REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kamienica rynek 11

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kamienica rynek 11

Witam czy ktoś coś wie w związku z tą kamienicą Rynek 11 ta co na załączniku poniżej czyja to kamienica kto jest właścicielem itd cokolwiek każde info mile widziane
    "Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." Albert Einstein (1879-1955)

"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem." Rudyart KIpiling (1865-1936)

"Experto credite - wierzcie doświadczonemu; wierzcie temu, który sam doświadczył; temu, kto doświadczył na własnej skórze." Wergiliusz

Odp: Kamienica rynek 11

Z tego co wiem, to nalezy ona chyba do miasta, bo w "lewej" czesci jest planowane zejscie/wyjscie z przedluzenia podziemnej trasy, ktora aktualnie zaczyna sie pod ratuszem,a konczy "tym czyms" polokraglym na wprost Cudow-Wiankow.
    Ja nic nie muszę, ja mogę. Poza tym niedobry jestem...

Komentarz

tak , to kamienica miasta (przynajmniej była , chyba ze sprzedali) , taka ciekawostka , była głosna sprawa , bo nikt jej nie remontował i z dachu albo z poddasza spadły duze kawałki tynku,cegieł na auta zaparkowane ....nie wiem jak sie skończyło to ale auta niezle oberwały.

Komentarz

A do tego wilgoć z niej przenikała do sąsiadów

Komentarz

Pracuję...
        X