REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ankiety nt. Rozszerzenia Granic Miasta

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ankiety nt. Rozszerzenia Granic Miasta

W szkołach podstawowcy pojawiły się ankiety nt. rozszerzenia granic miasta, które to dzieciaki przyniosły do wypełnienia rodzicom.
    Mam pytanie.
    Czy te ankiety przygotowywał Urząd Miasta czy znowu jakaś sławetna uczelnia z Podkarpacia??
    Od kiedy to ankiety są z pełnymi danymi osobowymii ??? Nr Pesel Nazwisko Adres??
    A tak wogóle to chyba powinni pytać mieszkańców terenów, które miały by być włączone do miasta, nie prawda??
    A pracownikom magistratu proponuję przyjrzeć się dokładnie jak wyglądają ulice miasta w obecnych granicach, czy trzeba coś więcej??, mało jest do zrobienia??
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez n0rek; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ort

Odp: Ankiety nt. Rozszerzenia Granic Miasta

Jacek ankiety sa jak najbardziej z UM i tam m.in mozesz je pobrac, adres zamieszkania bedzie pewnie im potrzebny do ustalenia z jakich regionow ludzie jak glosuja. Jest temat o nowych granicach miasta.
    http://forum.przemysl24.pl/showthread.php?t=3438

Komentarz

Wszystko. OK. Wiem widziałem, czytałem. Temat jest o tym czy jesteś za czy przeciw a mnie w głównej mierze chodzi o to, że nie powinno się czegoś takiego robić przez szkoły podstawowe.
      Dzieciaki traktują to jako obowiązek.
      Jakie to ma znaczenie z jakiej ulicy w mieśćie ktoś głosuje za czy przeciw?
      Zgodnie z informacją na stronie Urzędu Miasta ma to służyć celom statystycznym?????
      Więc pytam po co Nr pesel i adres, a Ustawa o ochronie danych osobowych???
      dzisiaj najbardziej banalna ankieta ma dodatek ..."wyrażam/nie/ zgodę nt. przetwarzania moich danych osobowych".....
      Jeżeli komuś bardzo zależy na moim zdaniu to można wysłać do każdego mieszkańca indywidualne zapytania. Poczta na tym nie zarobi bo UM ma swoich "listonoszy"
      Pozdrawiam

Komentarz

dane statystyczne obejmuja tez wiek czyli np. Pesel. Mysle ze taka ankieta jest dobrym rozwiazaniem ale niekoniecznie przez dzieci w szkolach.

Komentarz

Owszem ankiety są POTRZEBNE, ale ich forma i sposób dystrybucji jest poniżej krytyki.
          Jeżeli coś robimy róbmy to dobrze. Śmiem przypuszczać, że te ankiety tak pomogą przy podejmowaniu deczji jak te które zrobili studenci nieznanje mi wyższej uczelni z Podkarpacia.
          Oni jednak pytali mieszkańców terenów które miały by być przyłączone.
          Jaki był tego efekt widzimy po emocjonujących spotkaniach Pana Prezydenta z mieszkańcami tych terenów.
          A z ankiet wynikało, że strasznie chcą być mieszkańcami M.PRZEMYŚLA. Statystycznie???Prawdopodobnie tak.
          Pozdrawiam

Komentarz

Jaki był tego efekt widzimy po emocjonujących spotkaniach Pana Prezydenta z mieszkańcami tych terenów.
            Bo na spotkania przychodzą sami przeciwnicy i pyskacze (szczególnie ci powyżej - bez urazy - 60 lat) o niskim wykształceniu.

Komentarz

ja z checia uderze na spotkanie gdyby sie takowe odbywalo dla mojej "okolicy" i bardzo mnie interesuje jakie to korzysci przewidzial Pan prezydent dla nowych mieszkancow przemysla.

Komentarz

nOrek pytasz jakie korzyści , poczytaj -czat z Prezydentem na temat poszerzenia - http://www.przemysl.pl/nasze_miasto/6407.html,
                na moich 6 pytań udzielono 1 odpowiedż, i moje posumowanie na zakończenie czatu.

Komentarz

w I LO pełnoletni uczniowie mogli wypełniać takie ankiety, myślę że w innych szkołach również...

