REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stacja benzynowa E.Leclerc

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Stacja benzynowa E.Leclerc

Chciałbym się z czystej ciekawości dowiedzieć ile w tym prawdy.
    Ponoć kolo eleclerc na tej pustej części bazaru od strony Sanu jak jest wjazd od Wilsona ma powstać stacja benzynowa pod szyldem eleclerc ....
    Wiadomo coś wam na ten temat ?

Mnie cholernie dziwi to bo obok jest PGK, statoil i BP ....

Odp: Stacja benzynowa E.Leclerc

byłaby w końcu jakaś konkurencja w Pslu to i ceny paliw by spadly

Komentarz

a to teraz jest jedna stacja ze nie ma konkurencji?

Komentarz

są stacje tzw."monopoliści", którzy sami ustalają ceny na przemyskim rynku, stacja benzynowa przy supermarkecie nie oczekuje dużych zysków ponieważ jest to głównie reklama sklepu, wiadome jest że zawsze przy supermarkecie będzie taniej, statoil czy bp mają tyle zysku co z paliwa i tym to się różni.

Komentarz

nie jestem co do tego przekonany ale na pewno sie okaze jak stacja faktycznie powstanie
          oby bylo tak jak mowisz

Komentarz

wystarczy prosty przykład z rzeszowa gdzie masz stacje na auchanie i e.leclercu, duża różnica w porównaniu z innymi stacjami np.bp orlen czy statoil

Komentarz

stacje przy marketach nie są nastawione na zysk ich głównym celem jest przyciągnięcie klientów na zakupy więc marże na paliwo są znikome. W Polsce paliwo dostarcza wyłącznie dwie firmy Lotos i BP one zajmują się sprzedażą hurtową więc ceny zakupu wszędzie są takie same a resztę narzuca marzę firma Wydaje mi się że jeżeli powstanie stacja kolo Leclerca to PGK zwinie żagle i zostanie Statoil, BP no i Leclerc

https://www.youtube.com/watch?v=jILgxeNBK_8 fajny filmik dużo wyjaśnia :D

Komentarz

Pracuję...
              X