REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nasza Przemyślana Amatorszczyzna, czyli Przemyśl w fotografii

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Nasza Przemyślana Amatorszczyzna, czyli Przemyśl w fotografii

Przemyśl mgłą.

pozdrawiam

Komentarz

Wakacyjne wyjazdy i powroty

sorry za off...
      Ostatnio edytowany przez snickers; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: zmiana rozdzielczości

Komentarz

i ostatnie

Komentarz

Zamieszczone przez neay Zobacz posta
          i ostatnie
          łaałł...

Komentarz

No to dodaje swoje w podobnym klimacie...
            Załączone pliki
            Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Kilka zdjęć z rowerowego wypadu na Kopystańke (nie są najlepszej jakości ale liczą się chęci )

Dawna cerkiew w Brylińcach

Komentarz

niezarejestrowany, podoba mi się

Amelius, co to za górki?

PatricB. brawo za chęci. Na pewno macie też jakieś zdjęcia z samego Kopyśna

Komentarz

Zamieszczone przez em Zobacz posta

PatricB. brawo za chęci. Na pewno macie też jakieś zdjęcia z samego Kopyśna
                  Dziękuję! A Kopyśno prawie nie istnieje- jedno gospodarstwo i jeden drewniany domek(więcej nie widziałem), no i oczywiście zaniedbany kościółek(niestety zamknięty) z dzwonnicą. Czas stanął tam bardzo dawno temu.

Komentarz

1. zdjecie Przelecz Bukowska
                    2. widok na grupę Tarnicy z Małej Rawki
                    3. szlak na Caryńską

Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Zamieszczone przez PatricBateman Zobacz posta
                      Dziękuję! A Kopyśno prawie nie istnieje- jedno gospodarstwo i jeden drewniany domek(więcej nie widziałem), no i oczywiście zaniedbany kościółek(niestety zamknięty) z dzwonnicą. Czas stanął tam bardzo dawno temu.
                      Chyba jednak ostatkami sił jeszcze istnieje.
                      Widziałam przynajmniej dwa domostwa, a gdzieś za drzewami można było usłyszeć kolejne.

Niesamowite wrażenie zrobiły na mnie stawy niepodal cmentarza - niegdyś musiało tętnić tam życie. Dziś jak gdyby zatrzymał się czas, a jedynym dowodem na jego upływ były zarośla i nagrobki, i niewiarygodny spokój.

Ciekawa jestem ile jest jeszcze wokół takich miejsc, o których istnieniu nie mamy pojęcia.
                      Ostatnio zaczęłam sobie uświadamiać, że wcale nie znam naszych okolic tak, jak mogło mi się wydawać.

Komentarz

Zamieszczone przez em Zobacz posta
                        Ostatnio zaczęłam sobie uświadamiać, że wcale nie znam naszych okolic tak, jak mogło mi się wydawać.
                        Takie same myśli zaczęły mnie dopadać jakieś dwa lata temu i mniej więcej od tego czasu staram się na wakacjach przemierzać rowerkiem Pogórze Przemyskie.
                        Niezapomniane wrażenie robią na mnie stare, wymarłe wsie.

Komentarz

Czy ktoś mógłby mi napisać jak dostać się do tego Kopyśna? Słyszałam wiele opowieści o tym miejscu, próbowałam na mapa.szukacz namierzyć jakąś drogę do tego miejsca, ale niestety bezskutecznie. Nie znam za bardzo okolic Rybotycz i nie chciałabym się zgubić...
                          Przy okazji - czy ktoś się orientuje czy faktycznie w lesie mieszczącym się w tamtejszej okolicy znajdują się ruiny zamku?

Żeby uniknąć offtopa - zabrany dziś kawałek Krasiczyna

Komentarz

Zamieszczone przez Basia Zobacz posta
                            Czy ktoś mógłby mi napisać jak dostać się do tego Kopyśna? Słyszałam wiele opowieści o tym miejscu, próbowałam na mapa.szukacz namierzyć jakąś drogę do tego miejsca, ale niestety bezskutecznie. Nie znam za bardzo okolic Rybotycz i nie chciałabym się zgubić...
                            Przy okazji - czy ktoś się orientuje czy faktycznie w lesie mieszczącym się w tamtejszej okolicy znajdują się ruiny zamku?
                            Według mnie najprościej jest dostać się do Kopyśna jadąc z Rybotycz żółtym szlakiem. Mniej wprawnym podróżnikom odradzam szlak czerwony, który w niektórych miejscach między Brylińcami a Kopyśnem jest nie do przejśćia, nie mówiąc już o rowerowej przeprawie(jadąc tędy pierwszy raz prawie się zgubiłem co napędziło mi niezłego stracha). Ja mam mapę Pogórza Przemyskiego z zaznaczonymi wszystkimi szlakami. Poza tym zawsze można zapytać się kogoś miejscowego o drogę.

Komentarz

Zapomniałem dodać, że między Kopystańką a Rybotyczami jast góra Grabnik (461m n.p.m.) gdzie znajduje się grodzisko zamek (tak mam napisane w moim przewodniku) Niestety jeszcze tam nie byłem. Ostatnio zapomniałem mapy a bez niej wole nie zapuszczać się w głąb lasu.

Komentarz

Witam
                                wstawię i ja coś swojego

tęcza w Przemyślu

gołąbek

Pałac Lubomirskich

pozdrawiam
                                Filu
                                Ostatnio edytowany przez Filu; [ARG:4 UNDEFINED].
                                ________

________

Komentarz

Pracuję...
                                X