REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co jest potrzebne Przemyślowi??

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Co jest potrzebne Przemyślowi??

kto powiedzial ze nie mozna sie czepiac kochajacych inaczej?
    wiesz, praca z nimi a zycie w jednym miescie to dwie rozne sprawy, ja wolalbym nie czuc tego dyskomfortu jak przechodzisz wieczorem obok grupki lysych, "szelestów" i piekne porozwalane miasto po jakims bzdurnym meczu ligi buraczanej

Komentarz

Ja też jestem przeciwnikiem rozpizduchy miasta ale to zdarza się coraz rzadziej i tzreba z tą młodzieżą pracować,jakoś pozytywnie motywować.Wiadomo,że niektorzy są niereformowalni ale uwierz,że jest wsrod nich wielu wartościowych i inteligentnych ludzi.
      Nie widze rożnicy w "atmosferze" po meczu buraczanki czy 1 ligi.Mamy ligę jaką mamy ale ważne że sa jeszcze prawdziwi sympatycy,a nie tylko Ci co wolą oglądać transmisje w tv z popcornem i colą w łapie.Pozdro

Komentarz

wiesz, z checia poogladalbym znowu mecze naszych druzyn gdyby cos prezentowaly i wiekszosc spotkan nie konczyloby sie mordobiciem. Dawniej chodzilem na mecze Czuwaju jak byl w II i III lidze i bylo spoko nawet na derbach a teraz to szkoda mowic

Komentarz

Nie chodzi o ubranych inaczej, lol, chodzi tylko o niekulturalne zachowanie, i naprawdę bywa czasem nieprzyjemnie gdy zaczepiają ludzi albo rozpierdzielają śmietniki ;] I nie mówcie mi że przemyskie bandy "mężczyzn w ubiorze sportowym" się tak nie zachowują. Ale racja, racja Berian, nie uogólniajmy, niektórzy są naprawdę spoko i nikt im tu ich inteligencji nie ubliża.

PS. i tak lejcie mu piwa.

Komentarz

ostatnio bylem gdzies na wiosne... nie pamietam z kim grali ale zakonczylo sie wtargnieciem paru leszczy na boisko i zatrzymaniem gry na 15minut;]
            napewno masz racje i sa tez prawdziwi fani tego sportu ale sa mniej widoczni;]

Komentarz

Kiedyś widziałem w TV jakiś mecz 1 ligi polskiej, mecz był rozgrywany w Bełchatowie. Miasto liczbą mieszkańców podobne do Przemyśla, ale jak patrzylem na ich stadion to mnie aż żal ściskał. Dlaczego my nie możemy mieć takiego stadionu jak oni? Co prawda nie jest on tak duży jak stadion Wisły Kraków ale jak na takie miasto to bardzo przyzwoicie. Chciałbym doczekać czasów kiedy jeden z klubów przemyskich będzie miał podobny stadion. Tego nam poprostu trzeba, a chętnych na mecze jest dużo.
              Cogito Ergo Scio.

Komentarz

Zamieszczone przez Adi Zobacz posta
                .... Dlaczego my nie możemy mieć takiego stadionu jak oni? .....
                bo nie mamy kopalni? chyba ,że bazarowi handlarze i mrówki z granicy dołożą się do stadionu w zamian za reklamę. :D

Komentarz

Istnieje projekt remontu stadionu Czuwaju.Dotychczas ruszył proces odnawiania zabytkowej "chatki'.Do 2012 ponoć mają być krzesełka,boisko treningowe,oświetlenie.W planach jest też wynegocjowanie stworzenia podgrzewanej murawy ale podkreślam,że to tylko plany ale nadzieja jest.

Komentarz

Dlatego też wątpie w te obietnice ale za 5 lat może podgrzewana murawa będzie standardem tak jak stały się krzesełka.

Komentarz

Pracuję...
                    X