REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Inwestycje w Przemyślu i okolicy

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Inwestycje w Przemyślu i okolicy

No, widzę że wszyscy pełni entuzjazmu...

Zgłaszać się kto będzie - jedyny warunek: ukrytym malkontentom mówimy stanowcze NIE... parówkożercy mogą przyjść...
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Do osob ktore sie wybieraja na spotkanie: napiszcie czy pasuje Wam termin ustalony przez Kostka
      Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

Komentarz

Uwaga, uwaga ! Zmianie ulega godzina spotkania z 18 na godzinę 19.00, natomiast dzień i miejsce spotkania nie podlega zmianie.

Czy zaproponowany termin spotkania odpowiada zainteresowanym ?
        FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
        Wszystkie inwestycje w jednym miejscu
        Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

hm, jestem w stolicy, Guteq tez, wiec dla nas tylko info co było na spotkaniu, jeśli można...
          Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Zarezerwowałem już miejsce w "Mieszczańskiej" Procedura jest taka sama jak przy ostatnim spotkaniu FRP, czyli w okolicach godziny 19 spotykamy się pod kamieniczką w której znajduje się wspomniana restauracja, po czym wszyscy udajemy się do środka.
            FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
            Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

A Kostek funduje wszystkim browara...
              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

z sokiem malinowym...
                FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
                Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

Byc moze sie chwilke spoznie, ale bede i fajnie by bylo gdyby troche osob przyszlo... Do zobaczenia juz jutro :P
                  Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

Komentarz

Dla mnie termin niefortunny, z uwagi na zajęcia zawodowe i nie tylko, nie dam rady. Jak pewnie wiecie, nasze stowarzyszenie paralotniowe,, tuż tuż, prawie prawie, bo 19 lutego br. rusza po "uprawocnieniu się", czyli całą "kwitologię" mamy za sobą, to ważne, bo po co wyważać otwarte drzwi.

pozdro. Prodi

Komentarz

no i na Focha miała być Biedronka a otworzyli Towarotekę hehe swoją drogą był ktoś na otwarciu ? Wczoraj przechodziłem wieczorem i przez drzwi czaiłem strasznie mały ten sklep widać że Jerónimo Martins inwestuję już nie tylko w Biedroneczki :D

Komentarz

Zamieszczone przez Manex Zobacz posta
                        no i na Focha miała być Biedronka a otworzyli Towarotekę
                        to jest Biedronka.
                        Towaroteka to taki przejściowy twór,który już niedługo zmieni się w "normalną" Biedronkę.
                        a na paragonie już widnieje nazwa sklepu(czyli biedronka).

Komentarz

Jesteśmy po drugim spotkaniu Forum Rozwoju Przemyśla, na którym było pięć osób - Dario, Tira-rira, ja oraz Cr500r wraz ze swoją dziewczyną. Przedstawiłem wstępny regulamin stowarzyszenia oraz wzór deklaracji członkowskiej - oba te dokumenty dodatkowo z prawem o stowarzyszeniach można pobrać z tymczasowej poczty e-mail, oto adres: forum.rozwoju.przemysla@gmail.com, hasło wyślę wszystkim osobom, które uczestniczyły w spotkaniach FRP. Kolejne spotkanie zapewne odbędzie się w marcu, wtedy też (liczę, że tak będzie) złożymy dokumenty do UM.

pozdrawiam
                          FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
                          Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

Pod Jarosławiem będą inwestycje - a o chętnych do naszej strefy nic nie słychać :/
                            http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll...SLAW/819762127
                            Forum Rozwoju Przemyśla

Komentarz

Nie zauważyłem, aby na forum pojawiły się informacje o tych dotacjach, dlatego wklejam.
                              Jeśli to już było to sorki :D
                              za :http://zycie.pl/informacje.php?regio...nr=1294&page=3

"...Wśród 44 najlepszych projektów gminnych, które trafiły na listę rankingową, 5 pochodzi z gmin byłego województwa przemyskiego. Najlepszy z nich zajął trzecie miejsce na liście. To projekt opracowany przez gminę wiejską Przemyśl na przebudową drogi gminnej Ostrów – Żwirownia, na który gmina otrzyma 1 mln 300 tys. zł, a z własnego budżetu wyłoży ok. 545 tys. zł. Kolejny projekt należy do miasta Przemyśl i dotyczy remontu ulic: Żytniej, Niepodległości i Witosa. Na jego realizację miasto otrzyma dofinansowanie 2 mln zł, prawie 900 tys. musi dołożyć ze środków własnych. Projekt zajął 8. miejsce. 28. miejsce w rankingu zajął wniosek gminy Medyka. Prawie 1 mln 300 tys. zł gmina otrzyma na przebudowę dróg przy przejściach granicznych. Z własnego budżetu wyłoży 500 tys. zł..."
                              Forum Rozwoju Przemyśla

Komentarz

Może ktoś mi powie gdzie w Przemyślu znajdują się ulice Żytnia, Niepodległości czy Witosa?

Komentarz

Pracuję...
                                X