REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obwodnica

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Obwodnica

Tak w przemyslu jest plan zrobienia obwodnicy jak narazie nie mam konkretnych szczegolow ale wiem ze bedzie przechodzila nad sanem i miasto ma juz pewne plany odnosnie tego przedsiewziecia aczkolwiek nie wiadomo ile im na to zejdzie, ja obstawiam na min 15lat

Odp: Obwodnica

Dobry artykuł

Komentarz

O tej obwodnicy mowa http://www.przemysl.pl/serwis/index....url2=obwodnica ?

Trwa wykup gruntów pod nią. Budowa ma szansę rozpocząć się w ciągu najbliższych dwóch lat - (etap I - budowa mostu).

Komentarz

Most plus drogi dojazdowe. Od momentu ogłoszenia hasła "najbliższe dwa lata" mineło już 6 miesięcy

Komentarz

;] ale to chyba ten projekt chociaz teraz juz sa powazne plany i miasto ma juz wiekszosc gruntu pod nia

Komentarz

Radio Rzeszów podało dzisiaj, że Przemyśl będzie się starał o pieniądze z budżetu na I etap obwodnicy. Czyżby coś się zaczęło dziiać w tym temacie?
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Starali się już wcześniej, m.in. z tego powodu rok temu był u nas na wizycie minister Kurylczyk (czy jak mu tam był). Optymistyczny wariant zakłada rozpoczęcie budowy w 2007.

Komentarz

moze beda jakies konkrety po wizycie ministra Ortyla.Tylko trzeba walczyc o kase bo kolejka jest dluga
                Forum Rozwoju Przemyśla

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek
                  Tak w przemyslu jest plan zrobienia obwodnicy jak narazie nie mam konkretnych szczegolow ale wiem ze bedzie przechodzila nad sanem i miasto ma juz pewne plany odnosnie tego przedsiewziecia aczkolwiek nie wiadomo ile im na to zejdzie, ja obstawiam na min 15lat
                  Szczerze - jako zaciekły driver na trasie WRC-Przemyśl śmiem odważyć się zapodać sabotażowym hasłem - Obwodnica w Przemyślu NIE !!! Lepiej by kasa zrobiona na obwodnicę przemyśla poszła na trakt Rzeszów - Przemyśl z szczególnym naciskiem na Radymno - Przemyśl ... Faktem jest, że przemyśl w godzinach szczytu korkuje się jak potężna metropolia, ale wynika to tylko i wyłącznie z ciotowatości rodzmych kierowców ... Zwróćcie uwagę na płynność ruchu w "metropoliach" ... Bałwochwalczo dodam, że driverować uczyłem się w wawie, co dało mi małą umiejętność - wykorzystać każdy centymetr na drodze ...

I w ten oto sposób stoję w największym szczycie dość krótko na trasie Mickiewicza - 3 maja ... Wystarczy "żwawo" reagować na sygnalizację świetlną ... Mickiewicza - do końca "objeżdżamy" wszystkich korkostaczów lewym pasem ... przed światłami na 100 % znajdziemy lukę by wskoczyć na poleposition ... tak kurna ruszają .. pomarańczowe światło ... korkostacze z leniem na twarzy wrzucają bieg ... gdy kończą majstrować drążkiem zielone świeci się od 2 - 3 sekund ... rusza pierwszy ... drugi stwierdza, że można .. rusza ... 5 - 10 sekund przejechały 2 auta ;( ... W sumie dzięki takim ja niczym dres :P objeżdżam kory ... Potem jagiellońska - ciągnąć lewym pasem aż pod most, gdzie syt analogiczna - zawsze ktoś śpi ... jak nie śpi i nie chcemy wyjść (wjechać) na chama - lecimy prosto i robimy nawrotkę .... lewoskręt dziękibogu tam dozwolony ... powkurzać tylko trzeba się, jak chłopaki stoją mimo zielonego i czekają na czerwone , aż z przeciwka nic nie pojedzie ... nie słyszeli o dynamicznej jeździe ...

A wracając do "wątku" - Mamy stok .. fajnie ... mam paru znajomych w rzeszowie, którzy nie jeżdżą tu bo "stoją w jarosławiu" bo "stoją w psimworku" bo ... Jest conajmniej 2 bo , które totalnie rozwalają długą trasę w kierunku PRZEMYŚLA - 4 - 5 godzin z WRC do Jarosławia , a z jarosławia do Pśla jedyne 1:20

Ot moja skromna opinia
                  Usuń mnie ... - miłośnik aborcji.

Komentarz

Zamieszczone przez Promilek
                    Szczerze - jako zaciekły driver na trasie WRC-Przemyśl śmiem odważyć się zapodać sabotażowym hasłem - Obwodnica w Przemyślu NIE !!! Lepiej by kasa zrobiona na obwodnicę przemyśla poszła na trakt Rzeszów - Przemyśl z szczególnym naciskiem na Radymno - Przemyśl ... (ciach)
                    Hej Promilku

Obwodnice w Jarosławiu i Przeworsku są rzeczywiście konieczne, ale dlaczego zamiast obwodnicy w Przemyślu ? Pomysł na wydanie przemyskiej kasy na budowę obwodnicy w innym mieście ? Bez komentarza.

