REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy bar mleczny - Słoik Przemyski

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowy bar mleczny - Słoik Przemyski

Na ulicy 3 Maja otworzył się nowy bar mleczny Słoik Przemyski
    Menu znajdziecie tu: http://bit.ly/1T9s8sG

Wersja TL,DR - Byłem, zjadłem, nie wrócę (chyba, że na pierogi)

Wersja dłuższa.
    Byłem około godziny 16:15 (otwarte jest do 18) - i niestety z menu dostępne było jedynie 5 pozycji. Żadnych pierogów, dwie zupy.
    Sam lokal sprawia miłe wrażenie, choć wystrój pasuje raczej do "śniadaniowni" niż baru mlecznego. Podoba mi się też idea bio talerzy - które można zjeść Próbowałem, nie specjalnie mi podeszły (są zrobione z otrębów) - ale pomysł niezły, choć zapewne wpływa na ceny w barze.
    Zamówiłem barszcz z jajkiem i gulasz wieprzowy z kaszą plus kompot. Całość 16 pln z groszami.
    Pierwsza sprawa - czekanie. Na barszcz czekałem 15 minut. I dostałem czysty barszcz na zakwasie w jajkiem. Hmmm. Sam barsz smaczny, ale porcyjka taka na kubeczek do popicia raczej. Mogłem dopytać fakt, ale że wyboru nie było już żadnego, założyłem, że będzie to barszcz spotykany w innych tego typu przybytkach. Mój błąd.
    Gulasz natomiast z nazwy wieprzowy a w środku kurczak. Lubię kurczaka, ale myślę, że jeśli piszemy wieprzowy to powinien być wieprzowy. Albo napisać prawdę że mieszany itp. Nie lubie ściemniania. Porcja również niewielka. Natomiast do smaku nie można się przyczepić - wszystko smaczne, kasza świetna.
    Biorąc pod uwagę, że kilka metrów dalej na Kraszewskiego za 15 pln można zjeść obiad dnia ze świetnymi zupami i dużymi porcjami - ja jestem sceptyczny. Ale cóż, być może jest zapotrzebowanie na takie lokale i ludzie zagłosują portfelami - ja tego nie kupuje. Bardziej widziałbym tam taką sniadaniownie właśnie, gdzie można by wypić dobrą kawę i zjeść fajne pożywne śniadanie. W tej odsłonie co jest teraz - ja tego nie kupuje. Jest duża konkurencja na rynku tanich obiadowni i moim skromnym zdaniem są one lepsze i tańsze (Bar przy Parku wymiata) - oczywiście biorę pod uwagę lokalizację i choćby te bio talerze, ale mimo wszystko na razie jest tak sobie. Może to kwestia organizacji, może początki, które są zawsze trudnee - a może przerosła ich popularność. Chętnie spróbowałbym tamtejszych pierogów, ale specjalnie na nie nie pójdę, może kiedyś przy okazji. Podsumowując fajnie że powstają takie jadłodajnie, choć tu akurat nie do końca z moimi preferencjami. Miały być takie "cuda wianki" w wydaniu mlecznym i tanim. A wyszło trochę pretensjonalnie moim zdaniem.
    Ostatnio edytowany przez kinta; [ARG:4 UNDEFINED].
    --
    Z pozdrowieniem
    Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
    - prywatnie i muzycznie

| | |

Odp: Nowy bar mleczny - Słoik Przemyski

Ja też się skusiłam... na pierogi właśnie. No i... byłam bardzo głodna, więc zjadłam. Powiem tak, pierogi lubię, sama robię, ale i często kupuję gotowe gdy chcę zjeść coś na szybko. Próbowałam z ziemniaków i z kaszy - jedne z gorszych dostępnych w Przemyślu. Ciasto bardzo gumowe, ale przy tym jakby rozgotowane. Poza tym z kaszy słabo doprawione, nie czułam cebulki, farsz ruskich trochę lepszy. Ale wielki minus za brak masełka (dostałam posne pierogi :( )i opakowanie na wynos dodatkowo płatne. Nie skreślam ich całkiem - będę próbowała zup (mimo małych porcji ), ale pierogi - malutkie porcje, w średniej cenie, kiepskie ciasto no i brak masełka - powtórki raczej nie będzie Zobaczymy... mam nadzieję, że z zupami pójdzie lepiej.

Komentarz

Zamieszczone przez kinta Zobacz posta
      Bar przy Parku wymiata
      Pierwszy raz sie chyba zgadzamy, swietne obiady za smieszna cene.

Z tego co widze po Facebooku i wystroju to Sloik jest chyba tego samego wlasciciela co Cuda Wianki ktore w moich oczach wypadly tak na trojke w skali pieciostopniowej

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
        Pierwszy raz sie chyba zgadzamy, swietne obiady za smieszna cene.

Z tego co widze po Facebooku i wystroju to Sloik jest chyba tego samego wlasciciela co Cuda Wianki ktore w moich oczach wypadly tak na trojke w skali pieciostopniowej
        Mam bardzo podobne odczucia.

Komentarz

JA byłam widziałam i wystarczy... Niestety pierogi to pierożki chyba robione z kółka literatki a nie ze szklanki , takie malutkie i postne , zamówiłam ruskie. Byłam drugi raz i naleśniki też malutka porcja a cena jak w innych tyle że malusie oj malusie . Reasumując .. Jedzenie smaczne ale niestety porcje są mini .... Pozdrawiam i życzę klientów ....

Komentarz

Pracuję...
          X