REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brawa dla młodzieży z Kazanowa!

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Brawa dla młodzieży z Kazanowa!

  No no.
  Przyjemnie się ogląda [ciekawy reportaż - TVP Rzeszów] o ludziach, którzy nie czekają aż im manna z nieba spadnie tylko sami zakasują rękawy i działają!
  Może są tutaj osoby na forum, które chcą opisać to, czego dokonali na swoim osiedlu?
  Zapraszam.

  Po krótce opiszę reportaż.
  Kilku chłopaków wchodzi do Rady Osiedla [o ile się nie mylę] i zaczynają działać. Wspólnymi siłami z pozostałą grupą nastolatków, ściągają sponsorów, przygotowują teren pod boisko, wkopują wszystko co trzeba, nawet jakąś drewnianą wiatę postawiono, itp. No i boisko jest przygotowane. Lokalni mieszkańcy chwalą sobie taki obrót sprawy, na osiedlu jest spokojniej. Młodzież sama pilnuje tego, co udało im się wspólnymi siłami zrobić. Planują nawet 'imprezy' na tym boisku, czy uporządkować park [czy na Kazanowie jest park? przyznam się, że nie wiem nawet].

  Chłopaki zarażajcie swoimi pomysłami ludzi z innych osiedli. Powodzenia!

 • #2
  Odp: Brawa dla młodzieży z Kazanowa!

  brawo, oby wiecej takich inicjatyw

  Komentarz


  • #3
   Odp: Brawa dla młodzieży z Kazanowa!

   Oby więcej takiej młodzieży.

   Komentarz


   • #4
    Odp: Brawa dla młodzieży z Kazanowa!

    Osobiście znam tych chłopaków - i wielki szacuneczek dla nich !! Odkąd dorastali - większość sąsiadów "postawiła na nich krzyżyk", bo to trudna młodzież itp. itd. I proszę !! Chłopaki działają !! Kolejne potwierdzenie tezy, że nie ważne gdzie, nie ważne jak - po prostu trzeba robić cokolwiek !! Do tej pory rada osiedla kojarzyła mi się z jakimś sztucznym tworem, który zastanawiał się czy ma być na osiedlu jeden, czy dwa punkty sprzedaży alkoholu (jakby to miało w ogóle jakikolwiek wpływ na cokolwiek). Chłopaki wzięli się do pracy i kombinują !! Ja osobiście życzę im sukcesów i życzę aby nigdy nie zaczęli bawić się w politykę, aby nie dali się wikłać w jakieś chore układy i póki rozpiera ich energia zrobili dla tego osiedla i naszego miasta jak najwięcej !!

    Komentarz


    • #5
     Odp: Brawa dla młodzieży z Kazanowa!

     A może polityka właśnie potrzebuje takich ludzi jak Ci chłopcy z Kazanowa - młodych, zapalonych do pracy, energicznych, bezkonfliktowych ?
     FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
     Wszystkie inwestycje w jednym miejscu
     Z A P R A S Z A M Y

     Komentarz


     • #6
      Odp: Brawa dla młodzieży z Kazanowa!

      Zamieszczone przez Kostek Zobacz posta
      bezkonfliktowych ?
      nie rozpedzalbym sie az tak;]

      Komentarz

      Pracuję...
      X