REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UWAGA – Oszust na dworcu głównym PKP

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• UWAGA – Oszust na dworcu głównym PKP

Witajcie,

Wczoraj (09.8.08) jechałem z Przemyśla do Warszawy pośpiesznym o 14:52. Na peronie zaczepił mnie gość, który jak twierdził został okradziony ze wszystkich swoich dokumentów oraz pieniędzy i wraca właśnie do Warszawy. Żalił się jak to był zgłosić to na policji oraz reklamował na PKP i jak to został źle potraktowany. Kiedy podstawili pociąg wsiadł ze mną do przedziału. Po krótkiej rozmowie już w przedziale (pociąg cały czas stał bo podstawiają go dużo wcześniej) stwierdził że skoro obaj jedziemy do Warszawy to może poratuje go pieniędzmi na bilet to pobiegnie do kas kupić, dzięki czemu on uniknie dodatkowych opłat i kar a na dworcu w Wa-wie ktoś po niego wychodzi i zaraz mi kasę odda.
    Ja na szczęście znam ten bajer bo na dworcu centralnym w wawie jest on dość popularny wręcz przestarzały ale widać ciągle popularny.
    Kiedy gość zobaczył że nie dam się naciągnąć po prostu wyszedł z przedziału (i pewnie z pociągu bo już go nie zobaczyłęm).
    Rysopis gościa:
    Jakieś 180 cm wzrostu, szczupły, wiek około 48-55 lat, włosy krótko ścięte mocno przyprószone siwizną zaczesane na bok, nosił okulary oczy mocno przekrwione.

Dodam bez zbędnych szczegółów że historyjkę miał dość dobrze przygotowaną bo znał ulice w warszawie, w przedziale niby dzwonił do kogoś kto ma na niego czekać w wawie i go odebrać, opowiadał o swojej firmie itp.

Powiadomcie znajomych jeśli ktoś ma zamiar korzystać z PKP teraz czy kiedykolwiek to warto wiedzieć że na zgubione dokumenty są dziesiątki sposobów i nie brakuje naciągaczy którzy je stosują !!!!
    Jeśli ktoś ma znajomego w straży miejskiej, policji czy straży ochrony kolei i akurat patroluje dworzec główny PKP w Przemyślu (bo widać tam czasami patrole) to niech przekaże tę wiadomość bo są duże szanse że dziś będzie znowu „polował” o 14.52 i trzeba cwaniaczka przegonić.

Jeśli rzeczywiście znacie kogoś z służb to mogę podać szczegółowy opis bo wiedząc że to naciągacz dobrze mu się przyjrzałem.

Pozdrawiam
    PiotrJJ

Odp: UWAGA – Oszust na dworcu głównym PKP

Ostatnio o takim gościu mówili bodajże w TeleExpressie.
    Policja posiada jego rysopis.

Komentarz

Pracuję...
    X