REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skatepark

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Skatepark

ostatnio dotarla do mnie petycja w ktorej mlodzi prosili Pana Prezydenta o wybudowanie im skateparku. Ja osobiscie uwazam ze nie jest to glupi pomysl ale pod warunkiem ze np. zebraliby 50% potrzebnej sumy.
    A co wy uwazacie?

ps. link do tej petycji http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=2629
    15
    Tak, miasto powinno wybudować coś takiego
    53,33%
    8
    Tak, ale miasto pokrywa 50% inwestycji
    40,00%
    6
    Przemyśl nie potrzebuje takiej "atrakcji"
    6,67%
    1

The poll is expired.

Odp: Skatepark

ZTCP to takie coś miało być na terenie lodowiska???

Komentarz

cos podobnego ale lepsze, nowoczesniejsze itp itd

Komentarz

ja jestem za ale tylko wtedy jakby miasto dawało na to jakąś część tej sumy. A resztę zdobyli mieszkańcy którym na tym bardzo zależy może wtedy by szanowali nie niszczyli itd ponieważ w tym były by również ich pieniądze
        Tylko zaraz nie pisze postów w stylu "skad mają wziąć na to kase" bo jesli naprawde by chcieli to by dali rade zarobic jakas kwote do tego.
        Pozdrawiam.
        Ostatnio edytowany przez n0rek; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ort
        Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego.

Komentarz

To jest bardzo dobry pomysł . Przydał by się skatepark w Przemyślu. Sam kiedyś jeździłem i wiem jak to jest zapieprzać po pomniku. Jeszcze straż miejska życ niedaje ;]

Komentarz

Każda taka inicjatywa zasługuje na poparcie. jestem stanowczo ZA.

Komentarz

pomysł bardzo dobry, tylko niech ktoś inteligentny napisze petycje o dofinansowanie z unii, bo u nas w P-ślu od tego chyba nie ma zbyt wielu specjalistów :/ To 50%, jak nie więcej właśnie przypłynie z unii jeśli dobrze pójdzie...
              Znaczenie życia
              mierzy się nie czasem, lecz głębią.

-Lew Tołstoj

Komentarz

Oczywiście pomysl swietny, pragne tylko zwrocic uwage ze w planach jest juz skatepark. Ma on powstac na terenie oczek wodnych przy sanockiej (patrz punkt 7) http://www.przemysl.pl/gospodarka/in...yjne/3829.html
                Cogito Ergo Scio.

Komentarz

nieiwem ale ja nie przepadam za skateparkiem... wole zeby go niebylo

Rey Mysterio < 3
                  W W E !

Komentarz

Jestem tysiac razy za. Niech miasto pokaże, że ceni sobie obecność młodych ludzi, może będą chętniej tu wracać.
                    Lepiej wydawać pieniądze na coś, co przynajmnej częściowo zlikwiduje nude, niż na liwkidowanie jej skutków.

Komentarz

Pracuję...
                    X