REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nasza Przemyślana Amatorszczyzna, czyli Przemyśl w fotografii

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Nasza Przemyślana Amatorszczyzna, czyli Przemyśl w fotografii

A co Basia zamierzasz sie tam wybrac? rowerem? pieszo? duza grupa??
    chodzi chyba o to miejsce
    http://kopysno.republika.pl/onas.html
    Pray to your god, open your heart
    Whatever you do, be afraid of the dark
    Cover your eyes, the devil inside
    One night of the hunter
    One day I will get revenge
    One night to remember
    One day it'll all just end, oh

Komentarz

@Filu - zdjęcie z gołębiem jest mega

@RiceBoy - planuję już od dłuższego czasu, chcę ten plan wreszcie wprowadzić w życie Planowałam wybrać się pieszo - tzn. to którejś z pobliskich miejscowości dostać się nawet busem, a później już pieszo dotrzeć do celu.
      Grupa (o ile w ogóle mogę tu mówić o grupie) raczej niewielka, znajomi się raczej nie palą do takich wędrówek...

Komentarz

Tarnica

Siodło pod Tarnicą

Krzyż na Tarnicy

Komentarz

• to ja też kilka z bieszczad

i mam nadzieję moderatorzy nie usuną, ale to symbol utesknionej polskości pod inna jadnakże postacią, ale nadal utesknionej

Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

.ehh dobrze posiedzieć przy żubrze:D
            You will never walk alone...!

Komentarz

Komentarz

• w parku

stan "okasztanienia" na dzień wczorajszy

Komentarz

• Foto 1

Foto 2

Foto 3

Foto 4

Foto 5

Komentarz

Zamieszczone przez Basia Zobacz posta
                    @Filu - zdjęcie z gołębiem jest mega

@RiceBoy - planuję już od dłuższego czasu, chcę ten plan wreszcie wprowadzić w życie Planowałam wybrać się pieszo - tzn. to którejś z pobliskich miejscowości dostać się nawet busem, a później już pieszo dotrzeć do celu.
                    Grupa (o ile w ogóle mogę tu mówić o grupie) raczej niewielka, znajomi się raczej nie palą do takich wędrówek...
                    Do eksploracji Pogórza Przemyskiego polecam mapę POGÓRZE PRZEMYSKIE, GÓRY SANOCKO-TURCZAŃSKIE w skali 1:50 000 wydawnictwa Compass z siatką GPS, warto też zaopatrzyć się w przewodnik p. Dariusza Hopa SZLAKI TURYSTYCZNE ZIEMI PRZEMYSKIEJ, przydatna też, zwłaszcza przy dalszych wyprawach, może okazać się nawigacja GPS.
                    Miałem okazję przejść w tym roku czerwonym szlakiem z Przemyśla do Sanoka. Do samej Kopystańki szlak jest jeszcze nieźle oznakowany i wiedzie mniej lub bardziej wyraźną ścieżką. Prawdziwe schody zaczynają się dalej... Na dobry początek polecam przejście czerwonym szlakiem na Kopystańkę i następnie zejście żółtym do Rybotycz. Z Rybotycz do Przemyśla można wrócić pksem

Komentarz

sierpień w Arboretum:

Komentarz

Widzę wielgrzym, że trzeba będzie podjechać do Bolestraszyc i trochę pofocić...
                        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Zamieszczone przez Żyku Zobacz posta
                          sierpień w Arboretum:
                          ...i tym samym wybieram się do Arboretum.

Żyku, wrzosowisko zachwycające.

Komentarz

Zamiast Żyka, Wielgrzyma autorem zdjęć zrobiłem - sorry za pomyłkę...
                            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Tira ano trzeba trzeba.

Komentarz

Skoro Bieszczady to dlaczego nie TATRY

Komentarz

Pracuję...
                                X