REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modelarze Przemyśl

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• and_y
    rozpoczął temat Modelarze Przemyśl

Modelarze Przemyśl

Zajmuje się ktoś modelarstwem? Chodzi o RC.

Znam jeszcze 4 osoby w Pślu, może są jeszcze inni?

Piszcie, proszę

BTW. Niedługo bedzie mozliwość wypożyczenia modelu samochodu na nowopowstałym torze.

• Pawel79RC
    odpowiedział(a)
    Odp: Modelarze Przemyśl

Witajcie, jeśli ktoś tu zagląda lub poszukuje informacji o modelarzach w Przemyślu. To jak napisał wcześniej Yankes_69 spotykamy się w Krównikach koło Przemyśla. Utworzyliśmy stronę na Facebooku "Przemyska Grupa Modelarzy RC". Będziemy umieszczać zdjęcia oraz informację o imprezach w okolicy oraz informacje o bieżącym naszym lataniu Jeszcze link: https://www.facebook.com/Przemyska-G...homepage_panel
    Ostatnio edytowany przez Pawel79RC; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Jackob
    odpowiedział(a)

Spotykają się cyklicznie czy jest forum poświęcone modelarstwu lub grupa na facebook'u gdzie ustalają terminy ?

Zostaw komentarz:

• yankes_69
    odpowiedział(a)

Modelarze RC (samolotowi) wciąż spotykają się w miejscu, które opisywałem w tym temacie.

Zostaw komentarz:

• Jackob
    odpowiedział(a)

Witam, zajmuję się modelarstwem r/c od kilku lat, znam się na autach, łódkach ale specjalizuję się w samolotach. Czy ktoś z Was nadal zajmuje się modelarstwem ?

Zostaw komentarz:

• adamgrzybowski
    odpowiedział(a)

Słuchajcie poszukuje jakiegoś modelarza z Przemyśla. PILNIE telefon do kontaktu 790778258 Adam . Dzięki

Zostaw komentarz:

• and_y
    odpowiedział(a)

No jasne.

Pomożecie - pomożemy.

Zostaw komentarz:

• Rodzer
    odpowiedział(a)

Odkopuje temat.

Skończyłem własnie przygode z modelarstwem lotniczym r/c i aktualnie zakupiłem model samochodu off-road elektryka w skali 1:10 i mam takie pytanie czy są jeszcze tacy co tym się zajmują w przemyślu ??

Zostaw komentarz:

• and_y
    odpowiedział(a)

Witajcie, po przerwie.

Yankes: od zawsze pasjonowały mnie modele samochodów, jednak bardzo chętnie podpatrzyłbym samolotowców i kiedyś kiedyś kupił "latadełko".
    Ogólnie modelarstwo samolotowe pozostało bardziej modelarstwem niż samochody, gdzie konstrukcje są bardziej dopracowane i poza fabryką, szczególnie w klasie buggy, nic się nie wymienia. Tylko regularny serwis po EMP.

Przem: Moze się kiedyś spotkamy, pare osób wpadnie z samochodami, a Wy z latającymi. Widzę, że zarejestrowałeś sie na naszym rzeszowskim forum. Bardzo fajnie, jedak my tylko samochody, więc za bardzo Ci nie pomożemy w kwestii skticte technicznej.

Pozdrowienia

Zostaw komentarz:

• yankes_69
    odpowiedział(a)

@and_y : nie określiłeś o jakie modelarstwo RC Ci chodzi. Jeśli samochodowe to raczej nie pomogę ale jeśli chodzi o lotnicze to przejedź sie w niedzielę koło Krównik. Zaraz za Krównikami w stronę Jaksmanic po prawej stronie jest łąka (na przeciw tzw "Horbów"), jeśli stoją tam auta ok. 100m od drogi to tam Ich znajdziesz.

Zostaw komentarz:

• and_y
    odpowiedział(a)

Lama spoko rzecz.

Ja jeżdzę : Ofna H7, jest jeszcze jedna w Pślu, jest Matrix i MGT. No i bedzie wypożyczalnia.

Kolego od Lamy, tak na przyszłość to polecam zaopatrzyć się w aparaturkę co najmniej FM albo Spectrum

Zostaw komentarz:

• przem33
    odpowiedział(a)

ostatnio jestem szczęśliwym posiadaczem LAMY v.4 już prawie opanowałem pilotaż, 4 komplety łopat od wirników + podwozie do wymiany, lata ktoś jeszcze?

Zostaw komentarz:

• and_y
    odpowiedział(a)

Posłuchaj, teraz średni model, auto(elektryk) to koszt koło 1000zl, co patrząc na przyjemność nie jest kwotą wygórowaną.

BTW. Będzie możliwość kupna modeli używanych na wypożyczalni, w troszke niższej cenie.

BTW.2 Mam swój model, bagusik spalinowy na sprzedaż

Zostaw komentarz:

• lipka
    odpowiedział(a)

Mi modle RC podobają się od dawna ale brak funduszy na sam model. Gdyby było jakieś kółko modelarskie aby model składać od podstaw jak w kiedyś w MDK to chętnie bym się zapisał

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X