REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet w Przemyslu i okolicach.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Re: Internet w Przemyslu i okolicach.

n0rek, nie mam pojęcia... Ale nie żałuję, bo internet radiowy hula mi ładnie, no i nie muszę zakładać telefonu stacjonarnego i niepotrzebnie płacić abonament telefoniczny tylko po to żeby sobie skorzystać z netu. Szkoda tylko, że nie ma u nas Dialogu, Chello albo Tele2.

Komentarz

• Macie jakieś namiary na internet4u w Przemyślu? No i jakie mają ceny?

n0rek neostrada jest fajna ale niestety trzeba płacić dodatkowo 50zł abonamentu :-( W dobie VoIP to niepotrzebny wydatek.

no i na ten NTECHNIC bo z ich strony za wiele nie moża sie dowiedzieć ;-)
      Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].
      Zdjęcia:

ciekawe strony:

Komentarz

• Odp: Internet w Przemyslu i okolicach.

fedey, widze z opisu na gg ze sie zaczyna narzekanie
        Pozdrawiam

Komentarz

• Zamieszczone przez maciek_m73
          Macie jakieś namiary na internet4u w Przemyślu? No i jakie mają ceny?

n0rek neostrada jest fajna ale niestety trzeba płacić dodatkowo 50zł abonamentu :-( W dobie VoIP to niepotrzebny wydatek.
          www.internet4u.pl

Czy ktoś z szanownych Forowiczów ma neta z internet4u? Czy jestem narazie sam?
          Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Kornik, oni maja tylko 64 kb uploadu. Lipa. Powinno być 8 kB, a w praktyce wychodzi 5 kB. Lepiej stawiajcie jakiś publiczny serwer CS:S w mcon.

Ogólnie to pingi w CS są ok. W granicach 20-50 jest sporo serwerów. Wczoraj tylko się dołączyłem do jakiegoś kiepskiego serwa, na którym grała reszta mojej ekipy. Innym razem wybierzemy lepszy.

Komentarz

Uważnie czytajcie regulamin usługi zanim wybierzecie dostawce internetu!!!
              W reklamach wszystko ładnie wygląda a później okazuje się, że regulamin zawiera dużo ograniczeń typu blokowanie portów, ograniczenie liczby podłączonych urządzeń itp. Wiem że kablówki słyną z tego ale inni też nie są lepsi.
              IMHO Neostrada ma najmniej tych ograniczeń?
              Zdjęcia:

ciekawe strony:

Komentarz

mam pytanie, czy ze wszystkimi mediacon wali w kulki:/ mianowicie mam abonament 387 kbps w dzien i w nocy 512 kbps... tylko ze mam ustawiony ciagle limit transferu na 320 kbps :/, mam juz ich dosc... jaja sobie robia:/

Komentarz

heh smieszy mnie jak najpierw szukacie oszczednosci w postaci 30zl miesiecznie a pozniej narzekacie na swojego dostawce ze taki i owaki, zrozumcie ze nie ma nic za darmo, jezeli cos jest znacznie tansze to znaczy ze napewno sa jakies ograniczenia, ja mam neo512 w domu i dsl 8mb w pracy i nie ma takiej mozliwosci zeby np nie bylo internetu dluzej niz 1h lub zeby byly jakies walki

Komentarz

Gdybym mógł założyć neostradę to bym to już dawno zrobił. Nigdy nie zamieniłbym neostrady na żadną radiówkę... No ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma...

Komentarz

dokladnie, wiesz w twoim przypadku to jeszcze zrozumiale ale nie rozumiem ludzi ktorzy moga miec neo i jej nie zaloza

Komentarz

heh smieszy mnie jak najpierw szukacie oszczednosci w postaci 30zl miesiecznie a pozniej narzekacie na swojego dostawce ze taki i owaki, zrozumcie ze nie ma nic za darmo, jezeli cos jest znacznie tansze to znaczy ze napewno sa jakies ograniczenia, ja mam neo512 w domu i dsl 8mb w pracy i nie ma takiej mozliwosci zeby np nie bylo internetu dluzej niz 1h lub zeby byly jakies walki
                        no coment... koles nie zna sie na zeczy, ale nabil sobie nastepnego posta

Komentarz

tak nabilem sobie nastepnego posta by posluchac a raczej poczytac jak mi pierd... idiotyzmy na gg, jak chcesz pokozaczyc to sie najpierw przedstaw a pozniej masteruj przez kabelek lub jak wolisz sygnal

Komentarz

Ciekawy cytat z regulaminu jednej z firm przemyskich:

Paragraf 2 pkt 8.
                            ""Za każdy 1 dzień awarii (powyżej 22 godzin), podczas którego nie było dostępu do odpowiednich usług świadczonych przez sieć MCON.PL, Dostawca zobowiązuje się zwrócić użytkownikowi równowartość ceny 1 dnia korzystania z odpowiednich usług sieci MCON.PL. Za dzień trwania awarii uważa się dzień, w którym Abonent nie mógł korzystać z usług świadczonych przez Dostawcę przez co najmniej 22 godziny.""

Link do całego tekstu: http://www.mcon.pl/dokumenty/nowy_regulamin.doc

I co wy na to ??

PS - polecam lekturę całości (bo chyba mało kto to czyni przy podpisywaniu !) - bardzie ciekawa literatura

Komentarz

A ja właśnie przymierzam się do rozwiązania umowy z firmą NTECHNIC. Net mają taki, że można to porównać do oglądania TV w którym na każde 10 sekund, przez 4 sekundy nie ma obrazu. Przez pierwszy tydzień było świetnie, ale poźniej pojawiły się problemy. Przez 2 tygodnie miałem przerwy w dostawie netu i znudziło mi się czekanie.

Niedługo TP SA będzie zobowiązana do oddzielenia usługi dostępu do netu od telefonu, czyli będzie można założyć neostradę bez konieczności płacenia 50 zetów za telefon. Tepsa ma też zostać zmuszona do obniżenia cen za neostradę. Ciekawy jestem czy długo będziemy musieli czekać.

Komentarz

Hehe tak czytam wasze posty i aż tęsknie za moim łączem w akademiku w Gliwicach
                                Tam moim dostawcą netu jest polibuda śląska, ktora jest bezposrednio podpięta do "internetu". Szybkość łącza nie jest mi znana, bo ogranicza mnie przepustowość karty sieciowej (100/10) no i serwery z ktorych sciągam nie zawsze mają szybki upload
                                Najwiekszy transfer jaki dotąd widziałem to 8 MB/s (megabajtów).
                                Łącze jest za free (w ramach opłaty za akademik).

A w domu jestem podpiety do malej sieci osiedlowej 512 Kb/s

Pozdro.

Komentarz

Pracuję...
                                X