REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet w Przemyslu i okolicach.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Internet w Przemyslu i okolicach.

Zamieszczone przez Rambs Zobacz posta
    Tylko ze do tych cen toyi musialbym dodac 6.50zl bo nie biore tv, na jakiej zasadzie dziala internet w toyi jesli nie trzeba linii telefonicznej ? Taniej mi wyjdzie placic za lacze + netie 20mb (okolo 76zl), niz w toyi przez 10miesiecy 55.5zl a potem okolo 85zl mies. To wie ktos moze ile bedzie kosztowalo podlaczenie linii telefonicznej ?
    Mam internet z TOYI. Nie potrzeba żadnej linii telefonicznej :D Sygnał idzie po koncentryku przez specjalny filtr (oddzielający sygnał TV od internetu) i wpięty jest do modemu. A potem już jak chcesz możesz podłączyć do kompa, lub routera w WIFI i mieć neta nawet w wannie lub kiblu.

Komentarz

To juz wole wziac internet w toyi niz netii bo w neti place prawie 80zl za 20mb (46zl abonament + lacze okolo 30zl) i podobno sa awarie itd. a w Toyi place 82zl (w ofercie 2lata) za 30mb + promocja na 10miesiecy bede placil 55zl. Tylko strasznie droga aktywacja jest w toyi 200zl a w neti 38zl, oplaty za instalacje netia 210zl, toyia 200zl. Dzieki wszystkim za pomoc, najprawdopodobniej wezme toyie.

Komentarz

Zamieszczone przez Rambs Zobacz posta
        To juz wole wziac internet w toyi niz netii bo w neti place prawie 80zl za 20mb (46zl abonament + lacze okolo 30zl) i podobno sa awarie itd. a w Toyi place 82zl (w ofercie 2lata) za 30mb + promocja na 10miesiecy bede placil 55zl. Tylko strasznie droga aktywacja jest w toyi 200zl a w neti 38zl, oplaty za instalacje netia 210zl, toyia 200zl. Dzieki wszystkim za pomoc, najprawdopodobniej wezme toyie.
        Eeeeee tam. Jakie 200zł. TOYA co chwile ma jakieś promocje. Nie jestem pewny ale podejdz do nich bo chyba mają za 1zł instalacje.

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
          Dzwoniąc na infolinię zawsze otrzymuję informację, że to "awaria masowa" i tłumaczą to winą linii, dziwne że sąsiad mający neostradę na tej samej linii nie ma takich problemów.
          Netia do Pśla dochodzi po kolejarzach a ci w ostatnim miesiącu mieli przynajmniej 3 awarie po kilkadziesiąt minut
          Pozdrawiam

Komentarz

ja mam neta z NETII i nigdy bym go na nic nie wymienił

cały czas korzystałem z TOYA ale od kiedy codziennie miałem awarie i nie działał mi net a pracownicy twierdzili, że to wina mojego kompa to się wkurzyłem i zerwałem umowę. Teraz z TOYA korzysta moja siostra w innym mieszkaniu i sytuacja cały czas jest taka sama w godzinach porannych można pomarzyć o internecie i w soboty dość często połączenia są zrywane na jakieś 10 minut. Nigdy więcej neta z TOYA !!!

Komentarz

Mam internet z Toyi już dość długo i zero problemów.

Komentarz

@Hamster w cenniku pisze ze aktywacja 200zl a na stronie ani nigdzie nie pisze ze jest promocja na aktywacje. Przy okazji czy jezeli bede mial antene nisko (kilka m nad ziemia na balkonie) a w okol mam zabudowania to czy nie bede mial problemow z odbiorem ?

Komentarz

Zamieszczone przez Rocky Zobacz posta
                  Takie były warunki przetargu dla tej częstotliwości.
                  Przedluzone o kolejne dwa lata!
                  --
                  Z pozdrowieniem
                  Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
                  - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Zamieszczone przez Manex Zobacz posta
                    ja mam neta z NETII i nigdy bym go na nic nie wymienił
                    Dokładnie, zgadzam się! W zeszłym roku (okres zimowy) było trochę awarii - ale temperatura i stare linie robią swoje. Ostatnio nie zauważyłem większych awarii. Przy przedłużaniu umowy z Działem Utrzymania Klienta (jestem po wczorajszej rozmowie), można niezłe warunki sobie załatwić (ok 16mb/s za 40zł :D).

Komentarz

Toya "sssie"
                      Pray to your god, open your heart
                      Whatever you do, be afraid of the dark
                      Cover your eyes, the devil inside
                      One night of the hunter
                      One day I will get revenge
                      One night to remember
                      One day it'll all just end, oh

Komentarz

@Hamster Wybacz jednak miales racje w cenniku nie pisze ze jest jakas promocja ale jesli sie wejdzie w zakladke "nasze ceny smiesza internet domowy" to aktywacja jest za 10zl przy umowie 24/26 miesiecznej a przy 12/14 60zl, instalacja za 1zl jak dla mnie super promocja bo myslalem ze bede musial kilka stow wydac na to, wczoraj juz zamowilem toyie 30mb czekam na telefon (pewnie w srodku tygodnia). @RiceBoy Moglbys rozwinac swoja wypowiedz ? w jakim sensie "sssie" ?

Komentarz

Jak każdy dostawca maja czasem "awarie". Ostatnio ruterka sobie od nich zamontowalem i wi fi ladnie smiga ale po tygodniu juz zaczyna sie "mikro lag" czyli 10-12 sekundowe braki neta. Teraz tylko nie wiem od czego to zależne od ich neta czy sprzetu. Nvm. A Twoje kable pociągna 30mb????
                          Pray to your god, open your heart
                          Whatever you do, be afraid of the dark
                          Cover your eyes, the devil inside
                          One night of the hunter
                          One day I will get revenge
                          One night to remember
                          One day it'll all just end, oh

Komentarz

Przeciez toya nie jest na laczu telefonicznym.

Komentarz

Zamieszczone przez Razio1 Zobacz posta
                              Dokładnie, zgadzam się! W zeszłym roku (okres zimowy) było trochę awarii - ale temperatura i stare linie robią swoje. Ostatnio nie zauważyłem większych awarii.
                              Nie wiem gdzie Ty mieszkasz, czy też może na tyle rzadko korzystasz z internetu i telefonu, że nie zauważyłeś przerw. W przeciągu ostatnich 4-5 miesięcy przynajmniej raz w miesiącu miałem "awarię masową" na całym numerze kierunkowym 16, leżał zarówno telefon jak i internet. Przerwy te nie trwały godzinę, dwie lecz zawsze naście godzin.

Komentarz

W przeciągu hmm 5 lat?? mialem moze z 3 awarie godzinne w i 2 kilkugodzinne jak rondo na lwowskiej budowali a tak zapier...a az miło )

Komentarz

Pracuję...
                                X