REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skandaliczna prowokacja młodych Ukraińców w Przemyślu!

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • MalaMi
  odpowiedział(a)
  Odp: Skandaliczna prowokacja młodych Ukraińców w Przemyślu!

  Musimy mieć teraz dobre stosunki z Ukrainą więc sprawa zostanie zamieciona pod dywan.

  Zostaw komentarz:


 • Rautha
  odpowiedział(a)
  Odp: Skandaliczna prowokacja młodych Ukraińców w Przemyślu!

  Sprawa pewnie jak zwykle rozejdzie się po kościach, taka już polityka uczelni. Naobiecują, naobiecują i przeciągną sprawę, aż ta przycichnie i nikt nie poniesie konsekwencji. Szkoda tylko, że nie wiem, z jakich kierunków jest ta banderowska młodzież, karmiona i ubierana z pieniędzy polskich durnych podatników. Może ze stosunków międzynarodowych? To by już było nawet zabawne. A może z historii (jeszcze Polski, jak sądzę), bo słyszałam że tam też teraz sam Ukrainiec.

  Prawda jest taka, że gdyby nie student z Ukrainy ta tzw. "szkoła wyższa" dawno przestałaby istnieć. Żeby zapchać demograficzną dziurę przyjmują swołocz ze wschodu, która nawet nie umie mówić ani pisać po polsku. Później słyszy historie w rodzaju, że wykładowca musiał powtarzać egzamin i zamienić pisemny na ustny, bo toto nawet pisać nie umie i nie mógł się biedak odczytać. Widać szanowni profesorowie sami muszą dopasować się do studenta, a nie student do uczelni, takie czasy. Grunt, że zajmują polskim studentom miejsca w akademiku, posiadają Kartę "Polaka", szkoła przyznaje wysokie stypendia...

  Wcześniej byłam świadkiem równie bulwersującej sytuacji, tyle że związanej ze studentem Polakiem, skończonym idiotą zresztą, który na historii (z dziesięć lat temu) sam sobie wpisał do indeksu oceny z egzaminów. Przyjechała policja, a owszem, ale ostatecznie nie został wydalony z uczelni. Zdaje się, że nawet ją ukończył, tyle że bez prawa wykonywania zawodu nauczyciela, bo facet lubił się obnażać w miejscach publicznych - w trakcie zajęć np.

  Swoją drogą, dziwi mnie, że sprawa tych banderowców nie jest szerzej komentowana na przemyskim forum. Ludzie, boicie się czegoś? Czy może sami trzymacie z upowcami? Przymykajcie oczy dalej, tuszujcie tego typu sprawy, nie reagujcie na coraz odważniej wygłaszane slogany, że Przemyśl jest ukraiński. Ta cała poprawność polityczna i tolerancja to mrzonka, którymi karmią nas stronnicze media, a Wy mówicie, że deszcz pada, kiedy na Was plują.

  Zostaw komentarz:


 • live133
  odpowiedział(a)
  Odp: Skandaliczna prowokacja młodych Ukraińców w Przemyślu!

  Oni dalej nie zostali wyrzuceni z uczelni i mieszkają w akademiku

  Zostaw komentarz:


 • dUBY dABY
  odpowiedział(a)
  Odp: Skandaliczna prowokacja młodych Ukraińców w Przemyślu!

  Zaraz,zaraz o co ten raban ! Przecież oni są u siebie ! Zdziwieni ? Słuchajcie dalej TVN24 i "zaczadzonych" mediów tzw. oficjalnych. Jak świat światem rezun nigdy nie był i nie będzie dla Polaka bratem !!!
  Budujcie dla nich osiedla i witajcie chlebem i sola a pewnego dnia "majdan" powtórzy się u nas w Europie !?

  Zostaw komentarz:


 • Skandaliczna prowokacja młodych Ukraińców w Przemyślu!

  http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll...MYSL/141019677
Pracuję...
X