REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nocleg

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Nocleg

fedey..a od czasu tamtej amerykanki, zdarzył sie jeszcze ktoś chętny?..czy miales fuksa wtedy po prostu ?

Komentarz

zdarzaja sie ludzie, ja mialem dwa przypadki, raz wyszlo a raz nie:P

Komentarz

kurde ...czyli warto sie rejestrnąć.. .

Komentarz

Zamieszczone przez b00n Zobacz posta
          fedey..a od czasu tamtej amerykanki, zdarzył sie jeszcze ktoś chętny?..czy miales fuksa wtedy po prostu ?
          Hmmm... Amerykanka była jedną z pierwszych chętnych. Po niej było jeszcze mnóstwo innych osób. Problem w tym, że nie wszyscy czytają opis profilu, a w moim mam napisane, że obecnie mieszkam w Krakowie. Ale ludzie są chętni i zdziwiłbyś się z jakich krajów niektórzy przyjeżdżają do Przemyśla. Czasami ktoś zadzwoni i o coś się zapyta, np. noclegi, hotele albo dojazd do Lwowa... Wtedy odsyłam oczywiście na www.przemysl24.pl

A zarejestrować się jest naprawdę warto, tym bardziej, że to Cię do niczego nie zobowiązuje. Możesz np. ustawić w profilu, że nie masz możliwości dawania noclego, co wcale nie uniemożliwia Ci korzystania z gościny innych ludzi.

n0rek, nie wiedziałem, że raz wyszło. Wiem o tej Niemce co rowerem miała do Ciebie przyjechać. A co z drugim gościem?

A pod względem liczby uczestników Polska jest na czwartym miejscu na świecie. Jeśli chodzi o Przemyśl to w naszym województwie wyprzedza nas Rzeszów (115 osób) i Stalowa Wola (29). Przemyśl ma 26 i Krosno powoli nas dogania - mają 24 osoby.
          Ostatnio edytowany przez fedey; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

w sumie bardziej z ciekawości rejestrnąłem. może akurat ktoś sie skusi. thx za przypomnienie tej stronki.

Komentarz

fedey dzięki, nie wiedziałam o tym :-)

Komentarz

Dzieci tanie lokale (przetestowane :PP):
                Domki letniskowe sezonowe obok gromady-18 zeta za osobę za dobę,
                Domki całoroczne (tez obok gromady)z łazienką prysznicem grzejnikiem (sic!) chyba 60 za dwie osoby za dobę,
                Hotelik na Mickiewicza na przeciw hali sportowej 70 zeta za dwie osoby.
                Jest jeszcze schronisko turystyczne w drodze do parku ale cen już nie pamiętam
                Na jedną nockę to chyba najlepsze domki za gromadą

Komentarz

Ja we wakacje będę w Warszawie, ale zarezerwowałam sobie nocleg pod Wawą - w tym hoteliku w Raszynie. Będę samochodem, więc do stolicy nie problem się będzie przedostać

Komentarz

Pracuję...
                  X