REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nasza Przemyślana Amatorszczyzna, czyli Przemyśl w fotografii

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Nasza Przemyślana Amatorszczyzna - cz. II

ostatnie w B&W

Komentarz

"Łysy" wczesny...

"Łysy" późniejszy

Takie tam... banalne
      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Piękny łysy
        Pełnia o 4 w nocy.. Więc ci, którzy nie zamierzają spać niech szykują aparaty.

Komentarz

• Polska Biega / Przemyski Bieg Wiosny / Dziś
          "BIEG PRZEDSZKOLAKA"

KIERUJĄC SIĘ NA PRZEMYSKI RYNEK /miniaturki - kliknij aby zobaczyć zdjęcie /

META!!!

FANFARY

Pozdrawiam wszystkich biegaczy! ... i pozostałych
          Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

koleś z żółtym balonikiem i bębnem schromolone , cała fotka to prawie plecy :D

Dołącz do mnie:

Komentarz

Zamieszczone przez olekzakapior Zobacz posta
              koleś z żółtym balonikiem i bębnem schromolone , cała fotka to prawie plecy :D
              Żółty balonik nie jest z kolesiem tylko z jakąś damą
              Bęben mi się podoba. Jest taki jaki miał być. Ciasny i kolorowy, swojsko i wesoło.

Być może jest na zdjęciach za dużo zamieszania - tu głowa, tam plecy - jednak nie zamierzałam nikogo przestawiać, ustawiać i wchodzić na głowe, bo ja robie zdjęcie. Pstrykałam na szybko, przy okazji i moim skromnym zdaniem nie są najgorsze. Szczególnie z Babiarzem mi się podoba. Odbija choć troche entuzjazm biegaczy - szczególnie tych najmłodszych /przy okazji pozdrawiam numer 264 /

Dzięki za krytyke. Pozdrawiam.

Komentarz

@ em - "na ulicy ks. Jerzego Popiełuszki"
                Przechodziłem tamtędy dziesiątki, a może nawet setki razy i nie zwróciłem uwagi, że za odrapanym płotem kryją się takie perełki.
                "Szaniec S-2 Wilcze" - może nie będę niedyskretny jeśli zapytam jakiej to świętej cień?

Komentarz

Pytanie do Pani moderator Em. te ostatnie fotki fajne kolorki jak uzyskane to jakis plugin do photoshopa ? byłbym wdzieczny za odp :roll:

Komentarz

Pewnie profil kolorów w aparacie ustawiony na "żywy".

Komentarz

taki skromny .
                      Załączone pliki

Komentarz

Zamieszczone przez Gała Zobacz posta
                        @ em - "na ulicy ks. Jerzego Popiełuszki"
                        Przechodziłem tamtędy dziesiątki, a może nawet setki razy i nie zwróciłem uwagi, że za odrapanym płotem kryją się takie perełki.
                        "Szaniec S-2 Wilcze" - może nie będę niedyskretny jeśli zapytam jakiej to świętej cień?
                        Ja natomiast lubię zaglądać w różne miejsca. Fascynuje mnie to co wokół, i nie mówie o płci męskiej (;
                        A cień to żadna święta, a po prostu ten tego.. emka.

Zamieszczone przez Metal1983 Zobacz posta
                        Pytanie do Pani moderator Em. te ostatnie fotki fajne kolorki jak uzyskane to jakis plugin do photoshopa ? byłbym wdzieczny za odp :roll:
                        Panie Metal1983,

Nie używam Photoshopa, jedynie PhotoFiltra, czyli bardzo prostego programu graficznego.
                        Zazwyczaj lekko podkręce ostrość, kontrast /zdaje sie, że tak poprawiłam powyższe/. Prawda jest taka, że czasem bardziej spieprze zdjęcie niż je poprawie ;D Ale lubię tak, no i co zrobić. Poza tym niczego nie używam. Żadnych wtyczek i tym podobne. Jeśli chodzi o sprawy techniczne to wiele mi brakuje i mam świadomość, że zdjęcia byłyby duże lepsze, gdybym coś z tym zaczęła robić - a mi się nie chce i wole na przykład wyjechać w łąke /btw: przebiłam dziś dętke;/

xraven, czekam czekam na zdjęcia

Komentarz

Dorzucam kilka fotek nocnych

Ostatnio edytowany przez yankes_69; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ileż zyskuje nasze miasto fotografowane w nocy. Aż się prosi by wykorzystać te lub podobne zdjęcia do promocji Przemyśla.

Komentarz

Zdjęcia piękne, niech mi ktoś napisze, że kostka na Franciszkańskiej jest beznadziejna

Proponuję wstawiać 3xEnter między zdjęciami, zdecydowanie lepiej się ogląda gdy nie są ze sobą złączone.
                              Ogólnie przydałby się jakiś szybki help jak wstawiać fotki, bo wiele osób ma zrozumiałą "blokadę".

Komentarz

Xraven.. o o! Więcej, proszę więcej! Piękne
                                Wielgrzymie, ależ kostka na Franciszkańskiej nie jest taka zła. Szczególnie lubię, gdy spadnie deszcz i odbija się na tych ciemniejszych elementach. Nie znam profesjonalnej nazwy tych ciemniejszych elementów

Komentarz

Pracuję...
                                X