REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nurkowanie w Przemyslu

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• nurkowanie w Przemyslu

Ktos wie, gdzie nurkuje sie w/pod Przemyslem? Te wyrobiska zwirowiskowe do czegos sie nadaja? Ktos schodzil tam pod wode?

Odp: nurkowanie w Przemyslu

Zamieszczone przez Zuza06 Zobacz posta
    Ktos schodzil tam pod wode?
    Ci, którzy tam się co roku topią.

Komentarz

Zamieszczone przez Zuza06 Zobacz posta
      Ktos wie, gdzie nurkuje sie w/pod Przemyslem? Te wyrobiska zwirowiskowe do czegos sie nadaja? Ktos schodzil tam pod wode?

Tak, schodzą to tu to tam pod wodę tylko strażacy, kiedy muszą szukać topielca; zarówno w Sanie, jak i w żwirowni, tudzież innych zbiornikach wodopodobnych. Strażacy mają najlepszy sprzęt i najlepiej się na tym znają, co roku w sylwestra Nowy Rok witają nurkując w Sanie.

Komentarz

Hmmm... to malo konkretow.... ale ci noworoczni strazacy sa obiecujacy

Komentarz

Poszukaj info na przemyskim basenie. Wiem że jest tam coś na kształt sekcji nurkowej.
          Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Zuza, popytaj też w przemyskim oddziale LOK-u.

Komentarz

Ciekawy temat przynajmniej dla mnie. 6lat temu był tylko jeden nazwijmy to "klub" przy straży pożarnej, ale wtedy było to dość hermetyczne środowisko (nie wiem jak teraz) i ciężko było się tam do nich załapać na jakieś kursy. Marzenie udało się dopiero trochę zrealizować na studiach. Teraz chętnie bym powrócił do tematu... bo studia już się skończyły

Komentarz

Zamieszczone przez Lukasch44 Zobacz posta
                Ciekawy temat przynajmniej dla mnie. 6lat temu był tylko jeden nazwijmy to "klub" przy straży pożarnej, ale wtedy było to dość hermetyczne środowisko (nie wiem jak teraz) i ciężko było się tam do nich załapać na jakieś kursy. Marzenie udało się dopiero trochę zrealizować na studiach. Teraz chętnie bym powrócił do tematu... bo studia już się skończyły
                No to wrocmy do tematu i... zatopmy tam pare obiektow, a bedzie po co nurkowac, he, he... przy strazy pozarnej oni sie zwykle lokuja i uwazaja, ze sa jedyni, ale teraz juz kluby LOK, ani straz nie maja monopolu na nurkowanie - za duzo ludzi w to weszlo z uprawnieniami. Ja na wiosne sprobuje sciagnac ludzi z Krakowa i zanurkujemy. Zobaczymy czy sa tylko topielcy (ech, ci zlosliwcy) czy moze jakies rybki miesozerne (ech - ja zlosliwa No i co da sie zrobic na tych przemyslkich akwenach

Komentarz

No to czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń. Mam nadzieję że po zimie też obudzę to troszkę zaniedbane hobby

Czyli w Przemyślu nie ma oficjalnie kubu godnego zainteresowania?

Komentarz

No chyba nie ma - moze zalozymy? Mam siostre instruktora nurkowania, sama tez P2, sa wyrobiska i blisko akwena na Ukrainie... na Slowacji tez by sie cos pewnie znalazlo, moze nurkowania jaskiniowe? He, he... pomarzyc mozna w nedzielny wieczor

Komentarz

Pracuję...
                    X