REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Budynek Biedronki przy ul. Focha !!!

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Budynek Biedronki przy ul. Focha !!!

Witam,

Ciekaw jestem, co dzieje się w budynku Biedronki przy ul. Focha ??? Budynek "stracił" już ścianę od strony mostu oraz okna od strony ulicy. Może ktoś się orientuje co tam będzie ??? Czy budynek idzie do całkowitej rozbiórki, czy może jakiś "generalny remont" ???

Z góry dzięki za każdą informację
    Pozdrawiam

Odp: Budynek Biedronki przy ul. Focha !!!

Generalny remont - podobno do połowy października.

Komentarz

potwierdzam do połowy października przebudowa całego sklepu

Komentarz

To wygląda jak generalny remont, ale prawdę mówiąc remontują tylko to, co jest niezbędne. W miejscu blaszanych ścian powstaną ściany z bloczków. JM (właściciel Biedronki) remontuje w całej Polsce swoje najgorsze lokale, bo mają się "sprzedać" jakiejś amerykańskiej sieci. Jakiej - tego nie wiem.

Odnośnie tej konkretnej Biedronki, to dopiszę, że od strony parkingu w stronę Focha będzie dobudowana rampa wyładowcza (coś podobnego jak jest w Lidlu na Zasaniu). główne wejście będzie mniej więcej tam, gdzie były te małe czerwone drzwi awaryjne. Alkohole tam, gdzie kiedyś stał bankomat .
        Planowane jest też zejście z chodnika od Borelowskiego (po tym wydeptanym śladzie), ale decyzja na ten temat ma zapaść w następnym tygodniu.
        Ja nic nie muszę, ja mogę. Poza tym niedobry jestem...

Komentarz

orientuje się ktoś kiedy otwarcie? bo słyszałem o poniedziałku ale tam chyba nic nie jest jeszcze gotowe w środku :D

Komentarz

co mają nie zdążyć jak malowali po mokrych tynkach - nie ma czasu na pierdoły

Komentarz

Pracownicy innej Biedronki mówili, że otwarcie 22.X. (czwartek).

Komentarz

Pracuję...
              X