REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie kupić dobre opony regenerowane lub bieżnikowane z gwarancją?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gdzie kupić dobre opony regenerowane lub bieżnikowane z gwarancją?

Witam. Poszukuję możliwości zakupu opon zimowych bieżnikowanych lub używanych regenerowanych w dobrej cenie i z gwarancją na terenie Przemyśla.
    Rozmiar 195/60 R15.
    Z góry dziękuję za szybka odpowiedź. MaQ

Odp: Gdzie kupić dobre opony regenerowane lub bieżnikowane z gwarancją?

Sanocka obok stadionu Poloni

Komentarz

Ja kupowałem nowe ale wiem że używane też maja, wulkanizacja na Lwowskiej w kierunku Medyki po prawej stronie za salonem fiata. Ceny dobre i duży wybór. Ogólnie polecam

Komentarz

Na Wernyhory można podobno za 40 zł nalewajke kupić z założeniem . A gdzieś jest za 30 zł ale trzeba przyjechać dwoma autami w których się wymieni opony. Kiedyś na Sanockiej było tanio teraz drogo podobno ...

Komentarz

Zamieszczone przez MaQ Zobacz posta
          opon zimowych bieżnikowanych lub używanych regenerowanych
          Tak z ciekawości zapytam jaka różnica między jednymi a drugimi?

Komentarz

W zeszłym roku szukałem i
            Na Sanockiej drogo
            na Zielińskiego było najtaniej, bez kolejek i sprawnie
            Jeśli to nie tragedia i ze 195 zejść na 185 to i na oponce jeszcze taniej

Komentarz

Zamieszczone przez Shiliat Zobacz posta
              Na Wernyhory można podobno za 40 zł nalewajke kupić z założeniem . A gdzieś jest za 30 zł ale trzeba przyjechać dwoma autami w których się wymieni opony. Kiedyś na Sanockiej było tanio teraz drogo podobno ...
              40zł za bieżnikowaną ?

Komentarz

Dziękuje za podpowiedzi. yankes_69 pony bieżnikowane to takie gdzie dotychczasowy bieżnik i boki opony zostały całkowicie usunięte i nałożono całkowicie nowy bieżnik w procesie wulkanizacji. Regeneracja to pogłębienie istniejącego bieżnika (o ile stan opony na to pozwala) mechanicznie. Metoda rzadka ale stosowana.
                Ostatnio edytowany przez MaQ; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: poprawka do treści

Komentarz

Zamieszczone przez MaQ Zobacz posta
                  Regeneracja to pogłębienie istniejącego bieżnika (o ile stan opony na to pozwala) mechanicznie. Metoda rzadka ale stosowana.
                  Całe życie myślałem że bieżnikowanie opony to jest właśnie jej regeneracja. Możesz mi podesłać link do sklepu gdzie opony regenerowane podaną przez Ciebie metodą do samochodów osobowych sprzedają?
                  Ostatnio edytowany przez yankes_69; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Takich opon raczej nie sprzedają a jeśli już to usługę docinania
                    jest to jakiś rozwiązanie ale w przypadku opon zimowych sądzę iż raczej kiepskie rozwiązanie

Komentarz

Zamieszczone przez dudeusz Zobacz posta
                      Takich opon raczej nie sprzedają a jeśli już to usługę docinania
                      Takie rozwiązanie owszem jest stosowane ale w oponach do ciężarówek i w typowo terenowych gdzie nowy bieżnik nie ma 8-9mm tylko dwa razy tyle.

Komentarz

"Podcieranie szkłem du.py" w tym momencie nabiera nowego znaczenia. Nacinanie opon w osobówce. Co dalej ? Klocki hamulcowe ze zużytych puszek po piwie ? Pasek rozrządu z damskiej torebki ?

Komentarz

jak osobowka warta niewiele to lepiej kupic uzywki tylko nie w listopadzie a w lecie gdy sa tansze, rok temu kupilem jednosezonowe debice frigo 2 z nowymi oryginalnymi felgami hondy za 400zl

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
                            jak osobowka warta niewiele
                            A co ma do tego wartość osobówki? Napisałbym raczej: jak życie warte niewiele - jeździjcie na używkach, pogłębiajcie bieżniki, doklejajcie nowe do wyeksploatowanych opon. Poszukajcie sobie informacji jaki wpływ na parametry opon ma zużycie każdego mm bieżnika i ich wiek.

Komentarz

@pewe kolega jezdzil na 12 letnich chinskich oponach cala zime i zrobil ok 15tys km jednej zimy, nie pochwalam tego ale da sie
                              ja jakos nigdy nie mialem zaufania do tych bieznikowanych/regenerowanych opon

Komentarz

Pracuję...
                              X