REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Teren po byłej jednostce wojskowej !!!

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Teren po byłej jednostce wojskowej !!!

Cztery budynki. Teren zaczyna się od końca ulicy Korzeniowskiego i dochodzi do Nestora ( na wysokości napisu "Nestora" ). Kiedyś były tam magazyny wojskowe i niedawno czytałem że Agencja Mienia Wojskowego sprzedała to komuś.
    Teren sąsiaduje z hurtownią alkoholi Piotruś Pan.

Komentarz

Zamieszczone przez Snoopy Zobacz posta
      Od ponad roku (a może i dłużej) na terenie byłej jednostki wojskowej przy ul. Leszczyńskiego, wisi tablica informacyjna o sprzedaży nieruchomości.
      Czy ktoś się orientuje, czy teren zmienił już (lub zmieni w najbliższej przyszłości) swojego właściciela ??? Co jest planowane w tym miejscu ???
      Niestety na stronie Agencji Mienia Wojskowego nic nie znalazłem
      Działki przy ul. Leszczyńskiego na sprzedaż

2010-09-11
      aktualizacja: 2010-09-11 18:38:16

Agencja Mienia Wojskowego ponownie wystawiła na sprzedaż działki przy ul. Leszczyńskiego.

Kilka miesięcy temu wojsko bezskutecznie próbowało pozbyć się pięciohektarowego terenu zabudowanego kilkunastoma magazynami i garażami. Cenę wywoławcza ustalono na 7 milionów 200 tysięcy złotych. Nie było jednak chętnych na tę nieruchomość. Agencja podzieliła więc teren na 8 mniejszych działek o różnej powierzchni i ponownie wystawiła je na sprzedaż.

W Przemyślu armia sprzedała za ponad 2 miliony złotych hektarową działkę przy ulicy Nestora w Przemyślu, na której znajdują się magazyny. Pieniądze ze sprzedaży zbędnego armii majątku zasilą Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.
      Informacja pochodzi ze strony przemysl24.pl
      Pozdrawiam

Komentarz

nie wiem czy to ważne i wiążące ale ...

Dziś rano usłyszałam w 'esce', że teren przy ulicy Leszczyńskiego został sprzedany developerowi z Lublina. Oto co znalazłam w sieci na ten temat:

http://inwestycje.pl/gpw/komunikaty?...214_0000158496

Ciekawe kiedy ruszą prace...

pozdrawiam

małpa

Komentarz

Duża działka wojskowa w Przemyślu sprzedana. Powstanie tam osiedle mieszkaniowe

Lubelska firma deweloperska Wikana SA kupiła atrakcyjny teren przy ul. Leszczyńskiego w Przemyślu. Planuje tam wybudować osiedle mieszkaniowe.

... ... ...
          Więcej informacji znajdziesz na stronie: Nowiny24.pl
          Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
          X