REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

restauracja azjatycka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: restauracja azjatycka

Witam,

Mozna powiedziec ze od jakiegos czasu dosc regularnie zamawiamy do firmy na dowoz jedzenie z Baru Azjatyckiego i powiedziec musze ze ZESTAW OBIADOWY NUMER 5 jest hitem tego baru. Co do jedzonka na miejscu nie rozni sie niczym ponad 110 dan w menu robi swoje jest w czym wybierac. Ladne wnetrze zimne piwko i rewelacyjne jedzonko podane przez rozmownych zartujacych barmanow, ktorzy profesjonalnie doradza (pozdrawiam) tworza calosc, ktora przemawia za tym barem. Naprawde polecam.

Komentarz

Ktoś wie co się stało z Wietnamczykiem z bazaru i tym drugim na kazika? Czy splajtowali, albo gdzie się przenieśli?

Komentarz

Ja pamiętam jak tam Po otwarciu tego do pracy zamawiałem na przemian - z kebabem od turka i pizza z pizzerii , zestaw nie pamiętam nr.(11 wtedy chyba) 3 kawałki kuraka w panierce, ryż (Rice) , sosik na wampiry i warzywka podsmażone - pychota. No tylko zawsze musiałem mówić żeby dawali bez tego kisielu przezroczystego (bez smaku, nie wiem nawet co to było) ale ogólnie pozytyw. jadłem tam tez hamburgery - dają rade. cenny jak na chińszczura w miarę.
        Pray to your god, open your heart
        Whatever you do, be afraid of the dark
        Cover your eyes, the devil inside
        One night of the hunter
        One day I will get revenge
        One night to remember
        One day it'll all just end, oh

Komentarz

Strasznie jesteście pomocni;( To nikt nie wie gdzie teraz jest jakiś prawdziwy bar azjatycki?

Komentarz

Zamieszczone przez bubu49 Zobacz posta
            Strasznie jesteście pomocni;( To nikt nie wie gdzie teraz jest jakiś prawdziwy bar azjatycki?
            W Gdyni, niedaleko wyjścia ze stacji SKM, polecam.

Komentarz

Pracuję...
            X