REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nasza Przemyślana Amatorszczyzna [komentujemy]

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

cien: a to gdzie w przemyslu mozna spotkac? ;]

Komentarz

hehe no na terenach zielonych, szczerze mówiąc fotka zrobiona w Wołkowyi i do dziś nei wiem z jakiego gatunku motyla lub ćmy jest ta gąsienica ale przyznacie sami robi wrażenie
      ...i dlatego lubie mówić z Tobą...

Komentarz

Zamieszczone przez Lisu
        netka napisał:
        No no, niektóre są kapitalne.

Które tak z ciekawości?
        Troszkę podrasowane Nie wpadłabym, że można dorobić białe krechy.. 8)

A więc tak nr 4, 5, 6, 8 i może 1 i 3 :D

Zamieszczone przez wszczygiel
        Gratuluję umiejętności, chcętnie bym się z Tobą zmierzył na Photoshopowe umiejętności !!
        Co miałeś na myśli??
        Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Tzn moje skromne zdanie jest takie, że w Netki pracach momentami widać za dużo photoshopa - albo inaczej - widać go tam, gdzie nie zawsze byłaby potrzeba - tak jakby był tam użyty z przymusu a nie z potrzeby, ale tak jak mówię - to moje zdanie, na dodatek skromne.

Ja robiłem tylko korekcję kolorów, ramki+podpis i rzecz jasna unsharp mask. Aha, raz czy dwa razy przekadrowałem coś.

Komentarz

Masz rację.. :lol:

Komentarz

Coś dla fotografów - "Miasto po dwudziestej" - konkurs do końca sierpnia!

Do końca sierpnia można jeszcze przesyłać swoje prace na konkurs fotograficzny "City AFTER EIGHT", organizowany przez firmę Nestle Polska.

Konkurs fotograficzny "City AFTER EIGHT", którego organizatorem jest firma Nestlé Polska potrwa do 31 sierpnia - do tego dnia można nadsyłać swoje zgłoszenia. W konkursowe szranki mogą stanąć ze sobą zarówno profesjonalni fotograficy, jak i amatorzy. Tematem nadsyłanych prac jest dowolny aspekt życia każdego miasta na ziemi po godzinie ósmej wieczorem.

Zdjęcia oceniać będzie jury, którego przewodniczącym jest światowej sławy fotografik Chris Niedenthal. Łączna pula nagród w konkursie wynosi 10 tysięcy złotych. Technika prac jest dowolna, a jeden uczestnik może nadesłać do 10 pojedynczych zdjęć tematycznie ze sobą nie powiązanych lub tworzących cykl fotografii.

Więcej informacji: City AFTER EIGHT

Komentarz

to do dzieła :D

Komentarz

Joan, jak tylko będę miała czas to wrzucę i swoje.. [sesje w tym samym miejscu i czasie] Może przypomnę sobie i Tobie szlak kamienic, tzn. ulice. :lol:

Komentarz

netka, w porządku... ja swoje ewentualnie mogę powywalać, jeśli będą kolidować z Twoimi

Komentarz

Zdjecia sa naprawde super! Juz dawno nie bylam w naszym miescie i to byla prawdziwa przyjemnosc cos takiego ogladnac. Troche mi sie zrobilo teskno i smutno. Fajnie ze istnieje Internet.

Komentarz

Netko, brzydota którą fotografowałaś nabrała piękna! Masz doskonały zmysł obserwacji. Jestem pod wrażeniem...
                        Wino, kobiety i śpiew - więcej nie dam rady...

Komentarz

Dziękuję.. Joan również zrobiła super fotki! I wyłapuje ciekawe miejsca i detale. :mrgreen:

Nie jestem pewna czy mamy dawać te miniaturki, czy zostać przy tym formacie 640x480.. ja bym wolała bez miniaturek, prawdę mówiąc na maleństwa nie chce się człowiekowi wchodzić.. :roll:

Komentarz

u mnie duże fotki strasznie powoli się otwierają .. tzn wczytują
                            ja bym wolała miniaturki ...

Komentarz

Jetem pod wrażeniem, Alien. :plugin:

Miałeś może statyw? Widziałam jakiegoś ktosia ze statywem, ale nie przyglądnęłam się, niestety. :|

Komentarz

A był podobny do tego z awataru? Może to autoportret? :>

Komentarz

Pracuję...
                                X