REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwaga na Covebo!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Uwaga na Covebo!

Witam. Wyjechałem przez agencję pracy covebo do Holandii. To co zobaczyliśmy na miejscu sprawiło że wolelismy siedzieć w barze lub McDonald'zie (bo tak było) niż w szopie nazywanym domkiem. W szopie mieszkało około 18 osób, wszędzie był syf. Kibel był brudny tak samo jak prysznic czy kuchnia. Materace na których się spało waliły, w nocy szczury dawały się we znaki a jak padał deszcz to ciekło z dachu ...
    Historia kończy się tak, że cała nasza czwórka opuściła szopę na następny dzień.

Zero pomocy że strony koordynatora czy Rzeszowskiego oddziału covebo, nawet busa nie załatwili i zostawili bez niczego. Także polecam unikać tą agencję, a żeby nie być gołosłownym to wrzucam 3 fotki (specjalnie niekodowane):

http://images.tinypic.pl/i/00696/letmn255w28o.jpg

http://pics.tinypic.pl/i/00696/8wsmadwr9oue.jpg

http://files.tinypic.pl/i/00696/uhu2kz2dnm7s.jpg

Teraz walcze o zwrot kosztów za przejazd, także zarobiłem tak że jestem jeszcze w plecy.

Odp: Uwaga na Covebo!

Z tym syfem to po prostu trzeba sobie sprzątać. Przecież nikt obcy Wam nie śmicil ani nie sral w kiblu. Tylko mieszkańcy. Co do reszty to zgoda, tylko z drugiej strony jeśli ktoś nie umie po sobie sprzątać to czemu kktoś inny ma zapewnić lepsze warunki...
    --
    Z pozdrowieniem
    Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
    - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

zdziwiony tak jest jak się jedzie przez biura pracy.... Najlepiej przez znajomych.
      Dobrze że było was 4 a nie samemu się jechało wtedy to są mega problemy.

Komentarz

Byłem sam jak palec. To nie byli moi kumple tylko osoby które jechały ze mną busem DO Holandii. Zostałem oszukany przez koordynatora jak i przez Rzeszowskie biuro - mieli mi załatwić busa powrotnego czego nie zrobili, po prostu zostawili cię na pastwę losu. Po powrocie napisałem pismo że żądam zwrotu kosztów przejazdu albo idę do sądu. W środę do mnie zadzwoniono i moją skarga została rozpatrzona pozytywnie, wszystkie koszty zostaną zwrócone, dzisiaj podobno zrobili przelew, jutro się przekonam bo im nie wierze na słowo. Także odradzajcie swoim znajomym to biuro. Pollux na Franciszkańskiej też podobno nie ciekawym biurem jest.

Komentarz

Witam, pracowałem przez Covebo latem tego roku i wyrażnie przestrzegam. Była to moja pierwsza agencja i pomimo wielu niekorzystnych opinii postanowiłem zaryzykować, jak się okazało był to duży błąd. Wg umowy którą podpisywałem, praca która miałem wykonywać miałabyć o profilu gastronomicznym i w razie braku zatrudnienia w jednej fabryce, wg umowy agencja miała zapewnić zatrudnienie w innej firmie, o podobnym profilu. W praktyce wychodzi zupełnie inaczej, jest się rzucanym gdzie popadnie, a oglądajac salarisy z wypłat dostaje się białej gorączki widząc absurdalne odtracenia.. Często dochodziło do kuriozalnych sytuacji z koordynatorami, którzy potrafili wmówić że czarne jest białe, a białe to czarne (pozdrowienia dla Pana Łukasza koordynatora z Bunschoten - Spakenburg). Covebo rekrutuje ludzi bez wymogu posiadania znaczka o niekaralnosci, w praktyce wyglada to tak, że dochodzi do solidnych naruszen, w tym właman do domków, przez byłych lokatorów zatrudnionych przez ów firme (uwaga na domku bungalo) Jeżeli komuś nie przeszkadza mieszkanie pośrod skrajnej patologii która lubuje się w nadużywaniu całej tablicy mendelejwa i bez najmniejszych skrupułów byłaby w stanie utopić swojego w łyżce wody, to z pewnoscią sie tam odnajdzie.

Komentarz

Pracuję...
          X