REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zamieszkac w Przemyslu...

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• zamieszkac w Przemyslu...

Witam wszystkich,

bylem juz w Przemyslu kilka razy i musze powiedziec, ze sie zakochalem w tym miescie. Jak sie Wam zyje w Przemyslu ?

Chetnie poznam Wasze opinie. Mnie urzekla architektura i polozenie oraz spokojny styl zycia mieszkancow.
    17
    ciezko
    29.41%
    5
    jakos leci
    23.53%
    4
    dobrze
    35.29%
    6
    bardzo dobrze
    11.76%
    2

Odp: zamieszkac w Przemyslu...

Najpierw poszukaj pracy bo z tym w Przemyślu najgorzej...

Komentarz

Jak całym sercem namawiam do zamieszkania tu (sam wróciłem po studiach w dużym mieście), tak kamill91 ma rację... Albo załóż własny interes To byłoby jeszcze lepsze.

Komentarz

Z własnym biznesem trzeba trafić w temat albo mieć pojęcie w danej dziedzinie.
        Ja kiedy wyjechałem za granicę miałem zamiar uskladac na własne M w Pslu ale przez słaby rynek pracy wybieram jednak Rzeszów...

Komentarz

Miasto piękne okolice jeszcze piękniejsze zielono i dużo przyrody. Lecz lipa z praca i atrakcjami - w miescie nie ma po prostu pieniedzy i ludzie uciekaja

Komentarz

Jak jesteś rentierem i nie musisz pracować, to tak. Fajnie się mieszka. Do szczęścia brakuje trzeciego mostu bo "korytka" dla "pedalarzy" nie liczę
            Ja nic nie muszę, ja mogę. Poza tym niedobry jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez tomciu Zobacz posta
              Do szczęścia brakuje trzeciego mostu
              Na jakiej rzece?

Komentarz

Najlepiej na Sanie Twój post uświadomił mi, że źle policzyłem. Miało być czwartego (kolejowego nie liczę). Dokładnie pisząc to chodzi mi o ten, który został zaprojektowany, ale pewnie nigdy nie zostanie zbudowany (ul. Rzeczna/Wybrzeże JPII z jednej i skrzyżowanie Sanockiej z Chodkiewicza/Krzemieńcem/Kruhelską z drugiej)

Komentarz

Zamieszczone przez tomciu Zobacz posta
                  Najlepiej na Sanie Twój post uświadomił mi, że źle policzyłem. Miało być czwartego (kolejowego nie liczę). Dokładnie pisząc to chodzi mi o ten, który został zaprojektowany, ale pewnie nigdy nie zostanie zbudowany (ul. Rzeczna/Wybrzeże JPII z jednej i skrzyżowanie Sanockiej z Chodkiewicza/Krzemieńcem/Kruhelską z drugiej)
                  Kiedyś powstanie, może dożyjemy
                  Pray to your god, open your heart
                  Whatever you do, be afraid of the dark
                  Cover your eyes, the devil inside
                  One night of the hunter
                  One day I will get revenge
                  One night to remember
                  One day it'll all just end, oh

Komentarz

"Obawiam się, że wątpię" . Dla mnie głupotą było wywalanie kasy na tę kładkę, bo ani to ładne, ani funkcjonalne. Zamiast tego mogli zrobić ten most, o którym piszemy. Wszyscy byliby zadowoleni. Samochodziarze i pedalarze.

Komentarz

Chyba koszty wybudowania mostu a postawienia kładki pieszo-rowerowej są nieporównywalne

Komentarz

Tak, są większe. Jednak weź pod uwagę używalność jednego, drugiego i wpływ tego na komunikację w mieście. Dla przeciętnego człowieka funkcjonalność tego korytka jest nieco większa od stoku narciarskiego Podobnie jest z "obwodnicą" łączącą Lwowską z Słowackiego. Tam to najbardziej podoba mi się skrzyżowanie z Topolową. Mistrzostwo Za tę kasę, która tam poszła byłby ten most.
                        Takie inwestycje są potrzebne, ale trzeba umieć wybrać odpowiednie priorytety. Niestety wasz prezydent wie lepiej co wam potrzeba , a zwłaszcza Strabagowi lub Skanskiej

Zachodnia obwodnica wylatująca na w/w most to już na pewno nie powstanie, bo ZTCP jakieś dwa lata temu pospolite ruszenie "garażowiczów" uwaliło MPZP w tym rejonie (Zasanie II i jakiś jeden jeszcze). Prezydentowi było to na rękę więc nie protestował.

Co do logicznych inwestycji w komunikację to nie trzeba daleko szukać. Wystarczy popatrzeć na Jarosław. Jak nie mieli kasy to nie mieli. Jak już dostali, to porobili objazd miasta z praktycznie każdej strony.

Komentarz

koszty to racja lecz na kladke dostali duzo pieniedzy z projektu Velo most musieli by budowac z wlasnych zasobow - jak kazdy sie domysla slabych. Z drugiej strony po co nam 3 most skoro jezdzi sie dosc swobodnie w miescie nie oczekujmy cudow to male miasto

Komentarz

Jakby te zasoby były mądrzej rozdysponowane to i na most wystarczyłoby . Poza tym też można było napisać wniosek o dotację.
                            Nie wiem ile jeździsz po mieście, ale IMHO to dalej jest po staremu. Wszystko korkuje się po obu stronach mostu im. Orląt Lwowskich. Jakbyś musiał pojeździć kilka razy dziennie pomiędzy Sanocką, Grunwaldzką, Krasińskiego, Jagiellońską i okolicami to miałbyś inne zdanie o płynności ruchu

Komentarz

tomciu bzdety piszesz. Wkład miasta w kładkę był znikomy, dostaliśmy ją za darmo i nikt sobie nie mógł "wybrać" na co pójdą pieniądze. Wiadomo że most by się przydał ale tutaj nie było takiej możliwości.

Komentarz

Pracuję...
                              X