REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomnik Papieża

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pomnik Papieża

Jak wiadomo,na Karolku na stać pomnik Jana Pawła Drugiego.
    Jest wywieszona plansza,jak ma to wszystko wyglądać. Dla mnie bomba!
    Ma być piękna fontanna,schody....Będzie piękne!
    A Wam jak się podoba?
    "Jestem wylewny...bo mnie boli nie?!"

Odp: Pomnik Papieża

a mi sie wydaje ze zrobili z papieza drugiego boga, jak babki mowia ze rydzyk jest dla nich wazniejszy od boga to nie moge wyjsc z podziwu dla glupoty ludzkiej

Komentarz

n0rek: Nie dziw się: te babki mają po 60-70 a nawet 80 lat i mają już chaluny bo w tym wieku tak jest. Nie wiedzą co mówią. Starość nie radość....
      "Jestem wylewny...bo mnie boli nie?!"

Komentarz

Jasne, nie noszą obcisłych dzinsów, nie chodzą z odkrytym pepkiem, nie kręcą tyłkami, nie nakładają tapet na twarz i po prostu nie sa trendy i jazzy ;];P

Komentarz

dokladnie;] mozna nie odkrywac pepka i chodzic normalnie a myslec zdrowo i nie rydzykownie;]

Komentarz

Ciekawie to będzie jak w przyszłości pomnik papieża będą obsrywały gołębie a u jego stóp lub na ławeczkach wkoło pijaczkowie będą sączyć tanie winka, przeklinając co chwilę.
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Zamieszczone przez tira-rira
              Ciekawie to będzie jak w przyszłości pomnik papieża będą obsrywały gołębie a u jego stóp lub na ławeczkach wkoło pijaczkowie będą sączyć tanie winka, przeklinając co chwilę.
              Dokładnie W ogole nie wiem czemu jest jakiś taki upór żeby w tym miejscu koniecznie stał pomnik. Jeden już był Drugi żołnierza polskiego nie wypalił, to teraz ma być Jana Pawła II. Tak jakby ten plac nie mógł być odnowiony i wyglądać ładnie bez żadnego pomnika.

Komentarz

Skoro prezydent i jego ekipa powzięła decyzję, że postawią tam pomnik Jana Pawła II to nie ma co dyskutować. Lepiej żeby ten badziewny plac został odrestaurowany i stał się jakąś ciekawą wizytówką Naszego miasta. A postawienie tam pomnika JP2 jest chyba najlepszą okazją, żeby to uczynić.
                Ostatnio edytowany przez RobertoBaggio; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Bardzo ciekawie na temat pomnika wypowiedział się w ostatnim "Życiu Podkarpackim Stanisław Stepień. Zgadzam się z nim i też uważam
                  że plac Niepodległosci nie jest odpowiednim miejscem na pomnik JP II.

Wklejam skan tego artykułu, może kogoś zainteresuje

pozdrawiam

Komentarz

To w takim razie jakie miejsce byłoby najodpowiedniejsze na tego typu pomnik? Niech mi ktos odpowie bo jak na razie każdy się tylko mądrzy i nic z tego nie wynika.

Komentarz

Roberto, przeczytaj może jednak ten artykuł z "życia". Jest tam bardzo rozsądna i dobrze wytłumaczona koncepcja lokalizacji pomnika obok katedry.
                      Zgadzam się z p. Stępniem i też uwazam że właśnie tam powinien stanąć pomnik papieża.

Komentarz

Żyjemy w takim kraju, gdzie aby zrobić coś pożytecznego to warto mieć zbożny cel. I tak jest prawdopodobnie i w tym przypadku. Zrobić ławeczki, ładny trawnik i ewentualnie fontannę tak poprostu dla mieszkańców nie wystarczy, za małe poparcie. Ale to wszystko i przy tej okazji pomnik dla J. P. II gwarantuje, że inwestycja nie spotka sprzeciwu. Aż dziw, że stoku nie trzeba było nazywać imieniem J. P. II.
                        Nie myślcie, że jestem wrogiem Katolików czy Papierza, też jestem wierzący ale niestety tak mi to właśnie wygląda.
                        "Zróbmy sobie przerwę"

Komentarz

niko trafiłeś w dychę , pójdźmy więc za ciosem - obwodnica im. J.P. II albo Ojca Dyktatora to i mocherowe babcie coś dorzucą do budżetu inwestycji

Komentarz

No Panowie niko i gryf, nie jestem jakimś wybitnym znawcą ortografii i mnie też zdarzają się potknięcia, ale żeby pisać papież prze "rz" i moherowe przez "ch" to musi być cos z Wami nie w porządku.
                            Polecam internetowy słownik ortograficzny PWN.

Komentarz

Prawie jest mi wstyd nie robię ortów zbyt często ,więc nie mam w zwyczaju sprawdzania każdego wyrazu w słowniku chociaż wychodzi na to ,że czasem by nie zaszkodziło. No cóż , słówko moher faktycznie powinno mi się już opatrzeć i zakodować. I nie sądzę żeby było ze mną "coś nie w porządku". Poza tym jak bijesz pianę prawie w każdym wątku to ja nie polecam Ci trzepaczki.
                              Ostatnio edytowany przez gryf; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X