłowody? Jestem rozczarowany.

Zostaw komentarz:

• Shiliat
    odpowiedział(a)

Możesz kto ci broni podpiąć w router i dawać dalej ;p Z tego co wiem to tak wolno jedynie na obszarze mieszkania-domu...
    I jak brak dostępu do routera? fizycznie czy zablokowany jakiś.

Jak ja się pytałem o Toye to powiedziano mi że się ustala dzień i godzinne obecności w domu w celu podpięcia neta a jak sie nie ustali to przeważnie 7-14 dni po podpisaniu umowy przyjeżdżają montować.
    Ostatnio edytowany przez Shiliat; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• RiceBoy
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez Pan i Władca Zobacz posta
    W dniu dzisiejszym przyjechał kolo i podłączył. na razie działa z prędkością 100 mb ale pewnie skręcą. Przyjechał dopiero po mojej interwencji na infolinii dzień wcześniej. DUUUŻY minus to brak dostępu do routera który podłączył. czyli brak możliwości zmiany hasła, przydzielenia adresów IP itd. nie wiem czy można to pociągnąć dalej na mój router żeby na nim sobie poprzydzielać adresy?
    w toya też tak jest.

Zostaw komentarz:

• yankes_69
    odpowiedział(a)

nie wiem czy można to pociągnąć dalej na mój router żeby na nim sobie poprzydzielać adresy?
    No a w czym problem?

Zostaw komentarz:

• Pan i Władca
    odpowiedział(a)

Voice Net. Od dzisiaj miałem mieć neta i du*a. w toya miałem za 30 zł 6 mb, w voice net miałem mieć za 30 zł 12 mb. Jakbym wiedział to bym został w toya.
    W dniu dzisiejszym przyjechał kolo i podłączył. na razie działa z prędkością 100 mb ale pewnie skręcą. Przyjechał dopiero po mojej interwencji na infolinii dzień wcześniej. DUUUŻY minus to brak dostępu do routera który podłączył. czyli brak możliwości zmiany hasła, przydzielenia adresów IP itd. nie wiem czy można to pociągnąć dalej na mój router żeby na nim sobie poprzydzielać adresy?

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X