REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

rozwiazanie przemyskiej jednostki wojskowej

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• rozwiazanie przemyskiej jednostki wojskowej

rozwiazano przemyska jednostke wojskowa ta ktora miescila sie przy 3-go maja, powodem bylo najprawdopodobniej zgloszenie jakiego dokonala ukraina iz nie moze byc jednostki pancernej w odleglosci min 80km od granicy panstwowej, teraz ta jednostka podlega bezposrednio pod krakow, przypomne tylko iz wczesniej byla to jednostka czolgowa

Odp: rozwiazanie przemyskiej jednostki wojskowej

Niom czołgów już od dawna nie ma, transporterów na gąsienicach również...Pozostanom nam jedynie puste koszary...
    "Zawsze są dwa uda albo się uda albo się nie uda :D" .:POzdrawiam:.

Komentarz

HA HA HA HA HA !!!
      14 Brygadę Pancerną rozwiązano już parę lat temu :-))
      No macie troszkę spóżniony zapłon.
      Na to miejsce powstała jednostka wojskowa o innej strukturze organizacyjnej.
      I nie podlega ona pod Kraków , bo Krakowski Okręg Wojskowy też poszedł się paść dawno temu, tylko pod Śląski Okręg Wojskowy, który znajduje się we Wrocławiu :-))
      Dawno tak się nie ubawiłem :-)), :-)). :-)).
      Starajcie się dawać bardziej wiarygodne informacje .
      Napisał bym troszkę więcej, ale niestety nie mogę.
      A tak dla wyjaśnienia dodam jeszcze , że jednostki wojskowe nie mieszczą się przy ul. 3-go Maja , tylko przy ul. 29 Listopada i na Okrzei :-))
      Pozdrówka :-)), :-)), :-)).

Komentarz

napisalem ze jest to boczna 3-go maja to raz a dwa ze zlikwidowano ja oficjalnie dopiero teraz, informacje sa bezposrednio od szefa tamtejszej jednostki, nazwiska niestety podac nie moge
        czolgow nie ma od dawna bo ukraina juz od pewnego czasu stara sie o zlikwidowanie tego ale zostaly jeszcze rakiety balistyczne, a co do okregu to podlega pod krakow moj znawco chyba ze ty jestes lepszy bo przeciez latasz na "szmacie"

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek
          informacje sa bezposrednio od szefa tamtejszej jednostki, nazwiska niestety podac nie moge
          Skoro mówisz że od szefa jednostki to czemu już nazwiska nie możesz podać?

Komentarz

bo ponoc jest to niewskazane, nie wiem czy napewno ale tak mnie poinformowano
            moge powiedziec ze mial wasy:P

Komentarz

n0rek tam każdy ma wąsy hehehe...Dobrze że powstał batalion polsko-ukraiński
              "Zawsze są dwa uda albo się uda albo się nie uda :D" .:POzdrawiam:.

Komentarz

Hejka !!
                Panie NOREK weż sobie przeczytaj tą stronkę i nie wysilaj się na jakieś farmazony, nie siej propagandy bo szkoda pisać o niesprawdzonych rzeczach .
                Ja co prawda latam na szmacie , ale wiem co i jak jest z naszymi jednostkami.

http://pl.wikipedia.org/wiki/14._Bry..._Terytorialnej

Ale jaja rakiety balistyczne ?? :-)) A wiesz co to jest rakieta ?? I jaka jest duża ??
                Fajnie, ale szef to może być tylko na spodniach. Szef sztabu jak coś, lub Dowódca ;];];].
                Człowieku , nie siej propagandy, połowę życia nosiłem mundur .
                I co ?? zatkało kakao ??? :-))
                Pozdrówka !!
                Ostatnio edytowany przez Pilot PP i PPG; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

i co pewnie siedziales wlasnie w tej jednostce?

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek
                    i co pewnie siedziales wlasnie w tej jednostce?
                    Nie , nie siedziałem .
                    A swoją drogą siedzieć to można za kratkami , na czymś :-)) itd.
                    Dobra koniec pustego pisania , nie mam zamiaru nikomu się tłumaczyć co robiłem.
                    No ciekawe jaką sensację jeszcze znajdziesz z jednostkami :-))
                    Jak taki dobry jesteś to powiedz ile jest jednostek wojskowych i jakich w Przemyślu ?
                    HEHEHEHEHE !! znowu jakiś szef Ci wynajdzie nowe !!!!!!!!!!!
                    A może wiesz co to jest 21 BSP ????????? Zapytaj Swojego Szefa !!!
                    Pozdr.
                    :-)) :-))

Komentarz

eee moj szef zajmuje sie firma a nie jednostkami wojskowymi;] ale jezeli uwazasz ze wiesz lepiej to zwracam honor:D moze po prostu ja mam lipna linformacje, ale tak sie dowiedzialem od goscia ktory przeprowadzal wywiad z tymze "szefem" jednostki wojskowej

Komentarz

no tak - rozwiazuja jednostke wojskowa, tylko czy ktos przynajmniej pomyslal ile ludzi zostanie zwolnionych - co niektorzy nawet Bardzo nieslusznie !!! Zreszta jak sie ma uklady to jak wiadomo mozna wszystko ... tylko nie wszyscy je maja:(

Komentarz

Pracuję...
                        X