Dlaczego piszesz o trasie Radymno - Przemyśl ? Ostatnio była chyba modernizowana, a że nie da się tam lecieć ciągle 150 km/h to inna sprawa. Gdy była tam pełna dwupasmówka, zdarzało się tam mnóstwo tragicznych wypadków (wioski i górki, gdzie nie widzisz co jest zaraz za wzniesieniem), więc musieli to "uspokoić".

Co do stylu jazdy w Przemyślu, to rozumiem Twój punkt widzenia. Sam w godzinach szczytu wykorzystuję maksymalnie lewy pas na Jagiellońskiej. To prawda, że wielu kierowców w Przemyślu jeździ dość ospale, ale tego niestety nie zmienisz. Ci "wolni" kierowcy sa niereformowalni. Ale między innymi z powodu takiego ogólnego stylu jazdy stawka OC w Przemyślu (i innych podobnych miastach) jest o wiele niższa niż w "metropoliach"

Moim zdaniem jedyną możliwością poprawy sytuacji jest budowa dodatkowych mostów drogowych na Sanie. To właśnie one są przyczyną obecnych korków. Jeden ma być właśnie na obwodnicy, a drugi jest planowany na wysokości osiedla Kmiecie. I własnie na to powinny pójść "przemyskie" pieniądze.

Komentarz

Promilek, Ty poważnie mówisz z tym korzystaniem z lewego pasa?
                      I co, jak cham się wbijasz przed mostem? A jak Cię ktoś nie chce puścić to co? Trąbisz, czy spychasz na barierki? Napisz jakim jeździsz autem, będę uważał. W ten Twój "lewoskręt" jakoś nie wierzę. Napisz jeszcze czy wjeżdżasz na skrzyżowanie na żółtym świetle po to żeby potem blokować ruch na skrzyżowaniu dla tych co mają zielone. Pozdrawiam

Komentarz

Panowie, obwodnica nie służy rozładowaniu korków w godzinach szczytów.

Komentarz

Nie służy, ale rozładowuje. Przecież dzięki obwodnicy i kolejnemu mostowi (mostu?) część aut będzie omijała Przemyśl. Mniej aut będzie poruszało się po przemyskich droga, będzie więcej miejsca, żeby Promilek mógł się wciskać przed mostem.

Komentarz

A do tego wyprowdzi ruch ciężkich samochodów z miasta i dzięki temu będą mogły powstać mini ronda i kilku rowerzystów będzie zadowolonych ]:->

Komentarz

Zamieszczone przez d O'she
                              Promilek, Ty poważnie mówisz z tym korzystaniem z lewego pasa?
                              I co, jak cham się wbijasz przed mostem? A jak Cię ktoś nie chce puścić to co? Trąbisz, czy spychasz na barierki? Napisz jakim jeździsz autem, będę uważał. W ten Twój "lewoskręt" jakoś nie wierzę. Napisz jeszcze czy wjeżdżasz na skrzyżowanie na żółtym świetle po to żeby potem blokować ruch na skrzyżowaniu dla tych co mają zielone. Pozdrawiam
                              Nie zdarzyło się by ktoś "nie chciał" wpuścić ... zanim ów "ktoś" ruszy na zielonym , ja się wkur(*&^ w ym czasie na brak zielonej fali (świarła na końcu mostu) ... Gwarantuję Ci, że większość samochodów w Przemyślu do 50 - 60 km/h przyspiesza znacznie szybciej, niż to się wydaje kierowcom tychże.

Co do auta - Uważaj na mnie ale we Wrocławiu - niestety 6 lat temu wymigrowałem ...

A co do ostatniego zdania - odnoszę wrażenie, że wróżysz z ręki przez telefon. Powiedz mi zatem w jakim płynie zmiękczającym maczam majtki przy sobocie,

No nic nie poradzę na to, że tak jest, że przemyślanie jeżdżą jak skończone cioty ... Przykre ale prawdziwe .. Widzę RP na trasie - trzeba wyprzedzić ... Np takie rejestracje jak RDE dużo sprawniej się zachowują na drodze , wynika to choćby z tego, że część przelotów lokalnych w RDE wiąże się z koniecznością "włączenia" i wyłączenia się z ruchu DK4 ... TO wyrabia pewne nawyki ...

Co do samej jazdy po przemyślu - nie bój dupy maleńki ... Przemyśl jest tak wspaniałym miastem, że z jednego końca na 2 można "z buta" w 1 5minut dojść, i o ile nie musze czegoś przewozić latam po mieście piechotą .. z auta korzystam tylko w okolicznościach "zmuszających mnie do tego" .. .szkoda moich nerwów i nerwów kierowców w stylu:

Czerwone .... Pomarańczowe .... Zielone .... O patrz jaki cham, jak się wcisnął .... 2 sekundy ... RUSZYŁ ...

POzdrawiam , mniej nerwów, a jak naturanie nie potrafisz - pavulonek zażywaj.

Zamieszczone przez kiks
                              A do tego wyprowdzi ruch ciężkich samochodów z miasta i dzięki temu będą mogły powstać mini ronda i kilku rowerzystów będzie zadowolonych ]:->
                              NIE DAJ BÓG !!!!

Ktoś wspomniał o niskich stawkach OC na kod pocztowy 37-700 ... jak powstaną w Przemyślu Ronda natychmiast szlag trafi tanie ubezpieczanie auta i "szpanowanie" tablicami RP w DW :(

Obawiam się, że ronda mogłyby zakorkować nasze wspaniałe miasto
                              Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Usuń mnie ... - miłośnik aborcji.

Komentarz

Pracuję...
                              X