REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam rodziny

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szukam rodziny

Kilka lat temu nagle utraciłam kontakt z moją jedyną rodziną - zamilkły telefony, nikt nie odpowiadał na maile. Przebywałam wówczas za granicą, dlatego wynajęłam detektywa z Rzeszowa, który niestety niczego nie ustalił. Niedawno wróciłam do Polski, dlatego postanowiłam ponowić poszukiwania. Niestety moje działania nie przyniosły żadnego efektu, dlatego liczę na Waszą pomoc.

Rodzina Lewandowskich - jeszcze killka lat temu prawdopodobnie mieszkała w woj. Podkarpackim w Kolbuszowej przy ul. Krakowskiej, nieopodal żydowskiego cmentarza oraz boiska. Niestety tam ich nie odnalazłam, dlatego sprawdzam również inne miasta, które znajdują się w woj. Podkarpackim. Poniżej załączam zdjęcie Magdy na tle fontanny, która znajduje się w Przemyślu - stąd mój pomysł, by napisać na tym forum.

Kuzynka Magda - rocznik 84, mniej więcej w latach 2004 - 2009 studiowała dziennie na WSPiA administrację cywilną w Rzeszowie. Swego czasu prowadziła biuro rachunkowe z kuzynką Martą w Toruniu. Magda bardzo chorowała, dlatego poruszała się na wózku inwalidzkim, potem przechodziła rehabilitację nóg w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Mielcu.

Kuzynka Kinga - rocznik 96, uczęszczała na zajęcia grupy tanecznej w MDKu, jeździła skuterem.

Ciocia Ada - pracowała na pełnym etacie w szkole, gdzie uczyła języka polskiego.

Wujek Tomasz - pracował w firmie budowlanej na stanowisku zastępcy dyrektora ds. marketingu i sprzedaży w woj. Podkarpackim. Na stanowisku tym często podróżował do Niemiec w delegacje.

Jeśli ktokolwiek kojarzy podobne fakty bądź osoby ze zdjęcia, bardzo proszę o kontakt. Będę wdzięczna za każdą informację.
    Załączone pliki

Odp: Szukam rodziny

było szukane na fecebooku nk ? bo ta dziwczyne z 1,2,3,6 kojaze
    "Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." Albert Einstein (1879-1955)

"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem." Rudyart KIpiling (1865-1936)

"Experto credite - wierzcie doświadczonemu; wierzcie temu, który sam doświadczył; temu, kto doświadczył na własnej skórze." Wergiliusz

Komentarz

Zamieszczone przez Mirekos Zobacz posta
      było szukane na fecebooku nk ? bo ta dziwczyne z 1,2,3,6 kojaze
      To jest własnie moja kuzynka Magda. Na innych zdjęciach jest jej mama - ciocia Ada, jej siostra Kinga i znajomi.

Wrzucałam posty na facebooku w przeróżnych miejscach, niestety praktycznie żadnego odzewu,

Komentarz

Coś smierdzi ten temat, bo z widzenia znam dziewczyny i imiona sie nie zgdzaja...
        Pytanie tylko w jakim celu ktos zaklada takie tematy? ;/

Komentarz

Zamieszczone przez Fenka Zobacz posta
          To jest własnie moja kuzynka Magda. Na innych zdjęciach jest jej mama - ciocia Ada, jej siostra Kinga i znajomi.

Wrzucałam posty na facebooku w przeróżnych miejscach, niestety praktycznie żadnego odzewu,
          Skoro znasz imię i nazwisko to na 90% ktoś z nich ma konto na face/nk. A jeżeli to takie ważne to idz na policje to w 5 minut sie dowiesz.
          Pray to your god, open your heart
          Whatever you do, be afraid of the dark
          Cover your eyes, the devil inside
          One night of the hunter
          One day I will get revenge
          One night to remember
          One day it'll all just end, oh

Komentarz

Zamieszczone przez RiceBoy Zobacz posta
            Skoro znasz imię i nazwisko to na 90% ktoś z nich ma konto na face/nk. A jeżeli to takie ważne to idz na policje to w 5 minut sie dowiesz.
            Przeszukałam facebooka, nk oraz wpisywałam przeróżne hasła w google niestety niczego nie znalazłam. Powoli zaczynam mieć przeczucie, że to wszystko jest jednym wielkim kłamstwem a ktoś zabawił się moim kosztem.

Wiele lat temu jeszcze jako dziecko wyjechałam z rodzicami za granicę. Kiedy skończyłam naście lat rodzice tragicznie zginęli, a ja zostałam z babką, która była z nami na miejscu. Praktycznie nie znałam mojej rodziny z Polski, ponieważ odległość ograniczała wszelkie kontakty. Kilka lat temu przypadkiem przez internet trafiłam na Magdę Lewandowską - miała tak samo na nazwisko jak ja. Od słowa do słowa okazało się, że prawdopodobnie jesteśmy spokrewnione. Od tamtego czasu utrzymywaliśmy kontakt mailowy oraz telefoniczny. Niestety kilka lat temu, gdy miałam wracać do Polski i chciałam się z nimi spotkać okazało się, że Magda jest bardzo chora - miała bardzo poważne problemy z sercem, przechodziła przeróżne operacje. I nagle kontakt się urwał. Nikt nie odpowiadał na maile, ucichły telefony. Myślałam, że stało się coś z Magdą, że może nie przeżyła jakiejś operacji, ale dlaczego w takim razie umilkli również jej rodzice i siostra? Kiedy wróciłam do Polski od razu pojechałam pod wskazany wcześniej przez Magdę adres rodzinny, niestety nikogo nie zastałam, a sąsiedzi nawet ich nie kojarzyli. Zostały mi tylko zdjęcia i kopie wiadomości.

Komentarz

wszyscy poza osobą ze zdjęcia 5 mieszkają w Przemyślu lub jego najbliższej okolicy
              Co do Magdy - nie kojarzę

Komentarz

to ze spoted 24h z przemyśla z fejsa
                Pray to your god, open your heart
                Whatever you do, be afraid of the dark
                Cover your eyes, the devil inside
                One night of the hunter
                One day I will get revenge
                One night to remember
                One day it'll all just end, oh

Komentarz

Czyli że niby co nici z poszukiwań czy jak ?

Komentarz

ludzie lubią robić sobie takie żenujące żarty

Komentarz

Pracuję...
                    X