REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet w Przemyslu i okolicach.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Internet w Przemyslu i okolicach.

na jakich zasadach Zicom podłącza bloki do światłowódów? Chodzi mi o osiedle Glazera, rozkopali całe osiedle a czytając na ich stronie to podłączony do internetu jest co drugi blok a reszta to co ?

Komentarz

Czy ktoś ma pomysł jaki internet założyć na ul Paderewskiego 23, to są domki szeregowe przy skrzyżowaniu z ulicą Chrzanowskiej. LTE ma średni zasięg, telekomunikacji nie ma i nie będzie, o radiówkach nic nie wiem. Przede wszystkim chodzi mi o stabilność i niskie pingi, koszty nie grają roli.

Komentarz

LTE średni zasięg na Paderewskiego? Ja w Żurawicy na zewnątrz mam prawie max zasięg LTE (Play) i prędkość ok 24-70 Mb/s. Proponuję LTE w Play bez limitu za 50 zł (tylko SIM) + własna antena zewnętrzna + router LTE.
        Ostatnio edytowany przez atram6412; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Hehe, opierałem się na zasięgu Plusa i Cyfrowego Polsatu ale po teście Play od razu wziąłem sobie LTE od nich

Komentarz

Zamieszczone przez atram6412 Zobacz posta
            LTE średni zasięg na Paderewskiego? Ja w Żurawicy na zewnątrz mam prawie max zasięg LTE (Play) i prędkość ok 24-70 Mb/s. Proponuję LTE w Play bez limitu za 50 zł (tylko SIM) + własna antena zewnętrzna + router LTE.

Tak naprawdę to w tej ofercie są limity

Operator zastrzega sobie prawo do obniżenia prędkości transmisji danych danemu Abonentowi po przekroczeniu przez niego 100 GB transmisji danych w technologii LTE

Komentarz

Są limity ale lejek włączają w play tylko gdy obciążenie nadajnika jest spore. I zwalnia do 2MB czyli da sie jeszcze jakoś przetrwać. A super plus / cp często włącza lejek po 30 GB (!) np do 128 kbs. Dobrze ze przed wyborem LTE trochę o tym poczytałem.

Komentarz

Testowałem play'a po przekroczeniu limitu- realna prędkość to 200-300kB. No ale większość użytkowników zapewne nie wykorzysta tych 100GB w ciągu miesiąca

Komentarz

Toya od czerwca podnosi prędkości Internetu:
                  - Lekki 5/1
                  - Start 18/3
                  - ToyaNet 50/10
                  - ToyaNet100 100/10
                  - ToyaNet150 150/15
                  Ceny pozostają bez zmian. Zmodyfikowana zostaje także lekko oferta telefoniczna i telewizyjna.

Komentarz

widać co jakiś czas z Zicom na osiedlu ekipa techniczna zakłada komuś, ale to rzadkość, najczęściej to widać ich ulotki, obsługa 3-go maja Zicom od początku ta sama,
                    Błogosławiony człowiek, który znalazł mądrość; mąż, który nabrał rozumu; Przyp. 3:13

Komentarz

Hyperionu niby już nie ma, jest Toya... Wszyscy klienci zostali teoretycznie zmigrowani do nowego ISP, ale jak widać jakość pozostała na starym poziomie. Gratulacje. Aero chodzi szybciej. I żeby była jasność - to nie u mnie, tak wygląda internet u znajomego, który męczy się z nimi od jakiegoś czasu.
                      --
                      Z pozdrowieniem
                      Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
                      - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Pytanko ktora firma daje na czas nieogarniczony internet bo na 3 miesiace na kazanowie potrzeba a zicomy i voice nety na minimum 12 daja. Więc coś ktoś wie ?
                        Pray to your god, open your heart
                        Whatever you do, be afraid of the dark
                        Cover your eyes, the devil inside
                        One night of the hunter
                        One day I will get revenge
                        One night to remember
                        One day it'll all just end, oh

Komentarz

Chyba chodzi ci o umowę na czas nieokreślony . Toya ma w ofercie .

Komentarz

Zamieszczone przez szadoky Zobacz posta
                            Chyba chodzi ci o umowę na czas nieokreślony . Toya ma w ofercie .
                            a masz gdzieś cennik do takiej umowy? bo tu https://toya.net.pl/internet nie widze tego.
                            Pray to your god, open your heart
                            Whatever you do, be afraid of the dark
                            Cover your eyes, the devil inside
                            One night of the hunter
                            One day I will get revenge
                            One night to remember
                            One day it'll all just end, oh

Komentarz

Nieokreślony kosztuje jakąś dyszkę więcej niż na 12 m-cy

Komentarz

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...93990622,d.bGg
                                "Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." Albert Einstein (1879-1955)

"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem." Rudyart KIpiling (1865-1936)

"Experto credite - wierzcie doświadczonemu; wierzcie temu, który sam doświadczył; temu, kto doświadczył na własnej skórze." Wergiliusz

Komentarz

Pracuję...
                                X