REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Inwestycje w Przemyślu i okolicy

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Inwestycje w Przemyślu i okolicy

Braciak do mnie dzwonił i mówi że coś się dzieje na lwowskiej: jakieś koparki i kontenery robocze.

Komentarz

- po której stronie ulicy ?
      Oddzwoń do brata czym prędzej :D:D
      Forum Rozwoju Przemyśla

Komentarz

A tu nowa "inwestycja", postrach kierowców Ciekawe czy się szybko zwróci
        Pięć nowych radiowozów kia ceed kombi trafiło do Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu . Cztery z nich będą pełnić służbę w ruchu drogowym, a piąty w komórce interwencyjnej. Dziś, cztery z nich policjanci SRD przyprowadzili do komendy. Od jutra rozpoczynają służbę na drogach Przemyśla i powiatu przemyskiego.

Samochody, które dziś odebrali policjanci są wyposażone w 2-litrowe silniki diesla o mocy 140 koni mechanicznych. Wszystkie mają dodatkowe wyposażenie - m.in. specjalną metalową osłonę zabezpieczającą miskę olejową przed uszkodzeniem. Wyposażone są w kontrolę trakcji, system ABS oraz poduszki bezpieczeństwa i kurtyny powietrzne. Wartość jednego radiowozu to ponad 57,5 tys. zł. Samochody, które jutro rozpoczynają służbę w powiecie przemyskim trafiły do: Sekcji Ruchu Drogowego. .

Samochody zostały zakupione ze środków Programu Modernizacji Policji, w drodze przetargu organizowanego przez KWP w Białymstoku. Ich służba na przemyskich drogach to większe bezpieczeństwo policjantów i przewożonych osób, ale także większa ekonomiczność. Wszystkie auta są wyposażone w silniki diesla, tak więc w ramach tego samego budżetu będzie można przejechać więcej kilometrów w patrolu lub na interwencje. Dodatkowe samochody przyczynią się również do zwiększenia operatywności działań prewencyjnych.
        żródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.p...licjantow.html

Komentarz

No i w końcu leciwe Polonezy odejdą do lamusa...
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Czyżby Castorama ;> ?

Komentarz

Potwierdzam przywieziono kontenery dla robotnikow na teren bylej Faniny... ale koparek to tam nie widzialem...:P

Komentarz

Pierwsze kolorowe wizualizacje przebudowy Rynku:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

pozytywnie to wygląda !!! Jestem za

Komentarz

Powiem, że byłem przeciwny przebudowie rynku, ale teraz to już zgłupiałem.
                    Za klasykiem: jestem za, a nawet przeciw

Komentarz

Ludzie lubią Przemyśl między innymi za to, że jest STARY i naturalny. Jestem przeciw

Komentarz

Na forum:
                        http://forum.przemysl24.pl/showthrea...t=4928&page=28
                        jest ANKIETA, zapraszam do głosowania, choć warto sobie dać kilka dni na przemyślenia.

Warto też poczytać tamten wątek, powiedzmy 10 ostatnich stron. Pokazany jest projekt architekta i prowadzone są dyskusje nt. tej inwestycji.

Komentarz

Jestem za. Może remont kamienic będzie w ramach rewitalizacji rynku? Żeby juz nikt gzymsem po łbie nie dostał?
                          Ostatnio edytowany przez Amelius; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: .
                          Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

A czy wie ktoś przypadkiem co zaś dzieje się na ulicy Sieleckiej, na przeciw Izby Celnej? Roboty ziemne dziś dwa spychacze tam prowadzą, ziemi dużo nawieziono.

Komentarz

Ruszył kolejny przetarg na tereny w naszej "strefie specjalnej troski" .zobaczymy czy w dobie kryzysu chociaż jedna firma wpłaci wadium .Ale będzie na co zwalić - ogólnoświatowy kryzys .Aczkolwiek otwarcie ofert dopiero w Kwietniu - ale ja i tak to czarno widzę.
                              dokładne info pod tym adresem : http://www.tsse.pl/pl/69/
                              Forum Rozwoju Przemyśla

Komentarz

Witam
                                Od ostatniego spotkania założycielskiego FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA minęło już ponad miesiąc, więc pora spotkać się jak najszybciej w tym miesiącu, zwłaszcza, że takie było postanowienie uczestników ostatniego spotkania. Jako termin spotkania proponuję 13 (piątek) lutego o godz. 18 w restauracji "Piwnica Mieszczańska".
                                Przypominam również aby każdy kto może przyniósł na spotkanie własny projekt regulaminu stowarzyszenia.
                                FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
                                Wszystkie inwestycje w jednym miejscu
                                Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

Pracuję...
                                X