REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bliski koniec Hipermarketu TESCO !?!?!

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bliski koniec Hipermarketu TESCO !?!?!

Witam,

Chodzą ostatnio słuchy, że sieć sklepów

wycofuje się z Europy, a co za tym idzie z Polski i oczywiście z Przemyśla.
    Słyszałem coś o końcu tego roku. Czy ktoś może to potwierdzić ???
    Czy wiadomo już co może "urodzić się" w tym miejscu? Z góry dzięki za każdą informację
    Pozdrawiam

Odp: Bliski koniec Hipermarketu TESCO !?!?!

Z tego co wiem to na ich miejscu mają otworzyć Auchan, miejmy nadzieję,że z ich stacją benzynową

Komentarz

Teren gdzie miała być stacja paliw jest wystawiony na sprzedaż. Tesco, że bankrutuje już wiadomo od dawna po ich przekręcie w centrali i złych decyzjach marketingowych. To że znikną z rynku do końca roku to mało prawdopodobne to jest zbyt długotrwały proces mają plany naprawcze zobaczymy czy wypalą. Auchan ma na nich ochotę ale dużo się mówi że tesco padło z powodu ich "wielopowierzchowności" gdy obecnie popularniejsze są mniejsze Netto, Lidlm, Aldi (w Polsce Biedronki), giganty próbowały swoich sił w skelpach typu Express , jak np Carrefour i Tesco inne duże sieci postawiły na franczyzne (grupa Eurocash czy Odido które mają m.in. Delikatesy Centrum, abc, groszki lewiatany etc.)
      Auchan przejmując Tesco wpadnie w to samo "szambo" przez które m.in padło Tesco (pisze m.in bo zrobili niezły przekręt na księgowości - pisali fikcyjne przychody, przez co pracę stracił główny szef!) Zauważcie że Auchan swoje sklepy dobrze strategicznie sytuuje i ma lepszą ofertę dla klienta, jako ciekawostkę z wielopowierzchniowych hiper na podkarpaciu, najlepszą normę wyrabia sklep E.Leclerc w Rzeszowie. E.Leclerc w P-ślu też nie narzeka na ruch ale to franczyzna ukraińca z siedzibą w Poznaniu.

Komentarz

Wszystkie sklepy E.Leclerc działają na zasadzie franczyzny chociaż to też tak do końca nie jest. A o Tesco fakt chodzi plotka że go przejmuje Auchan ale nie chce sklepów pod tą nazwą otwierać chcą je przerobić na Simple Market, ale to też jest dziwne bo Simple planuje właśnie sprzedaż swoich sklepów Nie oszukujmy się ale Tesco samo się wykańcza. Ich ceny nie są w ogóle dostosowane do rynku. Przy takiej ilości marketów powinni wynegocjować dużo lepsze ceny zakupów chyba że takie mają a ich marża jest nieziemska.

Komentarz

Tesco jak dla mnie może upaść.

Komentarz

Fajnie jakby oszołom był zamiast tesco Ponoć pierwsze kroki to zlikwidowanie 24/h na grunwladzkiej i lwowskiej 6-24 będą.
            Pray to your god, open your heart
            Whatever you do, be afraid of the dark
            Cover your eyes, the devil inside
            One night of the hunter
            One day I will get revenge
            One night to remember
            One day it'll all just end, oh

Komentarz

Zamieszczone przez kamill91 Zobacz posta
              Z tego co wiem to na ich miejscu mają otworzyć Auchan, miejmy nadzieję,że z ich stacją benzynową
              Jestem za !!!

+ stacja benzynowa
              Pozdrawiam

Komentarz

Oby nie wole tesko niz jakis ausran :/

Komentarz

Pracuję...
                X