REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Galeria Przemyśl

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Galeria Przemyśl  O Galerii Przemyśl wiadomo coraz więcej. Główne wejście będzie się znajdować od strony ul. Jagiellońskiej. Centrum handlowe będzie miało cztery kondygnacje, w tym dwie podziemne. Plany architektoniczne na razie są w przygotowaniu. Budowa ma ruszyć w przyszłym roku.

  Wiadomo, że w galerii będzie można zrobić zakupy spożywcze, odzieżowe, przemysłowe. W części podziemnej prawdopodobnie znajdzie się parking na ponad 200 samochodów.
  - Do końca marca ma się u nas pojawić inwestor i pewnie wtedy poznamy więcej szczegółów - mówi Witold Wołczyk z Kancelarii Prezydenta Przemyśla.

 • #2
  Odp: Galeriia Przemyśl

  super, kolejne inwestycje. Tak trzymac

  Komentarz


  • #3
   Odp: Galeria Przemyśl

   Najbardziej cieszy chyba parking, maże zrobi się wiecej miejsca w okolicy Żal jednak troche tych kawałków zieleni - jeden zabrało muzeum, drugi zabierze Galeria. Do tego plany wycięcia drzew na rynku. Obyśmy nie zafundowali sobie drugiego Rzeszowa
   Dręczyciel.

   Komentarz


   • #4
    Odp: Galeria Przemyśl

    Te zabrane "kawałki zieleni" w przypadku Galerii chyba najmniejsza szkoda... Czy ktoś tam mógł sobie spokojnie w ciszy posiedzieć, odpocząć, porozmawiać? I czy ktoś tam w ogóle kiedyś odpoczywał? Nie licząc "miejscowych" tam przebywających. W koło głośna ulica, że już nie wspomnę o pociągach i widoku... I chyba nie trzeba dodawać że ten teren do zadbanych nie należy. Ziemia w fontannie, "ławki", śmieci... Komuś tego będzie brak?

    Komentarz


    • #5
     Odp: Galeria Przemyśl

     Fakt, teren ten do pięknych obecnie nie należy, ale pamiętam czasy jego świetności, zadbane żywopłoty, alejki, ławeczki, fontanna, czasem sam tam przesiadywałem po szkole. Podobnie jak z parkiem miejskim - strach tam wchodzić dziś... To może i mniej żal, ale zieleń z miasta znika i to jest niepokojące...
     Dręczyciel.

     Komentarz


     • #6
      Odp: Galeria Przemyśl

      Niby plany na odnowienie parku miejskiego są... Ale planów to jest pełno, a zieleni mało.

      Komentarz


      • #7
       Odp: Galeria Przemyśl

       Niestety ale otwieranie następnego punktu handlowo-usługowego nie jest najlepszym pomysłem. Przemyśl jest po prostu za biedny na usługi. Brakuje tutaj zakładów produkcyjnych, może planowana inwestycja związana z otworzeniem podstrefy Tarnobrzeskiej coś w tym temacie pomoże. Co z tego, że w tej galerii będą miejsca pracy skoro zarobki będą najniższe z możliwych, co z tego, że będą stoiska z markowymi towarami skoro większość mieszkańców po prostu na nie nie stać.

       Komentarz


       • #8
        Odp: Galeria Przemyśl

        "- Ponad miliard złotych chcemy zainwestować docelowo w Polsce w realizację galerii handlowo-rozrywkowych – poinformował Vincent Polimeni, właściciel i założyciel firmy POLIMENIpodczas konferencji prasowej, która dzisiaj [28 kwietnia 2004] odbyła się w Ostrowcu Świętokrzyskim."

        Plany sprzed 3 lat mieli niezłe!

        Cały artykuł tutaj: http://www.biuroprasowe.pl/?todo=showmsg&id=97

        Komentarz


        • #9
         Odp: Galeria Przemyśl

         Super! :-)
         "Jestem wylewny...bo mnie boli nie?!"


         Komentarz


         • #10
          Odp: Galeria Przemyśl

          Zamieszczone przez YaNkEs_69 Zobacz posta
          Niestety ale otwieranie następnego punktu handlowo-usługowego nie jest najlepszym pomysłem. Przemyśl jest po prostu za biedny na usługi.
          Dziwi mnie dlaczego jest tyle osób, które to sobie wmawiają. "Mieszkamy w biednym mieście, nic tu nie ma, jesteśmy biedni, nigdy nie będziemy mieli wielkiego kina..." itp. Niektórzy zaczynają w to wierzyć. Po prostu są tacy, co temu miastu sami przylepiają etykietkę "bida z nędzą" a tak wcale nie jest.


