REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

restauracja azjatycka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• restauracja azjatycka

Witam, podobno w Przemyślu jest filia restauracji Azjatyckiej z Jarosławia tej mieszczącej się w Rynku Ratusza, kto coś wie na ten temat proszę o namiary, pozdrawiam.

Odp: restauracja azjatycka

chodzi Ci o tą w Jarosławiu na Słowackiego ?? to w Przemyślu jest na 3-go Maja koło poczty tam gdzie Top Secret otworzyli :D

Komentarz

to chyba nie ta sama knajpa

Komentarz

sstefan pewnie chodzi o Thu Do na 3-go Maja 23 (znalazłam nawet ulotke: www.uthanga.jaroslaw.pl).

Jednak ja osobiście polecam budkę u wietnamczyka na Kazika (; Tanio i smacznie. O!

Komentarz

Zamieszczone przez em Zobacz posta

Jednak ja osobiście polecam budkę u wietnamczyka na Kazika (; Tanio i smacznie. O!

dziękuję za wskazanie na 3-go Maja, a gdzie szukać tej budki u Kazika?

Komentarz

na Kazika, czyli na kazimierza wlk. tam gdzie kiedys byla piramida jezeli dobrze kojarze.
            Co do knajpy w jaroslawiu to robia naprawde niezle jedzenie, jezeli to samo jest na 3-go maja to super

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
              Co do knajpy w jaroslawiu to robia naprawde niezle jedzenie, jezeli to samo jest na 3-go maja to super
              w lecie byłem w Jarosławiu i tam szefowa kuchni mówiła o otwarciu filii z tym samym jadłem w Przemyślu, a przez to że w podziemiach ratusza w Jarosławiu, jest jak piszesz niezłe jedzenie co potwierdzam stąd moje zainteresowanie .

Komentarz

Tak, a Kazik to Kazimierza Wielkiego.
                Smacznego tak czy owak, gdziekolwiek byście nie jadali. O.
                (;

Komentarz

Zamówiłem raz na dowóz ... dwa kęsy i do śmietnika , znajomi jedli na miejscu - więcej nie pójdą . Szczerze ?? NIEPOLECAM

Komentarz

Zamieszczone przez renfild Zobacz posta
                    Zamówiłem raz na dowóz ... dwa kęsy i do śmietnika , znajomi jedli na miejscu - więcej nie pójdą . Szczerze ?? NIEPOLECAM
                    Jesli chodzi Ci o 3-go Maja to potwierdzam - udawana "chińszczyzna" (kucharzują Polacy), jedzenie byle jakie, pomaziane sosami z marketu, dość drogo, małe porcje. Jedyny plus to schludne wnętrze i estetyczny sposób podania żarcia.

Bar na Kazimierzowskiej (przy lodziarni) - prawdziwe wietnamskie jedzonko, pyszne, zdrowe - dużo jarzynek Uwaga na sos chilli ich produkcji - "ogień"! Polecam wariacje z kurczaka - w curry, w 5 smakach itp. Porcje duże, ceny niskie. Minus - "budkowy" klimat. Ale można na dowóz.

Komentarz

A ja polecam restauracje na 3-go maja .Byłem już tam z 5 razy i za każdym razem jedzenie mi bardzo smakowało.
                      Forum Rozwoju Przemyśla

Komentarz

Mi także jedzenie na 3-go maja bardzo smakuje. w dodatku nigdy nie jestem w stanie zjesc całej porcji Jak dla mnie najadanie się na maksa za 12-13 zl jest ok

Komentarz

Najlepsza chińszczyzna jest na "bazarze"-za 8zł fura mięcha,z warzywami,ryżem i surówką.Knajpka na Kazimierzowskiej też miala kiedyś swoją siedzibę przy sportowej.Może warunki dużo gorsze niż na 3-go maja ale jakość i ilość nieporównywalna.

Komentarz

Zgadzam sie Berian.. najlepiej jest u Wu na bazarze,najlepsza chinszczyzna,najlepsze sajgonki, pyszny makaron rozmaitosci i mila pani ktora pozdrawiam.Wszystko ma swoj urok

Komentarz

w ktorym to miejscu dokladnie?

Komentarz

Pracuję...
                              X