REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedszkola w Przemyslu .. poradzcie :)

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przedszkola w Przemyslu .. poradzcie :)

Poradzcie mi gdzie przeniesc dziecko do przedszkola, obecnie chodzi do przedszkola na PLYTACH - kiedys bylo mi po drodze i blisko teraz jest inaczej. Jednak bardziej chodzi mi o to ze tam sa tylko 2 grupy -maluchy (2,5-4 lata i starszaki od 5 lat . moja corka zaczela przedszkole w wieku 2,5 roku teraz w lutym skonczy 4 w przyszlym roku znow jeszcze bedzie pewnie musiala chodzic do maluchow czy to ma sen??? co radzicie i co myslicie o przedszkolu na BARSKIEJ pozdrawiam

Odp: Przedszkola w Przemyslu .. poradzcie

Z tego co ja wiem to ludzie chwalą przedszkole na Kazanowie przy SP 6 i na dworskiego.Nic więcej Ci nie pomogę.

Komentarz

Myśmy przenieśli malucha z Barskiej [mimo, że miało dobrą opinie i dlatego tam pomaszerował] na Borelowskiego [nr14], mniejsze przedszkole gabarytowo.. Jednak lepsza atmosfera i więcej pań mających oko na dzieci.
      Na Barskiej nie mógł się zaaklimatyzować i bardzo przeżywał, tutaj poszło łagodniej.

Na jesień, Twoja córka poszłaby do grupy 4-latków. Nasz jest w 2,5-3 latkach. Razem by chodzili.

Komentarz

pytam o Barska bo mam blisko min. A Felicjanki????? znacie jakies opinie?

Komentarz

Jeżeli zależy CI na Barskiej, to musisz zapisać dziecko najpóźniej w marcu, w kwietniu była już lista przyjętych.. ponoć nie wychodzą za bardzo z maluchami na podwórko [zasłyszane].. O siostrach nic nie wiem.

Komentarz

...ale ja wiem...
            Mój 'czteroipółletni' szkrab chodzi do przedszkola do Felicjanek. Powiem tak - on sam jest bardzo zadowolony i jak dłużej tam nie uczęszcza (np. z powodu choroby) to strasznie tęskni za paniami opekunkami. Dzieci tam mają naprawdę dobre warunki: plac zabaw, naukę przez zabawę, teatrzyki, spacery, wyjazdy za miasto i ogólnie bardzo dobrą atmosferę.
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

barska ma bardzo dobra o[pinię ale...
              no właśnie
              ponieważ jest tam bardzo dużo chetnych ( ze wzgledu na opinię właśnie) dyrekcja moze dobierać dzieci pod katem ,, przynależności społecznej "
              grupy są bardzo liczne, wiec z dopilnowaniem gorzej a nawet super nauczyciel nie jest w stanie przypilnować dziecka słabszego, prowadzić z nim pracy wyrównawczej
              mój syn chodził na kopernika i było wszystko ok
              a romera? tam tez jest blisko,,,

Komentarz

Witam!!
                Doradźcie do jakiego przedszkola zapisać najlepiej 3 letnie dziecko? wiem, że w przedszkolu na ulicy barskiej są już zapisy pod koniec stycznia, ale pani mnie oświeciła, że marne szanse mamy... najbardziej by mi pasowało przedszkole na ulicy Borelowskiego... czy jest godne uwagi? i czy ktoś ma doświadczenia jakieś związane z nim? proszę o pomoc będę bardzo wdzięczna
                Pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez tira-rira Zobacz posta
                  Mój 'czteroipółletni' szkrab chodzi do przedszkola do Felicjanek. Powiem tak - on sam jest bardzo zadowolony i jak dłużej tam nie uczęszcza (np. z powodu choroby) to strasznie tęskni za paniami opekunkami. Dzieci tam mają naprawdę dobre warunki: plac zabaw, naukę przez zabawę, teatrzyki, spacery, wyjazdy za miasto i ogólnie bardzo dobrą atmosferę.
                  Olek też jest zadowolony A jak on to i rodzice.

Komentarz

Odświeżam.
                    Czeka mnie wybór przedszkola. Ktoś coś?

Komentarz

z doświadczenia: córka właśnie kończy swoją przygodę przedszkolną chodzi do "Słonecznej Krainy" na 3 maja... jesteśmy bardzo zadowolone

Komentarz

Akademia malucha - zadowolnienie moje i mojego smroda jest

Komentarz

I tyle? Nikt więcej nic nie wie?

Komentarz

Przedszkole "Promyczek" byłem z niego zadowolony, choć drogie.

Komentarz

szwagier prowadza swojego do tego w palacu Lubomirskich, juz drugi albo i trzeci rok i sa zadowoleni

Komentarz

Pracuję...
                              X