          Zamieszczone przez YaNkEs_69 Zobacz posta
          Co z tego, że w tej galerii będą miejsca pracy skoro zarobki będą najniższe z możliwych, co z tego, że będą stoiska z markowymi towarami skoro większość mieszkańców po prostu na nie nie stać.
          Większości może nie stać żeby co chwilę kupować nowe rzeczy, ale jakoś gdy wchodziłem do sklepów z odzieżą na Kazimierzowskiej, Franciszkańskiej i innych to zawsze tam jakaś klientela była. Wystarczy, że ludzie co jakiś czas wydadzą pieniądze w tym sklepie. Nikt Ci nie każe kupwać nowych butów co miesiąc i nie wiadomo za ile.

          Otwarto mały dom handlowy na Jagiellońskiej i jakoś jeszcze nie splajtował więc dlaczego galeria nie miałaby wypalić? Poza tym większa konkurencja zawsze sprzyja klientowi. No i przynajmniej ludzie zaoszczędzą trochę kasy na podróży do Rzeszowa żeby kupić coś markowego.

          Komentarz


          • #11
           Odp: Galeria Przemyśl

           Skoro wszystko jest złe i nieopłacalne to co proponujecie (wszyscy którym taka Galeria nie odpowiada) zrobić żeby otwieranie punktów handlowo-usługowych w Przemyślu było opłacalne?

           Komentarz


           • #12
            Odp: Galeria Przemyśl

            wszystko bedzie zalezec od sklepów jakie sie beda znajdowac w galerii .Watpie zeby otorzyli u nas :Zare, Royal Collection itp itp. Predzej widze u nas skley typu reserved , diverse i podobne - a jak wiecie ceny w nich sa podobne do cen na naszym bazarze Czyli bez paniki.
            Forum Rozwoju Przemyśla

            Komentarz


            • #13
             Odp: Galeria Przemyśl

             A swoja droga ciekaw jestem , ktora galeria zacznie sie wczesniej budowac :
             na Kopernika , czy na Jagiellonskiej ??
             Forum Rozwoju Przemyśla

             Komentarz


             • #14
              Odp: Galeria Przemyśl

              to na kopernika ma byc jakas galeria?
              w ktorym miejscu?

              Komentarz


              • #15
               " PRZEMYŚL: Sanocka spółka Beef-San planuje na terenie byłych Zakładów Mięsnych przy ulicy Kopernika budowę galerii handlowej
               Jest rumowisko, ma być galeria
               Bez większego rozgłosu na blisko czterech hektarach gruntu trwają prace adaptacyjne pod przyszłą galerię handlową. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jej budowa ma się rozpocząć w pierwszej połowie 2008 roku.


               Teren po byłych Zakładach Mięsnych przy ulicy Kopernika wygląda na razie jak po trzęsieniu ziemi. W przyszłym roku jednak ma tam się rozpocząć budowa galerii handlowej.

               Krajobraz terenów po byłych Zakładach Mięsnych, których właścicielem była spółka Beef-San z Sanoka, wygląda obecnie jak po trzęsieniu ziemi. Jedno wielkie rumowisko, w dodatku niebezpieczne, bo popołudniami, kiedy z placu budowy zjeżdżają koparki, niczym nie jest zabezpieczone. Rozbiórką budynków zajmuje się jedna z przemyskich firm.
               Jakakolwiek produkcja już dawno przestała się w Przemyślu opłacać sanockiej spółce. Do interesu musieli dokładać, a to… żaden interes. Teren został sprzedany spółce „San Development” za ok. 8 mln zł. Beef-San ma w niej 19 procent udziałów, więc nic nie stało na przeszkodzie, aby rozpocząć kooperację. Jak twierdzi prezes spółki Jerzy Biel, sanocka spółka mięsna w przyszłym roku planuje rozpoczęcie projektu deweloperskiego – budowę galerii handlowej. Firma stara się o jak najszybsze uzyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-prawnych oraz zgody na budowę. Jeśli to się uda w tym roku, to na wiosnę 2008 r. ruszy w tamtym miejscu budowa galerii handlowej o pow. ponad 20 tys. metrów kwadratowych, na łączną kwotę około 70 – 80 mln zł. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, ponieważ w pobliżu będzie przebiegać droga dojazdowa do obwodnicy północno-wschodniej Przemyśla, której budowa ma rozpocząć się w 2008 r.
               – Chciałbym, abyśmy co roku realizowali przynajmniej jeden taki projekt. Realizujemy go w porozumieniu z Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym i firmą budowlano-deweloperską PA Nova. Trudno mi jeszcze oszacować, jaki poniesiemy udział w kosztach tej inwestycji. Nie zdecydowaliśmy się także, z czego będziemy mieli zysk: czy ze sprzedaży nieruchomości, czy z jej wynajmu. Decyzję podejmiemy po wybudowaniu – powiedział prezes J. Biel."

               oczywiscie cytowałem art. z zycia podkarpackiego
               Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].
               Forum Rozwoju Przemyśla

               Komentarz

               Pracuję...
               X