REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Farma wiatrakowa pod Przemyślem

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• F1uBu
    odpowiedział(a)
    Odp: Farma wiatrakowa pod Przemyślem

Jedna z sześciu turbin już pracuje. Nie wiem czy na stałe czy tylko testują, ale przez ten tydzień zaobserwować można było wzmożone prace przy wszystkich wiatrakach.

Poprawka już 2 śmigają ;P
    Ostatnio edytowany przez F1uBu; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Towarzysz Wawro
    odpowiedział(a)

Niesamowite wrażenie robiło śmigło jak jeszcze leżało na ziemi 42m długości, wysokość w najwyższym miejscu ok. 5m na prawdę kolos!

Zostaw komentarz:

• KoMpReSsOR
    odpowiedział(a)

Pewnie dopiero w grudniu zobaczymy jak "pracują".

Zostaw komentarz:

• Snoopy
    odpowiedział(a)
    Farma wiatrakowa pod Przemyślem

I jeszcze kilka fotek z dnia wczorajszego

Zostaw komentarz:

• Snoopy
    odpowiedział(a)

A tak wygląda farma wiatrakowa z biurowca Sanwilu

Zostaw komentarz:

• KoMpReSsOR
    odpowiedział(a)

Na tym zdjeciu udało mi sie uchwycic wszystkie 6 turbin z tym ze ostatniej prawie nie widac :]

Zostaw komentarz:

• Snoopy
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez prodi65 Zobacz posta
    Zdarzało mi się pilotować motolotnie i samoloty ultralekkie, a tutaj latam paralotnią z napędem. Jeśli chodzi kursy paralotniowe i lotniowe, to już niestety sezon mija. Zapraszam na pod - forum paralotnie w przemyślu i okolicach. Tutaj umawiamy się na latanie i komentujemy co się dzieje w "szmacianym" lataniu. Oczekujemy nowych chętnych pilotów.
    pozdro. prodi
    ps. Relaks zamieścił zdjęcia "farmy wiatrakowej" w galerii zdjęć przemyśl24, zapraszam do oglądania.
    Dzięki prodi65 za info Oto bezpośredni link do zdjęć Relax'a

http://www.przemysl24.pl/galerie/relax1/wiatraki/

Zostaw komentarz:

• prodi65
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez maiczel Zobacz posta
    a czym latasz ;>? chetnie bym sobie zrobil taki kurs na para lotnie albo motolotnie i bym tez sobie polatal :]
    Zdarzało mi się pilotować motolotnie i samoloty ultralekkie, a tutaj latam paralotnią z napędem. Jeśli chodzi kursy paralotniowe i lotniowe, to już niestety sezon mija. Zapraszam na pod - forum paralotnie w przemyślu i okolicach. Tutaj umawiamy się na latanie i komentujemy co się dzieje w "szmacianym" lataniu. Oczekujemy nowych chętnych pilotów.
    pozdro. prodi
    ps. Relaks zamieścił zdjęcia "farmy wiatrakowej" w galerii zdjęć przemyśl24, zapraszam do oglądania.

Zostaw komentarz:

• maiczel
    odpowiedział(a)

a czym latasz ;>? chetnie bym sobie zrobil taki kurs na para lotnie albo motolotnie i bym tez sobie polatal :]

Zostaw komentarz:

• prodi65
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez F1uBu Zobacz posta
    Oj raczej będą. Powiedzmy że ostatni z 6 jest usytuowany nieco niżej w stosunku do pozostałych, więc uchwycenie wszystkich z poziomu ziemi raczej jest nie wykonalne. A i uchwycenie 5 również może stanowić kłopot ze względu na odległości pomiędzy wiatrakami. Ponieważ 3 pierwsze są dosyć blisko siebie to uchwycenie ich to żaden kłopot, ale pozostałe 3 są w większych odległościach od siebie i na różnych wzniesieniach. Poza tym ta pogoda

Choć myśle że jedynym idealnym miejscem do uchwycenia być może wszystkich wiatraków, z wyższego poziomu jest Fort XI Duńkowiczki. Plus oczywiście odpowiedni sprzęt do takich zdjęć. Ale KoMpReSsOR myśle że sobie poradzi
    Pozdrawiam.

Mam zamiar w sobotę zrobić parę zdjęć z góry tj. z powietrza, już tam latałem, ale bez aparatu. Zdjęcia lotnicze z pewnością zrobił Relax, ale nie było jeszcze kompletu.

pozdro. prodi

Zostaw komentarz:

• Snoopy
    odpowiedział(a)

Z góry dzięki KoMpReSsOR za przyszłe fotki. Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzisz z tymi wiatrakami Czekam z niecierpliwością na sobotę !!!

Dzięki F1uBu za instruktaż dot. jak najlepszego ujęcia wszystkich wiatraków. Myślę, że KoMpReSsOR skorzysta z Twoich rad A może ktoś inny skorzysta z Twoich porad i miło nas zaskoczy wrzucając swoje fotki na forum ???

Zostaw komentarz:

• F1uBu
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez KoMpReSsOR Zobacz posta
    Mam nadzieje, ze nie bedzie problemu z uchwyceniem wszystkich wiatrakow naraz, gdyż ostatni jest nieco oddalony od "stada" :D
    Oj raczej będą. Powiedzmy że ostatni z 6 jest usytuowany nieco niżej w stosunku do pozostałych, więc uchwycenie wszystkich z poziomu ziemi raczej jest nie wykonalne. A i uchwycenie 5 również może stanowić kłopot ze względu na odległości pomiędzy wiatrakami. Ponieważ 3 pierwsze są dosyć blisko siebie to uchwycenie ich to żaden kłopot, ale pozostałe 3 są w większych odległościach od siebie i na różnych wzniesieniach. Poza tym ta pogoda

Choć myśle że jedynym idealnym miejscem do uchwycenia być może wszystkich wiatraków, z wyższego poziomu jest Fort XI Duńkowiczki. Plus oczywiście odpowiedni sprzęt do takich zdjęć. Ale KoMpReSsOR myśle że sobie poradzi
    Pozdrawiam.

Zostaw komentarz:

• KoMpReSsOR
    odpowiedział(a)

Snoopy żaden problem, tyle ze w Przemyślu bede dopiero w sobote (studia). Mam nadzieje, ze nie bedzie problemu z uchwyceniem wszystkich wiatrakow naraz, gdyż ostatni jest nieco oddalony od "stada" :D

pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• Snoopy
    odpowiedział(a)

KoMpReSsOR, w związku z tym, że są już wszystkie wiatraki (6 szt.) myślę, że pasowałoby zrobić jakąś fotkę lub fotki na zakończenie tej inwestycji Możemy liczyć na Ciebie ???

A może F1uBu, będący(-ca) mieszkańcem Orzechowiec, wrzuci jakieś fotki ???

Zostaw komentarz:

• F1uBu
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez em Zobacz posta
    Pięknie. Ciekawe kiedy je zobaczę... Pewnie już wtedy powstanie ich 2x więcej (:
    Jak narazie mamy komplet, 6 wiatraków już jest zmontowanych. Postawienie od podstaw jednego zajmowało tej sprawnej ekipie 2 dni :P Więcej czasu natomiast zajmowało rozmontowanie, przetransportowanie i ponowne zmontowanie tego potężnego dźwigu + zmontowanie w jeden element łopat wirnika.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X