Komentarz

Sory Hamster, ale o losach danje wioski nie bedą decydować nastolatkowie. Powinni wszyscy o tym decydową a czy ma 60 czy 18 lat nie ma to znaczenia. Wcale nie byłbym taki pewny, że 60 letni są z niskim wykszatałceniem.
                    A jeżeli przyjeżdża się bez konkretów to o czym tu mówić.
                    http://www.przemysl.pl/nasze_miasto/6407.html

Komentarz

Czlowiek ktory jest malo wyksztalcony i w dodatku z niska inteligencja (nie mowie o wszystkich ale o zncznej wiekszosci) nie moze wiedziec jakie korzysci bedzie mial z wiekszego miasta, uprze sie jak osoil, tylko dla zasady, zeby komus pokrzyzowac plany, niegdy nie pomysli zeby dzialac przyszlosciowo, rozwojowo. Otoz mlodzi ludzie byli za poszerzeniem miasta, dlaczego?? bo dla nich to jest szansa wiedza o co w tym wszystkim chodzi. Pozwolmy zeby to mlodzi decydowali o swojej przyszlosci a nie jakies dziadki ktorych za pare lat juz nie bedzie.
                      Cogito Ergo Scio.

Komentarz

to ciekawe bo wiekszosc znajomych ktorych pytalem nie ma ochoty zostac przylaczonym do miasta, a wszyscy sa po studiach. Druga sprawa jest ze prezydent w swoim "czacie" nie wysilil sie zeby powiedziec wprost jakie to korzysci bedziemy miec.

Komentarz

Miałem już się nie odzywać ponieważ moderator może mnie ochrzanić, że dubluję tematy na forum.
                          Mnie w głównej mierze chodziło o "Ankiety" i sposób w jaki się to robi. Nie było moim cele prowokować do rozmowy na temat jestem czy nie jestem za ..... .
                          A swoją drogą, Adi z całym szacunkiem, o jakich młodych Ty mówisz, bo naprawdę ze świeczką szukać tych, którzy mieszkają poza miastem i chcieliby bardzo stać się mieszkańcami Przemyśla
                          Ja również uważam, że konkretów na ten temat nie ma za wiele i jeszcze raz mówię, że o tym czy chcą czy nie powinni decydować mieszkańcy tych miejscowości.
                          Pozdrawiam

Komentarz

@Adi : powiedz jakie dla przykładu korzyści mogą mieć takie Prałkowce z przyłączenia do gminy Przemyśl? Większość terenów jest zagospodarowanych więc miejsca pod inwestycje nie ma. Mają w miarę rozbudowane drogi, kanalizację itp. Jadąc w zimie od strony Medyki widac dokładnie gdzie zaczyna się gmina Przemyśl, wiesz po czym? Po tym, że jedziesz po odśnieżonej drodze i nagle w miejscu gdzie zaczyna się gmina Przemyśl droga nie jest odśnieżona. Do chwili obecnej obrzeża gminy Przemyśl wyglądają co najmniej mało zachęcająco więc Prezydent nie powinien się dziwić postawą obywateli.

Komentarz

YaNkEs_69 napisał "Prezydent nie powinien się dziwić postawą obywateli"
                              Kto był na spotkaniach Prezydenta z mieszkańcami przyłączanych terenów lub zapoznał się z czatem na ten temat, wywnioskuje że Pan Prezydent nie ma nic konkretnego do zaoferowania dla tej społeczności, ma tylko jedno że np. obecny mieszkaniec Hurka,Prałkowiec,Ostrowa, Nehrybki czy Krównik będzie mógł powiedziedż że mieszka w mieście Przemyślu, niektóre z tych sołectw swoją infrastrukturą przewyższają zasoby miasta Przemyśla, moim zdaniem niech Władze miasta najpierw zagospodarują (uzbroją w odpowiednie media, dostosują infrastrukturę) tereny sąsiadujące z proponowanymi do przyłączenia gminami aby nie było tak widocznej granicy między obecnym miastem a gminą Przemyśl o której też pisze YaNkEs_69.
                              na stronie - http://www.przemyslanin.pl/ , jest ankieta na temat : Chcesz odejścia R. Chomy? , http://www.przemyslanin.pl/index.php...=results&id=14
                              wynik tej sondy mówi sam za siebie.

Komentarz

Pracuję...
                              X