REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nasza Przemyślana Amatorszczyzna, czyli Przemyśl w fotografii

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Nasza Przemyślana Amatorszczyzna, czyli Przemyśl w fotografii

uchwycił dwie identyczne chmury na niebie
    Do wyboru był jeszcze balkon :]

Dołącz do mnie:

Komentarz

takie tam zabawy z nudów:

Dołącz do mnie:

Komentarz

Olek to Twoja pierwsza fota która mnie zatrzymała na dłużej niż sekundę

drut bym występlował i trochę za dużo pustego dołu

pozdr.
        Filu
        ________

________

Komentarz

Zamieszczone przez małpa Zobacz posta
          Olekzakapior dokonał czegoś niezwykłego na pierwszym zdjęciu Katedry - uchwycił dwie identyczne chmury na niebie... nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam
          Gratuluję zarówno szczęścia do łapania ewenementów natury jak i oka do kadrów.

pozdr.
          Chyba raczej wyciął fragment kadru i użył w Photoshopie funkcji content-aware fill.

Komentarz

@fedey po prostu stempel

Kilka fotek z dzisiejszej rekonstrukcji... Strasznie politycznie było mimo ,ze wszyscy zapewniali ,ze wcale tak nie jest Pamięć ofiar trzeb uczcić nie zaprzeczam ale czy dla Ukrainy nie wystarczy kara (bo moje odczucie jest takie ,że za wszelką cene chce się ukrainie dowalić nie odejmując straszliwości jakiej zaznali Polacy na Wołyniu) w postaci takiej ,że są zadupiem Europy ? Egzystują na poziomie krajów afrykańskich ? Wszyscy ich dymają i wykorzystują... Ten kraj prawdopodobnie nawet za kilkadziesiąt lat nie zbliży się poziomem życia do Polski ,a co dopiero do zachodu. Oni już dostali karę od własnych rodaków zasiadających w rządzie. Osobiście uważam ,że ta impreza może mocno się przyczynić do wywołania konfliktów na lini ukraińców mieszkających w Polsce ,a Polakami oraz banderowcami którzy co najwyżej mogą sobie pokrzyczeć i tyle, a później przyjadą do PL pracować za 4zł / h Oby następna noc kupały nie skończyła się jakimiś mocnymi incydentami bo widzę ,że konflikt "pęcznieje".

Ostatnio edytowany przez olekzakapior; [ARG:4 UNDEFINED].

Dołącz do mnie:

Komentarz

Mi tam inscenizacja się podobała mimo, że wszystkie media się przyglądały z góry już założonym podsumowaniem. Można robić filmy o mordowaniu żydów przez polaków(Pokłosie) czy o partyzantach AK jako antysemitów (Nasze Matki, Nasi Ojcowie), czy multum filmów o II wojnie światowej jak i o Katyniu to czemu inscenizacja wzbudziła tyle kontrowersji. Ta inscenizacja nie miała na celu "dowalić" ukraińcom, bo oni są świadomi swoich czynów, wielu ich kręgach banderowcy to bohaterowie i można kupić koszulki z pogobizną stephana, ale wiele młodych polaków trzeba uświadomić o samym fakcie historycznym, którzy nawet nie znają słowa Wołyń. Historia jest wypierana z szkół zwłaszcza współczesna, na ograniczenia programowe narzucone przez obecną władzę trzeba reagować publikacjami, inscenizacjami itd. Zbulwersowała mnie zwłaszcza to jak pokazano organizatorów inscenizacji w polsacie i to było impulsem do napisania tego postu

Komentarz

Zamieszczone przez fedey Zobacz posta
                Chyba raczej wyciął fragment kadru i użył w Photoshopie funkcji content-aware fill.
                fedey - a olek zrozumiał aluzję ukrytą w moim komentarzu
                Wiem, że to stemplowanie - chciałam tylko dać delikatnie znać, że widać to 'manipulowanie' obrazem i na przyszłość należałoby się troszkę bardziej przyłożyć, dbając o bardziej naturalne efekty.

pozdr.

Komentarz

olekzakapior Gdzie były robione te fotki z tą karczmą pod wisielcem ?

Komentarz

Zamieszczone przez Shiliat Zobacz posta
                    olekzakapior Gdzie były robione te fotki z tą karczmą pod wisielcem ?
                    wioska fantasy kuńkowce
                    Pray to your god, open your heart
                    Whatever you do, be afraid of the dark
                    Cover your eyes, the devil inside
                    One night of the hunter
                    One day I will get revenge
                    One night to remember
                    One day it'll all just end, oh

Komentarz

Komentarz

zrobione sprzętem za 600 PLN

Dołącz do mnie:

Komentarz

Zamieszczone przez olekzakapior Zobacz posta
                          zrobione sprzętem za 600 PLN
                          Co widać

Choć może nie tak. Widać, że aparat niezaspecjalny, bo z kliszą i aparatem za 80PLN można lepiej.

Komentarz

Przyznaj, że te fotki ze sprzętu za 600 zł przeszły przez Photoshopa Bo na naturalne to one nie wyglądają.

Komentarz

Więcej na www.gregblok.com

Komentarz

Dołącz do mnie:

Komentarz

Pracuję...
                                X