REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie kupić dobre opony regenerowane lub bieżnikowane z gwarancją?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Gdzie kupić dobre opony regenerowane lub bieżnikowane z gwarancją?

bo opony nie sa zrobione z gumy ktora jak wiadomo parcieje z czasem

Komentarz

Nie koniecznie, wszystko zależy od tego jak są przechowywane i po czym jeżdżą. Jedno auto u nas stoi zawsze na zewnątrz (upały itp) i jeździ często po polnej drodze (suv) i ostatnio zauważyłem że letnie gumy są już lekko sparciałe i kruszą się gdzieniegdzie a ich rocznik to 2011 (nie jakieś śmieci tylko Yokohama).

Komentarz

Na wszystko jest "chwyt marketingowy " tylko poczytaj o testach czy nowa opona, która przelezala 5-7lat w ciężkich warunkach będzie zachowywać się tak jak nowa dopiero wyprodukowana.

Komentarz

Zamieszczone przez kamill91 Zobacz posta
          w ciężkich warunkach
          W ciężkich tak samo, w ekstremalnych inaczej. Teraz odpowiedz sobie czy dla normalnie jeżdżącej osoby będzie różnica czy wpadnie w poślizg na zakręcie przy 90 km/h czy przy 95 km/h ? Takie same różnice albo większe zanotujesz między nowymi oponami różnych marek więc dla mnie to nie jest żaden argument a wszelkie testy są prowadzone tak samo jak sondaże wyborcze, wiadomo z góry kto ma je wygrać.

Komentarz

Każdy robi jak uważa i ma inne priorytety, ja pokonuje trasę 2300km w jedną stronę 2-3 razy do roku i dla mnie było normalną rzeczą zakup nowych opon bo nie wyobrażam sobie takiej trasy na starych albo używanych oponach.

Komentarz

Mam tak samo jak przedmówca. Jedna wadliwa opona która trzeba bedzie wymienić gdzies w Niemczech albo dalej i całe oszczędności szlak trafi.

Komentarz

Zamieszczone przez kamill91 Zobacz posta
                nie wyobrażam sobie takiej trasy na starych albo używanych oponach.
                Rozumiem, że co sezon wymieniasz opony na nowe? Bo przecież te poprzednie już są UŻYWANE.

Komentarz

Waszym tokiem myślenia (niektórych) to rocznie musiałbym w zakładzie wymieniać 36 opon. Na każdej oponie jest znacznik zużycia, co nie? Niektóre auta np moje prywatne, mają opony już siódmy rok i do tego znacznika zużycia jeszcze brakuje, a niektóre gdzie już ewidentnie pasek czy kropki widać od razu lądują na składowisko. Opony mam różne jeden kierowca sobie zażyczy nówki to je dostanie innemu wystarczą bieżnikowane, jeden zrobi rocznie na komplecie 50 tys km i nie biegnie do mnie od razu po nowe "kapcie" bo na forum pisali że to niebezbieczne jeździć na takim przebiegu. Kiedyś nie było zimowych/letnich i jakoś państwo funkcjonowało. Technologia też poszła chyba do tyłu że nowe opony Dębicy po roku są do wyrzucenia a Barumy np brak śladów zużycia (u tego samego kierowcy i dostawczaku po identycznym czasie użytkowania).

Komentarz

Po prostu każdy ma swoje zdanie na ten temat, po co się kłócić ?

Komentarz

A my (ja płaciłam a mąż zamówił) opony z internetów, z motointegrator - mieli tam akurat jakąś promocję, że zakupując u nich opony, montaż w ich warsztacie partnerskim (tym przy Bohaterów Getta 63) był za friko. Było to gdzieś miesiąc temu - więc nie wiem czy dalej obowiązuje.
                      Zaletą kupowania przez net jest też to, że mamy większy wybór.

Komentarz

Yankes pisaliśmy o kupnie a nie o swoich oponach, chyba logiczne ale jak widać nie dla wszystkich.

Szeggy znając polskie realia nie uwierzę że pracodawca prywaciarz chodzi i pyta pracownika jakie chce opony czy nowe czy bieznikowane...

Komentarz

Zmieniał ktoś ostatnio opony ? Gdzie taniej teraz oraz gdzie tanio można kupić nalewaki ?

Komentarz

Pracuję...
                          X